تولد
سحر گلدوست

تیپ سحر گلدوست بیرون سریال در انتهای شب

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1403کد مطلب : 90602زمان مطالعه : 1 دقیقه
استایل سحر گلدوست بازیگر سریال در انتهای شب که کارش را با تئاتر در شیراز آغاز کرده و با فیلم قهرمان به سینما معرفی شد را بیرون از سریال مشاهده میکنید.

سحر گلدوست در اکران فیلم قهرمان

سحر گلدوست بازیگر تئاتر و سینما که این روزها با نقش ثریا در سریال پرطرفدار درانتهای شب کنار بازیگرانی چون پارسا پیروزفر و هدی زین العابدین درخشیده است، تصویری زیبا از خود در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که هیچ شباهتی به ثریای در انتهای شب ندارد. در این بخش از نمناک سحر گلدوست بیرون سریال در انتهای شب را مشاهده می‌کنید.

اگر سری به صفحه مجازی سحر گلدوست بزنید با تعداد اندکی پست روبرو خواهید شد که بیشتر آنها مربوط به فیلم سینمایی قهرمان ساخته اصغر فرهادی است. سحر گلدوست که در فیلم سینمایی قهرمان نقش فرخنده منشی کلینیک گفتار درمانی را در مقابل امیر جدیدی ایفا نموده، تصویری زیبا از خود در اکران فیلم سینمایی قهرمان را به اشتراک گذاشت که در آن هیچ شباهتی به ثریا همسایه مطلقه پارسا پیروزفر در انتهای شب ندارد.

سحر گلدوست

استایل سحر گلدوست در اکران فیلم قهرمان/ عکس از سروش منوچهری

سحر گلدوست، ثریای سریال در انتهای شب کیست؟

فعلا بدلیل تازه کار بودن این بازیگر زن جوان، اطلاعات کاملی در غالب بیوگرافی سحر گلدوست در دسترس نیست و تنها در این حد می دانیم که کارش را با تئاتر در شیراز آغاز کرده و به سینمای ایران با فیلم قهرمان معرفی شد. در فیلم سینمایی قهرمان ساخته اصغر فرهادی، امیر جدیدی، سحر گلدوست، محسن تنابنده، فرشته صدر عرفایی، سارینا فرهادی و... بازی کرده‌اند.

تیپ سحر گلدوست بیرون سریال در انتهای شب

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی