تولد
رضا رویگری

خبری خوشحال کننده درباره رضا رویگری؛ شرایط عوض شد

تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1401کد مطلب : 86983تعداد نظرات : 1 نظر
حضور رضا رویگری در خانه سالمندان با حواشی بسیاری مواجه شد اما طولی نکشید که وضعیت به شکل بسیار مناسبی برای بازیگر نقش کیان سریال مختار تغییر کرد.

کمک بزرگ هنرمندان به رضا رویگری

انتشار ویدئویی ناراحت‌کننده از رضا رویگری بازیگر پیشکسوت و مطرح کشورمان در روهای گذشته بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی و در میان طرفداران ایشان داشت.

بازیگر نقش کیان در سریال مختارنامه در چند سال اخیر به دلیل عوارض ناشی از سکته، توانایی بدنی کمتری داشته و سختی های مالی و جسمانی بسیاری را متحمل شده است.

رضا رویگری در ویدئویی که منتشر شده است از حضور خود در آسایشگاه سالمندان کهریزک گفت و اینکه او را رها کرده اند و از طرفدارانش خواست تا او را نجات دهند.

رضا رویگری

حمایت هنرمندان از رضا رویگری

هنرمندان بسیاری به این گفتگو واکنش داده و در صفحات شخصی خود در اینستاگرام ، با انتشار استوری و پست هایی او را حمایت کردند اما در این میان پرویز پرستویی، علیرام نورایی، شقایق فراهانی، علیرضا اصغری(مددکار اجتماعی)، شهربانو منصوریان و برخی از طرفداران با اهدای یک آپارتمان با تمام امکانات و یک پرستار تمام وقت از این بازیگر به‌طور ویژه‌ای دلجویی کردند.

آقای اصغری ضمن تشکر از حمایت های همسر رضا رویگری در تمام مدت بیماری ایشان، اعلام کرد که این امکانات تا آخر عمر رضا رویگری در اختیار ایشان خواهد بود و بعد از آن به هنرمند نیازمند دیگری اهدا خواهد شد.

رضا رویگری

پرویز پرستویی که خود در روز ملاقات با رضا رویگری حضور نداشت از طریق گفتگوی تصویری با او صحبت کرده و گفت:

دلم ریخت به این خاطر که تو خیلی برای سینما زحمت کشیدی، تئاتر و فیلم های بسیاری کار کردی، با هم به سفر آلمان رفتیم و زندگی کردیم. من فقط اطلاع رسانی کردم و این کمک به مدد علیرضا اصغری انجام شده است.

رضا رویگری نیز پاسخ داد که خدا این قلب تو رو سالیان سال سلامت و با عشق حفظ کنه.

رضا رویگری

خبری خوشحال کننده درباره رضا رویگری؛ شرایط عوض شد

4.942
این مطلب مفید بود ؟411
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
1 نظر به ثبت رسیده است
امیر اسدی1401-02-09
سلام و خسته نباشید و درود بر آقای علیرضا اصغری و آقای پرویز پرستویی و هنرمندان و قهرمانان فداکاری که آپارتمان و پرستار در اختیار آقای رضا رویگری قراردادید و این رویه خوبه عمر دست خداست که بعد از آقای رویگری نیازمند دیگه ای ازش استفاده کند ممنون
41
وبگردی