پیمان طالبی

صحنه ای زیبا از پیمان طالبی و دخترش در تلویزیون + عکس

کد مطلب : 90759تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
پیمان طالبی مجری برنامه طبیب که پیش از این با دخترش در تیتراژ این برنامه حضور داشت، به شکلی متفاوت روی آنتن برنامه زنده حاضر شد.

پیمان طالبی و دختر 8 ماهه اش در تلویزیون

پیمان طالبی مجری برنامه طبیب شبکه سوم سیما که پیش از این هم تصاویری از او در کنار دخترش البته در تیتراژ برنامه طبیب منتشر شده بود، این بار همراه فرزند زیبای خود روی آنتن زنده حاضر شد. ویدئو و تصاویر ثبت شده از صحنه حضور نوزاد 8 ماهه پیمان طالبی در تلویزیون و روی آنتن برنامه زنده، که تصویرش را در این بخش از نمناک هم مشاهده می کنید، به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.

پیمان طالبی

دختر پیمان طالبی

مختصر بیوگرافی پیمان طالبی

پیمان طالبی در تاریخ 24 خرداد 1366 در شهر تهران به دنیا آمد و از همان دوران نوجوانی توانایی‌های خود را در عرصه مجری‌گری به نمایش گذاشته است. وی دارای مدرک لیسانس در رشته مهندسی عمران از دانشگاه همدان می‌باشد و اولین قدم‌های حرفه‌ای خود را در گزارشگری در تلویزیون استانی همدان برداشت و سپس به سرعت ورود خود را به دنیای رادیو نیز آغاز کرد.

او فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1385، در سن 19 سالگی، همزمان با دوره تحصیلی خود در دانشگاه همدان و در شبکه استانی همدان آغاز کرد. پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، در سال 89، وی به عنوان یک مجری و گوینده وارد رادیو جوان شد.

پس از گذشت سال‌ها از فعالیت‌های خود در عرصه رادیو، در سال 1394، پیمان طالبی که در آن زمان 28 سال سن داشت، با همکاری در برنامه "مردم چی می‌گن" به همراه حسین رفیعی، وارد دنیای تلویزیون شد. پیمان طالبی به مدت چند سالی است، مجری برنامه طبیب شبکه سوم سیماست و بیشتر او را با عنوان مجری طبیب می شناسند.

صحنه ای زیبا از پیمان طالبی و دخترش در تلویزیون + عکس

4.128
این مطلب مفید بود ؟235
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ن/ م.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
فرزانه1402-05-26
چقدر دخترش نازه
خدا حفظش کنه برای پدر و مادرش
61
وبگردی