سارا بهرامی

صحنه ای تلخ از سریال حرفه ای + تصاویر

تاریخ انتشار : 24 آبان 1400کد مطلب : 84665تعداد نظرات : 1 نظر
سارا بهرامی بازیگر سریال حرفه ای به کارگردانی مصطفی تقی زاده که در شبکه نمایش خانگی پخش می شود تصاویر غم انگیزی از این مجموعه را منتشر کرد.

تصاویر تلخ قسمت پنجم سریال حرفه ای

سریال حرفه ای به نویسندگی و کارگردانی مصطفی تقی زاده و تهیه کنندگی سعید خانی، یکی از مجموعه های در حال پخش از شبکه نمایش خانگی است که قسمت پنجم آن در روزهای گذشته منتشر شد.

این سریال علاوه بر بازیگران مطرح با دو برادر خواننده به عنوان بازیگر همکاری کرده و داستان متفاوتی را در شبکه نمایش خانگی روایت می کند.

سارا بهرامی بازیگر نقش سونیا در سریال حرفه ایی، تصاویر تلخی از قسمت پنجم این مجموعه را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

سارا بهرامی

سارا بهرامی و آرشام جهان پناه در سریال حرفه ای

سریال حرفه ای داستان 4 برادر و یک خواهر را روایت می کند که هر کدم سرنوشت متفاوتی داشته و برای رسیدن به اهداف خود، با چالش های مختلفی مواجه می شوند.

کیوان برادر دوم خانواده که با زنی ثروتمند به نام رویا که یک پسر از ازدواج اول خود دارد ازدواج کرده و مدیریت کارخانه او را بر عهده دارد ارتباط مناسبی با برادر بزرگتر خود کامران نداشته و او را به دلیل سرقت از کارخانه اخراج می کند. از سوی دیگر سونیا به عنوان روانشناس و پرستار بچه رویا است. سهیل برادر سوم برای عمل جراحی دختر مورد علاقه خود به پول نیاز دارد و سینا پسر آخر خانواده فردی شرور و بزهکار است.

سارا بهرامی

در قسمت پنجم سریال حرفه ای، کیوان و رویا به قتل می رسند و این تصاویر مربوط به مراسم تشییع و خاکسپاری آنها است.

سارا بهرامی

بازیگران سریال حرفه ای

در سریال حرفه ای سارا بهرامی، سیروان خسروی ، بهاره کیان افشار ، علی مصفا ، زانیار خسروی ، امیرمحمد زند، ماهور الوند ، علیرضا ثانی فر، مزدک میرعابدینی ، بهناز جعفری ، المیرا دهقانی، مرتضی تقی زاده و ... به هنرمندی پرداخته اند.

صحنه ای تلخ از سریال حرفه ای + تصاویر

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : عکاس: نصیری / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
1 نظر به ثبت رسیده است
ترانه نوروزی1400-11-03
سارا بهرامی بازیگر خیلی خیلی عالی است من تمام سریال هایی را که سارا بهرامی بازی کرده را دیدم ولی هیچ کدامشان به سریال حرفه ای نمیرسه خانم سارا بهرامی من عاشق فیلم هایی هستم که شما بازی میکنید با تشکر فراوان از شما ترانه نوروزی ????????❤️????????
00
وبگردی