تولد
آموزش سئو
با پیشرفت فضای مجازی و فروش کالا به صورت آنلاین نیاز کسب و کارها به داشتن وبسایت و حضور در نتایج گوگل زیاد شده است.

آموزش وردپرس و آموزش سئو با برتر آموز

با پیشرفت روز افزون کسب و کارهای اینترنتی، اگر به دنبال درآمدهای بالا هستید، باید روش های نوین برای کسب درآمد را بدانید. شما می توانید با یادگیری وردپرس و در کنار آن سئو، سایت برای خودتان داشته باشید یا کسب و کارهای دیگران را هرچه بیشتر بهبود ببخشید و از این طریق کسب درآمد کنید. امروز در این مقاله می خواهیم روش های کسب درآمد از طریق سئو و وردپرس را به شما آموزش دهیم.

به نقل از سایت آموزشی برتر آموز، با اوج گیری مجدد کرونا در ایران و وارد شدن به پیک ششم، افزاد مجددا تمایل زیادی به اینترنتی کردن کسب و کار خود و افزایش فروش خود از طریق بسترهای انلاین کرده اند. بسیاری از این بستر آنلاین وابسته به آموزش وردپرس است که افراد از طریق آن می توانند سایت خود را به راحتی و کمتر از یک هفته داخل گوگل داشته باشند. سایت های زیادی نظیر برتر آموز، متمم، زومیت و ... در زمینه آموزش وردپرس فعالیت می کنند اما سایت برتر آموز که یکی از بهترین سایت ها در حوزه آموزش در ایران است، یک آموزش فوق کاربردی را برای شما در سایت خود در نظر گرفته است که هر آنچه که برای وردپرس به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد.
اما موضوعی که وجود دارد این است که داشتن سایت بدون گذراندن آموزش سئو ارزشی ندارد. چرا که آموزش سئو به شما کمک می کند تا در نتایج گوگل دیده شوید و رتبه بهتری در گوگل داشته باشید و در نتیجه فروش بیشتری را نیز تجربه کنید. اما امروز ما می خواهیم روش های کسب درآمد از وردپرس و سئو را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم تا بدانید می توانید از طریق این دو چگونه کسب درآمد بالایی برای خود داشته باشید.

1.راه اندازی یک سایت برای خودتان

یکی از روش هایی که می تواند درآمد بسیار زیادی برای شما داشته باشد، داشتن یک سایت فروشگاهی یا خدماتی برای خودتان است. شما از این طریق و با استفاده از آموزش سئو برتر آموز می توانید سایت خود را به رتبه های برتر گوگل رسانده و از این طریق فروش بالایی را تجربه کنید و در نتیجه درآمد بالایی نیز داشته باشید.

2.راه اندازی وبلاگ

یکی از کارهایی که می تواند برای شما درآمد بسیار بالایی را داشته باشد، ایجاد وبلاگ شخصی است. افرد امروزه می خواهند در فضای مجازی دیده شوند اما بسیاری از مواقع فرصت کافی برای آن را ندارند. در چنین شرایطی شما می توانید وظیفه تولید محتوا و وبلاگ دیگران را بر عهده بگیرید و در نتیجه درآمد بالایی را نیز برای خود داشته باشید.

3.فروش دوره های مربوط به آموزش وردپرس برتر آموز

همانطور که استفاده از وردپرس زیاد می شود، تمایل به آموزش آن نیز بیشتر می شود. بنابراین اگر شما یک حد بسیار زیادی از تسلط بر روی وردپرس دارید، می توانید با استفاده از آموزش اینستاگرام برتر آموز یک پیج تخصصی در حوزه آموزش وردپرس داشته باشید و با استفاده از آن، فروش دوره آموزشی خود را داشته باشید.
در کنار آن، می توانید یک سایت با استفاده از خود وردپرس داشته باشید و در آن آموزش وردپرس را به فروش برسانید که برای رسیدن به این مرحله باید از طریق سئو سایت خود را به رتبه های بالا برسانید.

4.ارائه خدمات سئو

اگر تخصص کافی بر روی سئو دارید، می توانید با استفاده از ارائه خدمات سئو، سایت دیگران را به رتبه های خوب گوگل رسانده و از طریق آن کسب درآمد کنید. چرا که زدن یک سایت با وردپرسی به تنهایی خیلی تاثیری در فروش شما نخواهد داشت و شما با استفاده از سئو است که می توانید سایت خود را در نتایج بالا ببینید. بنابراین ارائه خدمات سئو به شما این امکان را می دهد تا سایت بقیه را به رتبه های بالا رسانده و حداقل ماهیانه 5 میلیون تومان درآمد داشته باشید.

5.کسب درآمد از تولید محتوا به صورت فریلنسری

شما برای کسب درآمد از این طریق فقط به یک گوشی موبایل و اینترنت نیاز دارید تا در هر گوشه ای از دنیا کسب درآمد داشته باشید. در حال حاضر سایت های زیادی در سراسر دنیا و ایران وجود دارند که نیاز به محتوای متنی برای وب سایت خود دارند و شما می توانید با آن ها همکاری کرده و به ازای تولید محتوا از آن ها هزینه دریافت کنید. در کنار تولید محتوا تسلط شما بر روی وردپرس و سئو باعث خواهد شد تا پروژه های بیشتر با حقوق بالاتری دریافت کنید.

6.تهیه و فروش افزونه وردپرسی

احتمالا شما نیز تابحال به منظور عملکرد بهتر از افزونه های مختلف استفاده کرده اید. تعداد بسیار زیادی افزونه برای وردپرس وجود دارد که افراد می توانند از آن استفاده کنند. از آنجایی که وردپرس یک فضای باز مربوط به مدیریت محتوا است، شما می توانید افزونه های مختلف را برای کاربردهای مختلف در وردپرس آماده کرده و آن ها را به فروش برسانید و از این طریق کسب درآمد کنید.
روش هایی که در بالا گفته شد، تنها تعداد کمی از روش های کسب درآمد از طریق وردپرس و سئو است و اگر شما بر روی سئو و وردپرس مسلط شوید، می توانید ماهیانه درآمد بالای 10 میلیون تومان را به راحتی تجربه کنید. پس برای شروع یادگیری و آموزش حتی یک روز را از دست ندهید و می توانید با مراجعه به سایت برتر آموز، بهترین آموزش ها را در این زمینه داشته باشید.

روش های کسب درآمد از طریق آموزش وردپرس و سئو با برتر آموز

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی