تولد
ازدواج پژمان جمشیدی
از پژمان جمشیدی در مورد ازدواجش سؤال می شود و او هم مثل همیشه به سبک و سیاق خود به این سؤال مهم پاسخ میدهد.

مصاحبه های پژمان جمشیدی در مورد دلیل ازدواج نکردنش

سوالات و کامنت های متعدد شما درباره ازدواج پژمان جمشیدی ما را بر این داشت که حقیقت این مسئله را از زبان خود بازیگر اصلی فیلم های سینمایی لونه زنبور و تگزاس برایتان بازگو کنیم. به همین دلیل در بخش چهره ها در نمناک، به قابل اعتمادترین صحبت ها یعنی مصاحبه هایی که پژمان جمشیدی در این مورد داشته است مراجعه کردیم.

پژمان جمشیدی در مصاحبه ای درباره ازدواج می گوید:

ازدواج اتفاقیه که هنوز برای من رخ نداده به نظر من ملاک و معیار تعیین کردن برای ازدواج اشتباهه مهم اینه که یه نفر به دلت بشینه و دوسش داشته باشی. طبیعتاً آدم هایی که با آن ها آشنا میشیم و باهاشون رفت و آمد میکنیم از نظر شخصیتی و رفتار مورد قبول مون هستن اینکه قلاب دلمون کجا گیر کنه معلوم نیست.

ازدواج پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی/ عکس از آزاده امیرخان

پاسخ پژمان جمشیدی به سؤال مهران مدیری درباره ازدواج

مهران مدیری، مجری برنامه دورهمی از پژمان جمشیدی درمورد ازدواجش سؤال میکند و پژمان اینطور پاسخ میدهد:

مهران مدیری:چرا ازدواج نمیکنی؟

پژمان جمشیدی: شرایط زندگی خانوادگی ما طوری بود که خب سال 79 برادرم از ایران رفت. ما سه تا بچه بودیم و خواهرم هم سنش کم بود و تقریباً تو سن پایین هم ازدواج کرد.

پدر و مادرم موندن و من که نخواستم اون ها تنها باشن و خب راحت بودم سه تایی با هم زندگی می کردیم و یه زندگی خوش و خرمی داشتیم، هیچوقت به این فکر نکردم.

مهران مدیری: قانع نشدم!

پژمان جمشیدی در دورهمی

پژمان جمشیدی و مهران مدیری در دورهمی/ عکس از مریم رضوی

پژمان جمشیدی: آره خودمم قانع نشدم اما دلیل اصلیم این بود که واقعا دوست نداشتم تنهاشون بزارم. شاید یکم شعار به نظر برسه اما دوست نداشتم از اون خونه جدا شم چون به نظرم از بهترین دوران زندگی هر آدمی بودن در کنار خانواده اش هست که واقعیتش برای من همینطور بوده و همیشه اگه بخوام یه آرزویی بکنم اینه که برگردم به اون روزای خوش در کنار خواهر و برادر و خانواده بودن که برگشت‌پذیر هم نیست. اما واقعیتش این هست شاید ترس از جدا شدن از اون زندگی باشه البته که سالهاست تنها زندگی می کنم باز هم خیلی بهش فکر نکردم.

مهران مدیری: چند سال هست که تنها زندگی می کنی خب حالا از الانت بگو؟

پژمان جمشیدی: بهش فکر نکردم واقعا البته الان که چهل سال رو رد کردم گاهی به این فکر می کنم که آدم نیاز داره در آینده تنها نباشه چون همه روزها و روزهای به اصطلاح اوج یک روزی تموم میشه و دوران پیری دورانیه که تنها کسانی که فکر می‌کنم کنارت بمونن خونوادت هستن و شاید جدی تر بهش فکر کردم.

مهران مدیری:تا به حال پیش اومده که به کسی فکر کنی؟

پژمان جمشیدی:نه اصلا تا حالا پیش نیومده اونجور که باید به کسی فکر کنم.

حرفهای پژمان جمشیدی درمورد ازدواجش

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : عکاس: آزاده امیرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی