بازیگران سریال پس از آزادی

پس از آزادی سریال جدید شبکه یک

تاریخ انتشار : 11 تیر 1399کد مطلب : 76618زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال پس از آزادی با بازی اندیشه فولادوند، اصغر همت و رضا داوودنژاد به مرحله صداگذاری رسید.

ساخت سریال پس از آزادی به کجا رسید

سریال پس از آزادی به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر و تهیه کنندگی سعید سعدی، سریال جدید شبکه یک سیما است که این روزها مراحل فنی را پشت سر میگذارد.

سعید سعدی تهیه کننده سریال بچه مهندس در کنار محمدعلی باشه آهنگر کارگردان فیلم سرو زیر آب ساخت این سریال را از سال گذشته آغاز کردند و مراحل فنی این سریال در حال انجام است تا برای پخش از شبکه یک آماده شود.

داستان و بازیگران سریال پس از آزادی

پس از آزادی سریالی 40 قسمتی است که برای پخش از شبکه یک سیما در حال ساخت است و تصویربرداری آن پاییز سال گذشته آغاز شد و صداگذاری این سریال این روزها در حال انجام است.

سریال پس از آزادی

در خلاصه داستان سریال پس از آزادی آمده است:

هر روز با عطر گل های باغ های شهریار از خواب بلند می شدم، مادرم خدابیامرز یه باغچه خوشگل داشت که همیشه سرش گرم بود؛ بنده خدا اکثر مواقع تنها بود؛ بابام که راننده بیابون بود صبح تا شب پشت نفتکش اش دنده عوض و بنزین جابه جا می کرد.

راه نزدیکش چهار پنج ساعت ترافیک انبار ری تا پمپ بنزینای جنوب و مرکز تهران بود. صبح ها زودتر می رفت تا بار بهتر بهش بخوره؛ اگه هوا سرد بود و مشکلی برای مناطق سردسیر پیش نمی اومد، بارش رو عوض می کردن و می فرستادنش سمت همدان، آذربایجان، کردستان، چه می دونم استان های سردسیر و برف گیر. این آخریا زیاد حالش میزون نبود، خودش چیزی نمی گفت، ولی ماها که می فهمیدیم. توی خونه ای که پدر مادر توش نباشه هیچی نمی تونه جاشونو پر کنه...

سریال پس از آزادی

بازیگران سریال پس از آزادی عبارتند از:

اندیشه فولادوند، رضا داوودنژاد، اصغر همت، خسرو شهراز، مرتضی اسماعیل کاشی، آزاده سیفی، سام کبودوند، سارا شاهرودیان، رامین سیاردشتی، حسین باشه آهنگر و... بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

سریال پس از آزادی به مرحله صداگذاری رسید

35
این مطلب مفید بود ؟32
منبع : عکاس:پویا شاه جهانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی