تولد
سحر گلدوست

سحر گلدوست، چطوری شد ثریا در انتهای شب؟

تاریخ انتشار : 2 تیر 1403کد مطلب : 94191زمان مطالعه : 2 دقیقه
سحر گلدوست که این روزها شاهد بازی وی در نقش ثریا در سریال انتهای شب هستیم صحبت های جالبی در خصوص انتخاب شدنش برای این سریال بر زبان آورد.

نحوه بازیگر شدن سحر گلدوست، نقش ثریا در انتهای شب

به تازگی ویدیویی از سحر گلدوست بازیگر تئاتر و سینما که این روزها با نقش ثریا در سریال پرطرفدار درانتهای شب کنار بازیگرانی چون پارسا پیروزفر و هدی زین العابدین می درخشد، وایرال شده کعه در آن از نحوه بازیگر شدن و تحصیلاتش می گوید. در ادامه این بخش از نمناک صحبتهای سحر گلدوست و نحوه انتخاب توسط اصغر فرهادی را می خوانید.

سحر گلدوست پس از اکران فیلم «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی با فریدون جیرانی به گپ و گفت نشست و درباره سن، تحصیلات و نحوه بازیگر شدنش چنین گفت:

دیپلم تجربی هستم و متولد سال 1365، فیلم قهرمان اولین کار حرفه‌ای من هست ولی خوب قبل از اون در شیراز تئاتر کار می‌کردم و اجراهایی رو کار می‌کردم که تک اجرا بود یا نهایت سه شب اجرا می‌رفتیم.

من وقتی که به تهران اومدم، کلاس‌های بازیگری بامداد رو رفتم که به مدیریت خانم بخت آور بود، 6 ماه در این کلاس‌ها شرکت کردم و بعد از دوره بود که با من تماس گرفتند تا برم برای تست فیلم قهرمان، شماره من رو از کلاس‌های بازیگری بامداد گرفته بودند، تست گرفتن‌ها نزدیک دو ماه طول کشید.

سحر گلدوست

سحر گلدوست در سریال در انتهای شب عکس از نازی خوش اخلاق

نقش سحر گلدوست در انتهای شب

سحر گلدوست در انتهای شب نقش ثریا را ایفا کرده، زن مطلقه‌ای که یک دختر دارد و پس از جدایی بهنام از ماهرخ به بهنام نزدیک می‌شود تا بتواند از او دلبری کند. سریال در انتهای شب یک مینی سریال 9 قسمتی است که در آن بازیگرانی چون پارسا پیروزفر، هدی زین العابدین، سحر گلدوست، رضا بهبودی، علیرضا داوود نژاد، احترام برومند، نسرین نصرتی، رایان سرلک و... بازی می‌کنند.

سحر گلدوست، چطوری شد ثریا در انتهای شب؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی