ساناز سماواتی و همسرش
ساناز سماواتی بازیگر کشورمان صفحه شخصی اش را با انتشار پستی عاشقانه به مناسبت سالروز تولد همسرش به روز کرد.

 

تبریک ساناز سماواتی برای تولد همسرش

ساناز سماواتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر هومن حسین نژاد تدوینگر کشورمان است و این زوج هنرمند سالهاست که زندگی مشترکشان را آغاز کرده و حاصل این ازدواج یک پسر به نام برسام است. این بانوی هنرمند کشورمان در سالروز تولد همسرش پستی عاشقانه را برای او به اشتراک گذاشت.

عکسی از ساناز سماواتی و همسرش

ساناز سماواتی صفحه شخصی اش را با انتشار عکسی در کنار همسرش به روز کرد و نوشت:

در زندگی هر کسی بخش های مختلف و با رنگهای متفاوت وجود داره و تناسب قرار گیری هر بخش رنگین کمان زندگی هر کدام ماست ....اصلی ترین بخش، همسر و خانواده مان است.

از نسلی میآیم که از مهد کودک یک * هم * مهم را یادمان دادند ...هم محله ، هم مدرسه ، هم شهری ، هموطن و...همسر ...هم بالین ، همراه؛ در این روزها و این دوره تاریخی جهانی ؛ همدل همدیگر باشیم تا بتوانیم خاطرات شیرینی برای فرزندمان باقی بگذاریم . هومن عزیزم در گذار سالهای که گذشت با تمام دست انداز های ناخواسته و لحظات شیرین زیادترش ....قدر دان تمام همراهیت هستم ....قدر دان همدلیهایت . .. خنده هایت .و گهگاه بغض هایت .. ....

زاد روزت خجسته عزیزم .....ای کاش امثال تو هزار هزار بدنیا بیایند و همراه و همدل زنی دیگر در این خاک در زندگی دیگر باشند . .. و پدری مهربان با قلبی شیشه ای و صاف برای فرزندان این خاک .... .زاد روزت خجسته .... خوشحالم که قسمت و رنگ زندگی من هستی ..عمرت به شادی و سلامت و برکت ...بر قله صحنه بدرخشی و به آرزوهایت برسی .....من در تاریکی سالن نظاره گر موفقیتت باشم ....و مطمن باش مثل همیشه همه جا و همواره تا روزیکه نفس میکشم تکیه گاه تو و پسرمان هستم با تمام قدرتم ....هر چند کم . زاد روزت خجسته...

ساناز سماواتی و همسرش

هومن حسین نژاد تدوین گر، مدیر تولید و هماهنگی در دنیای سینما و تلویزیون، همسر ساناز سماواتی است و این زوج پسری به نام برسام دارند.

اگر سری به صفحه ساناز سماواتی بزنید تصاویر عاشقانه ای از او در کنار همسر و فرزندش را مشاهده خواهید کرد و این زوج از زوج های عاشق و وفادار دنیای هنر هستند.

ساناز سماواتی و پسرش

ساناز سماواتی بازیگری را از حدود سال 73 آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی مقابل دوربین رفت و سریال وارش به کارگردانی احمد کاوری جدیدترین تجربه بازیگری او در تلویزیون است.

تبریک عاشقانه ساناز سماواتی برای سالروز تولد همسرش

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : صفحه ساناز سماواتی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی