رضا رویگری

انتشار شایعه ای کثیف درباره رضا رویگری

تاریخ انتشار : 19 آذر 1401کد مطلب : 89375زمان مطالعه : 2 دقیقه
رضا رویگری، بازیگر نقش کیان در سریال مختارنامه و خالق سرود فراموش نشدنی ایران ایران، بار دیگر هدف شایعه پراکن ها قرار گرفت.

تکذیب درگذشت رضا رویگری؛ بازیگر مختارنامه بازهم درگیر شایعه شد

رضا رویگری بازیگر نقش کیان در مختارنامه که چندی پیش به دلیل حضور در آسایشگاه سالمندان برای مدتی سوژه رسانه ها بود، باز هم خبرساز شد و خبری مبنی بر درگذشت بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در برخی از کانال‌های خبری دست به دست شد که در نهایت خواننده سرود ایران ایران شایعه فوت‌اش را تکذیب کرد که برای روشن شدن ماجرا، ترجیح دادیم در بخش فرهنگ و هنر نمناک به رد شدن این شایعه اشاره ای داشته باشیم.

رضا رویگری

رضا رویگری/ عکس از ساقی بلیغ

شایعه رضا رویگری درگذشت، پس از ماجرای خانه سالمندان

رضا رویگری بازیگر و خواننده کشورمان متولد 6 دی 1325 در تهران می باشد که متأسفانه در دی ماه 1392 دچار سکته مغزی و به دنبال آن ویلچر نشین شد. چندی پیش ویدیویی از این بازیگر در خانه سالمندان منتشر شد که احساسات بسیاری از مردم را جریحه دار کرد.

بازیگر نقش کیان در فیلم منتشر شده از خانه سالمندان اعلام کرده بود که توسط همسرش در آسایشگاه کهریزک رها شده اما همسر جوان رضا رویگری به صحبت های او واکنش نشان داد و بیان کرد که برای التیام وضعیت جسمانی و روحی و انجام امور شخصی او با مشورت پزشکان رضا رویگری را به کهریزک منتقل کرده است.

خواننده سرود ایران ایران بعد از حضور چند هفته ای خود در سرای سالمندان بالاخره با کش و قوس های فراوان راهی خانه خود شد اما این بازیگر بازهم سوژه شد و خبر فوتش فضای مجازی را در بر گرفت، خبری که شایعه بوده و در ویدئوهای متعدد منتشر شده از این بازیگر، آقای رویگری آن را تکذیب کرده و اعلام نموده است در سلامت در خانه خود زندگی می کند.

فوت رضا رویگری

رضا رویگری/ عکس از روح الله بالش آبادی

فیلم های رضا رویگری؛ خواننده ترانه ایران ایران

رضا رویگری در فیلم های مختلفی مانند مختارنامه، معصومیت از دست رفته، بوتیک، هرماس، اخراجی ها، مجنون لیلی و دل شکسته و... بازی کرده است.

فرزند و همسر رضا رویگری

این بازیگر تنها یک فرزند پسر بنام کیارش از ازدواج سابق خود دارد. او برای بار دوم در سال 1392 وقتی 67 ساله بود با دختری بنام تارا کریمی (مدلینگ ) 24 ساله ازدواج کرد که اختلاف سنی آنها چیزی حدود 43 سال است.

انتشار شایعه ای کثیف درباره رضا رویگری

2.914
این مطلب مفید بود ؟86
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی