افراد قابل اعتماد

به متولدین این ماه، با خیال راحت اعتماد کنید

کد مطلب : 83541تعداد نظرات : 7 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر می خواهید بدانید دوست شما فرد قابل اعتمادی هست یا خیر، باید ماه تولد او را بدانید. بر اساس شخصیت شناسی ماه های تولد، افراد قابل اعتماد را تشخیص دهید.

قابل اعتمادترین افراد متولدین این ماه ها هستند

متولدین ماه های مختلف سال، ویژگی هایی مختلفی دارند که آنها را از یکدیگر متمایز می کند. برخی از این خصوصیات سبب می شود که متولدین ماه های مختلف منحصر به فرد محسوب شوند. اگر شخصیت شناسی از روی ماه های تولد برای شما جذاب است، این بخش از نمناک را بخوانید تا بدانید کدام متولدین این ماه ها قابل اعتمادترند.

تیر

تیر ماهی ها همیشه در دسترس هستند. هر زمان که از آن ها کمک بخواهید، به کمک شما می شتابند و اولین کسی هستند که احتمالاً از آن ها درخواست کمک می کنید.

البته گاهی اوقات این افراد احساسات شان را به شما ابراز نمی کنند اما همیشه آماده کمک رسانی به دوستانشان هستند، فقط اگر از پس آن کار بر بیایند. آن ها روحیه مراقبت کردن از دیگران را دارند و سعی می کنند که مراقب خشم و عصبانیت خود باشند.

افراد قابل اعتماد

شهریور

افراد شهریوری افراد پر توجهی هستند. همیشه به دنبال مراقبت کردن از دیگران هستند و در این امر بسیار موفق می باشند . البته نقص های دیگران را به طور واضح می فهمند و آن را می بینند اما روحیه مهربانانه ای دارند و به دیگران کمک می کنند که عیب و ایراد زندگی خود را برطرف کنند. انرژی مثبت آن ها باعث می شود که شما در کنارشان حال بهتری داشته باشید. ذهن آن ها آنالیزگر است و همیشه نگاه خوبی نسبت به شرایط دارند.

مهر

مهر ماهی ها انسان های خارق العاده هستند و هنگامی که کسی به کمک آن ها نیاز داشته باشد، از هیچ کمکی دریغ نمی کنند و همیشه سر صحنه حاضر می شوند . آن ها فراتر از وظایف خود عمل می کنند.

اگر ببینند کسی در اطراف شان در رنج و عذاب است، حتماً به کمک او می شتابند . هر کاری که بتوانند را انجام می دهند و شاید گاهی اوقات کمک رسانی بیش از حدشان دیگران را متعجب کند.

اسفند

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که احساس بی ارزشی زیاد می کنید و فقط دوست داشته باشید که با یک نفر صحبت کنید تا صدایتان شنیده شود؟ معمولاً در چنین حالاتی افراد اسفند ماهی به خوبی به شما کمک می کنند.

آنها افراد با درک و صبوری هستند و شما می توانید هنگام سختی به آن ها مراجعه کنید. هرگز شما را قضاوت نمی کنند و باور دارند که همه انسان ها فرصت شانس دوباره ای را دارند. پیشنهاد هوشمندانه آن ها باعث می شود که شما احساس خوبی پیدا کنید.

افراد با درک و صبور

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها انسان هایی وفادار هستند که به شما کمک می کنند. آن ها همیشه سعی می کنند شما را در سلامت و امنیت کامل نگه دارند و تا جایی که بتوانند از خودشان مایه می گذارند. همیشه دست یاری رسان دارند و به وفاداری اهمیت زیادی می دهند و به شدت قابل اعتماد هستند.

آبان

آبان ماهی ها از سپری کردن اوقات با انسان های مختلف لذت می برند. آن ها یک منبع قابل اعتماد بوده و به روابط و دوستی ها به شدت اهمیت می دهند. آن ها دست یاری رسان داشته و انسان های پر توجهی هستند و به فکر بهبود رابطه می افتند و همیشه نقش خود را به خوبی ایفا می کنند و وظایفشان را به طور کامل انجام می دهند. البته اگر زمانی از آن ها کمک بخواهید که خودشان درگیر مشکلات شخصی باشند، احتمالاً مشکلات شخصی خود را اولویت قرار می دهند.

به متولدین این ماه، با خیال راحت اعتماد کنید

3.3460
این مطلب مفید بود ؟300160
منبع : msn / بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
7 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1400-08-25
من شهریورم و واقعا همینم ممنون از نوشته های عالیتون
1613
ناشناس1400-09-13
سلام مرسی که اولین ماه تیر رو نوشتید
98
ف.ا1400-09-25
سلام .اردیبهشت ماهی ها انسان هایی وفادار هستند که به شما کمک می کنند. آن ها همیشه سعی می کنند شما را در سلامت و امنیت کامل نگه دارند و تا جایی که بتوانند از خودشان مایه می گذارند. همیشه دست یاری رسان دارند و به وفاداری اهمیت زیادی می دهند و به شدت قابل اعتماد هستند. دم همه اردیبهشتی ها گرم که بی نظیرند...
134
......1400-10-23
من اردیبهشت ماهی آم و اصلا قابل اعتماد نیستم????????
47
مهرماهی ام1400-11-26
از من میشنوین به تیرماهیا اعتماد نکنین ،تیر ماهیا اگه ازتون دلخوری نداشته باشن اره متن درسته (که این اصلا امکان نداره یه تیرماهی از چیزی دلخور نشه چون شدیدأ حساسن ) ولی امان از وقتی که ازتون دلخوری داشته باشن و رو نکرده باشن اونوخ براشون فرصتی پیش میاد واس انتقام ،که ینی منظورم اینه که همیشه در مقابلشون احتیاط کنین حتی اگه تو ظاهر فک میکنین که ازتون دلخوری نداشته باشه، چون اونا از کوچکترین چیزهام دلخور میشن و تو خودشون میریزن،
اگه باور نمیکنین حرفمو و نزدیکتون یه تیرماهی هست از چیزی ازش گلایه کنین بعد میبینین که حتی دلخوریای ده سال پیششم رو میکنه میگه اگرم چیزی نگف یا واقعا ازتون دلخوری نداره یا قبلا تلافیش کرده ، البته تو ۹۰ درصد مواقع حتی چیزیرم که تلافی کرده باشرم میگه پررو پررو خخخخ
88
زینب1400-12-15
من. ابان ماهی رو قبول ندارم چون اصلا قابل اعتماد نیستن چیزی رو هم امانت بگیرن ازت یا ناپدید میکنن یا داغون تحویلت میدن البته من منظورم خواهر خودم بود
86
یک آرمی1401-01-02
خرداد ماهی ها هم خیلی قابل اعتماد هستن ولی چرا ننوشتید
58
وبگردی