موبایل یاب مدارس
استفاده از موبایل یاب ( گوشی یاب ) در مدارس افزایش بسیاری داشته است و ازاین‌رو قیمت‌های مختلفی را شاهدیم. هنگام خرید این محصولات باید به پارامترهای گوناگونی توجه کنید. یکی از آن‌ها قیمت موبایل یاب است. در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

چرا در مدارس از موبایل یاب استفاده می‌شود؟ 

دلایل مختلفی وجود دارند که مدارس به استفاده از راکت‌های بازرسی روی آورده‌اند. این دستگاه‌ها می‌توانند به شناسایی انواع قطعات فلزی بپردازند؛ ازاین‌رو در مکان‌هایی که حمل موبایل و تبلت ممنوعیت دارد، می‌توان از این دستگاه‌ها بهره برد. فرایند بازرسی با کمک این راکت‌ها سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد؛ به‌گونه‌ای که حداکثر در 30 ثانیه می‌توان بازرسی یک فرد را به اتمام رساند. 

علاوه بر این موضوع باید به این نکته اشاره کنیم که حین بررسی بدون هیچ‌گونه وسیله‌ای ممکن است خطاهای بسیار زیادی رخ دهند؛ درحالی‌که استفاده از راکت فلزیاب خطاهای نیروی انسانی را کاهش می‌دهد؛ پس برای جلوگیری از تخلفات و همچنین سهولت در بازرسی بدنی دقیق‌ترین دستگاه موبایل یاب را پیشنهاد می‌دهیم. 

موبایل یاب

انواع گوشی یاب مدارس دارای چه ویژگی‌هایی است؟ 

فرقی نمی‌کند گوشی یاب باشد یا یکی از انواع راکت فلزیاب بازرسی. مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی که هر راکتی باید از آن برخوردار باشد، دقت در بازرسی است. این دستگاه‌ها می‌توانند ریزترین فلزات آهنی و غیرآهنی را تشخیص دهند و از این طریق لوازم الکتریکی که ورود آن‌ها به مدارس ممنوع بوده را شناسایی کنند. گوشی موبایل و فلش مموری در بین این تجهیزات جای داده می‌شوند. شناسایی این فلزات نیز با کمک میدان مغناطیسی انجام می‌شود. 

طراحی منحصربه‌فرد از دیگر ویژگی‌های موبایل یاب است. این دستگاه‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا به‌راحتی بتوان نسبت به حمل آن‌ها اقدام کرد. همچنین ابعاد مناسبی نیز دارند و با داشتن وزن ایده‌آل، یکی از برترین دستگاه‌های پرتابل به شمار می‌روند. اصلی‌ترین مواد تشکیل‌دهنده این راکت ‌ها شامل پلاستیک ABS و Ruber می‌شوند. باتری بادوام ویژگی دیگری است که می‌توانیم از آن یاد کنیم. باتری راکت بازرسی بدنی به‌گونه‌ای است که در کمترین زمان ممکن شارژ خواهد شد و همچنین می‌توان از راکت برای مدت‌زمان طولانی بهره برد. 

ویژگی دیگری که توجه به آن را نباید از یاد برد، میزان حساسیت است. انواع راکت فلزیاب ( راکت بازرسی بدنی ) دارای چهار سطح حساسیت مختلف هستند که شامل کم، معمولی، بالا و بسیار بالا هستند. بر اساس شرایط و مکان مورد نظر می‌توان یکی از این سطوح را انتخاب کرد. به‌عنوان ‌مثال اگر هدف شما پیدا کردن قطعات بسیار ریز همچون سوزن، سیم‌کارت و... است، باید حساسیت را روی درجه بسیار بالا بگذارید.  با این کار می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن قطعه مورد نظر را کشف کنید. 

چه عواملی روی قیمت گوشی یاب مدارس تأثیرگذار هستند؟ 

مهم‌ترین مبحثی که می‌توانیم به بررسی آن بپردازیم، در ارتباط با قیمت است. امروزه باتوجه به نوسات قیمت این محصولات نمی‌توان محدوده قیمتی دقیقی را در نظر گرفت. از طرفی پارامترهای متعددی به چشم می‌خورند که می‌توانند به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم روی قیمت موبایل یاب مدارس تأثیر بگذارند. شناسایی هر کدام از این عوامل اهمیت دارد. برند یکی از مهم‌ترین پارامترها است. هر چقدر یک برند شناخته‌شده‌تر باشد، به همان اندازه نیز محصولات قیمت بیشتری خواهند داشت. هم‌اکنون برندهای مختلف راکت فلزیاب در بازار وجود دارند. ZKTECO یکی از معتبرترین این محصولات است. 
همچنین اگر مدل دستگاه بسیار بالا باشد و بتواند مشخصات ویژه‌ای از خود به نمایش بگذارد، به هزینه بیشتری نیز برای خرید نیاز خواهید داشت. در کنار این موضوع از تأثیر پارامترهای دیگر نمی‌توانیم گذر کنیم؛ از جمله:امکانات دستگاه، شرکت عرضه‌کننده، خارجی یا داخلی بودن برند و... . 

هنگام خرید گوشی یاب به چه عواملی باید توجه کنیم؟

هر کدام از این نکات اهمیت مخصوص به خود را دارند و از توجه به آن‌ها نباید غافل شد؛ از جمله: 

  • هدف شما از خرید گوشی یاب چه چیزی است؟ به چه میزان حساسیتی نیاز دارید؟
  • هر چقدر قدرت تشخیص بالاتر باشد، به همان اندازه نیز عملکرد راکت بهتر خواهد بود. 
  • به قیمت گوشی یاب مدارس نیز باید توجه کنید. شما باید بر اساس بودجه‌ای که در دسترس دارید، محصول خود را انتخاب کنید که در قسمت فوق به بررسی این موضوع به‌صورت کامل و اساسی پرداختیم. 
  • قدرت باتری یک نمونه از آن‌ها است. ازآنجایی‌که این دستگاه‌ها در طول روز چندین ساعت مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید بتوانند برای ساعت‌ها شارژ داشته باشند تا فرایند بررسی بدون مشکل انجام شود. 
  • نحوه آلارم دادن نیز بسیار حائز اهمیت است. این دستگاه‌ها می‌توانند با روش‌های مختلف وجود قطعات و اشیا را تشخیص دهند؛ از جمله:ویبره، روشن شدن چراغ ال‌ای‌دی و هر دو. 

گوشی یاب

سخن آخر

امروزه از موبایل یاب به‌منظور افزایش امنیت در مدارس و ایجاد نظم بهره برده می‌شود. ‌راکت‌های فلزیاب انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن‌ها می‌توانند ویژگی‌های گوناگونی از خود به نمایش بگذارند. اگر به دنبال خرید این راکت‌ها هستید، باید به پارامترهای متعددی توجه داشته باشید. قیمت یک نمونه از این موارد است. 

قیمت گوشی یاب مدارس بر اساس پارامترهای مختلفی بالا و پایین می‌شود. هنگام خرید باید به نکات مهمی توجه کنید. با این کار می‌توانید یک خرید موفقیت‌آمیز داشته باشید. استفاده از راکت فلزیاب علاوه بر مدارس، در مکان‌های دیگر نیز امکان‌پذیر است. فرودگاه‌ها، مکان‌های امنیتی و جلسات برگزاری کنکور در بین این موارد جای داده می‌شوند. اگر به دنبال خرید بهترین موبایل یاب هستید، کافی است با مجموعه فناوران هوشمند پارسیان در ارتباط باشید. 

قیمت موبایل یاب مدارس به چه عواملی بستگی دارد؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی