ساعد سهیلی
ساعد سهیلی همسر گلوریا هاردی جزو بازیگرانی است که جذابیت چهره اش او را محبوب تر ساخته و اغلب گزینه مناسبی برای نقش های خاص محسوب می شود.

ساعد سهیلی قبل و بعد ازدواج با همسرش گلوریا هاردی

ساعد سهیلی بازیگر فیلم سینمایی لاتاری و گشت ارشاد که شروع بازیگری خود را از سن چهارده سالگی کلید زد، سالهاست با چهره ای متفاوت تر از قبل دیده می شود، به طوری که بسیاری از کاربران فضای مجازی معتقدند چهره این بازیگر جوان پس از ازدواج تفاوت فاحشی با قبل از ازدواج با همسرش گلوریا هاردی داشته و به جزات جذاب تر شده.

در این بخش از بازیگران نمناک، عکس قدیمی ساعد سهیلی قبل از ازدواج با همسر خارجی اش را مشاهده می کنید؛ به نظر شما هم چهره این بازیگر تغییر کرده است؟

تغییر چهره ساعد سهیلی

تغییر چهره ساعد سهیلی از گذشته تا امروز/ عکس جدید از مریم رضوی

به اعتقاد برخی از افراد ازدواج تغییراتی را در چهره ایجاد می کند و موجب پختگی و حتی زیبایی خواهد شد، ساعد سهیلی بازیگر سینما و تلویزیون جزو آن دسته از افرادیست که بعد از ازدواج در سال 1391 با گلوریا هاردی بازیگر نقش رها در سریال کیمیا چهره اش تغییر زیادی کرده است و این تغییر را علاوه بر تصویر بالا، در تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید، دیده می شود.

ساعد سهیلی در قدیم

عکس های قدیمی ساعد سهیلی/ عکس ها از امید صالحی و مهدی دلخواسته

ساعد سهیلی

بازیگر گشت ارشاد در فستیوالی در پاریس با گلوریا هاردی آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج گردید، گلوریا هاردی متولد 11 بهمن دهه 60 در فرانسه، از مادری شیرازی و پدری فرانسوی متولد شده؛ بزرگ شده پاریس و سوئد است. او فارغ‌التحصیل مدرسه عالی خصوصی در رشته موسیقی است و در سریال کیمیا نقش رها را بازی کرده است. ثمره ازدواج گلوریا هاردی و ساعد سهیلی پسری است به نام هامون که هم اکنون بیش از 5 سال دارد.

ساعد سهیلی و همسرش

ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی/ عکس از ایمان کیادربندسری

ساعد سهیلی متولد 30 بهمن 1366 در مشهد فرزند نویسنده و کارگردان سینما سعید سهیلی است. نام مادر ایشان مهناز منتظمی است که فعالیت هنری ندارد، او دارای یک برادر به نام سینا با نام هنری «سینا مهراد» و دو خواهر با نام های صبا و سارا می باشد که هر سه بازیگر سینما و تئاتر هستند.

پدر و برادر ساعد سهیلی

ساعد سهیلی در کنار پدر و برادرش/ عکس از سروش منوچهری

ساعد سهیلی در آثاری چون شب برهنه، گشت ارشاد، لاتاری، اتاق تاریک، روز صفر، رخ دیوانه، کلاشینکف و... به هنرمندی پرداخته است.

عکس قدیمی و پربازدید ساعد سهیلی

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی