سهند جاهدی  ثریا قاسمی
سهند جاهدی بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس 4 است که که حضور او در این سریال مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

 سهند جاهدی در فصل چهارم سریال بچه مهندس

در شب های ماه مبارک رمضان که فصل چهارم سریال بچه مهندس به روی آنتن شبکه دوم می رود شاهد حضور چهره های جدیدی هستیم که در سری جدید به این مجموعه اضافه شده اند.

علاوه بر تغییر بازیگر نقش جواد جوادی، دوستان او نیز تغییر کرده و افرادی دیگر با شخصیت های متفاوت به جمع دوستان مهندس جوادی اضافه شده اند.

سهند جاهدی ایفاگر شخصیت بهروز، یکی از چهره های جدید این سریال است که سابقه بازیگری او به قبل از سریال بچه مهندس 4 بازمی گردد.

سریال جدید سهند جاهدی

بیوگرافی سهند جاهدی

سهند جاهدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان متولد 4 شهریور 1375 در شهر ری است.

سهند جاهدی

او علاوه بر بازیگری، تجربه حضور در برنامه کودک و نوجوان به عنوان کمک مجری، را نیز دارد که با داریوش فرضیایی همکاری می کرد.

کودکی سهند جاهدی

سهند جاهدی در فیلم سینمایی«تقاطع» به کارگردانی ابوالحسن داوودی در سال 1385، فعالیت بازیگری خود را آغاز کرد و با سریال «روزهای زیبا» به کارگردانی جواد افشار در سال 1387 وارد قاب تلویزیون شد.

سهند جاهدی

نقش آفرینی سهند جاهدی در فیلم سینمایی «یک وجب از آسمان» به کارگردانی علی وزیریان بسیار مورد توجه قرار گرفت. این فیلم در جشنواره فجر 27، به عنوان فیلم برگزیده شناخته شد.

سریال «مدرسه ما»، «سرزمین کهن»،«محکوکین»، «آچمز» و «سلام آقای مدیر» و فیلم های سینمایی «مهمانخانه ای در برف» و «تقاطع» از کارهای مشهور سهند جاهدی در سینما تلویزیون است.

سهند جاهدی بازیگر

سریال بچه مهندس آخرین مجموعه تلویزیونی سهند جاهدی است که در کنار هنرمندان مطرحی همچون ثریا قاسمی، شهین تسلیمی، فرهاد قائمیان، عزت الله مهرآوران، محمدرضا رهبر، رامین راستاد نقش آفرینی می کند. او در این سریال شخصیت بهروز که فردی مستعد در زمینه الکترونیک و اما بدشانس را بازی می کند که دانشجوی انصرافی از دانشگاه است.

او در این سریال بر اثر یک اتفاق با مهندس جوادی آشنا شده و به یکی از دوستان او تبدیل می شود.

در ادامه برخی از عکسهای سهند جاهدی را مشاهده می کنید.

سریال محکومین

سریال آچمز

سهند جاهدی و مادرش

سهند جاهدی و شهاب حسینی

سهند جاهدی بازیگر نقش بهروز در سریال بچه مهندس 4 کیست؟

4.3129
این مطلب مفید بود ؟11118
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی