تولد
بازیگران مجرد
با بازیگران مجرد سریال حکم رشد که با نقش آفرینی مه لقا باقری و دیگر بازیگران مطرح تلویزیون این روزها روی آنتن شبکه سه می رود، بیشتر آشنا شوید.

بازیگران سریال حکم رشد که ازدواج نکرده اند

سریال «حکم رشد» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مهدی فرجی یکی از مجموعه های جدید تلویزیون است که از روی آنتن شبکه سوم سیما پخش میشود. در این مجموعه هنرمندانی همچون ثریا قاسمی، مه‌لقا باقری، پیام احمدی‌نیا، مجتبی فلاح، شهین تسلیمی، علیرضا مهران، حمید ابراهیمی، مهرداد ضیایی، آزیتا ترکاشوند، نیلوفر شهیدی،

مجید سعیدی، ندا قاسمی، هدی استواری، ارشیا توکلی، حسن ولیخانی، محمدرضا زاد خوشنود، سیاوش گرجستانی، صدرالدین حجازی،حشمت آرمیده، فرج گل سفیدی و فیروز حیدرزاده نقش آفرینی کرده اند که برخی از آنها از بازیگران مجرد کشورمان محسوب شده و تاکنون ازدواج نکرده اند. با ما همراه باشید تا در این بخش از نمناک با برخی از بازیگران مجرد سریال حکم رشد آشنا شویم.

هدی استواری بازیگر نقش سایه در سریال حکم رشد

همبازی ندا قاسمی در سریال نون خ سعید آقاخانی، در سریال حکم رشد نیز همراه اوست و خانم وکیل کلاهبردار سریال نون خ3، این بار نقش کاراکتر سایه را بر عهده دارد. هدی استواری دیگر بازیگر مجرد این سریال است و تا کنون خبری مبنی بر ازدواج او منتشر نشده است.

هدی استواری

آزیتا ترکاشوند بازیگر نقش زیبا چاپاری در سریال حکم رشد

آزیتا ترکاشوند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 30 مردادماه سال 59 در بروجرد متولد شد. آزیتا ترکاشوند بازیگری را در آموزشگاه هنری و زیرنظر اساتیدی چون رسول ملاقلی پور و رویا افشار آموخت و با بازی در تئاتر به دنیای هنر راه یافت و در سال 1384 با بازی در سریال طبقه دوم کارش در تلویزیون را آغاز کرد.

از وضعیت ازدواج آزیتا ترکاشوند اطلاعات دقیقی در دست نیست اما به نظر میرسد این بانوی هنرمند ادواج نکرده و مجرد است برای همین ترجیح دادیم نام او را بین بازیگران مجرد سریال حکم رشد قرار دهیم.

آزیتا ترکاشوند

آزیتا ترکاشوند/ عکس از ادریس بغدادچی

ندا قاسمی بازیگر نقش سودابه در سریال حکم رشد

ندا قاسمی، همان شیرین هنرمند سریال نون خ که ماجرای خواستگارهایش یکی از سوژه های اصلی مجموعه بود، در سریال حکم رشد، نقش سودابه را ایفا میکند. بازیگر نون خ و حکم رشد از طریق یکی از دفاتر فیلمسازی به دفتر سعید آقاخانی معرفی شد و پس از بازی نقش دختر سعید آقاخانی در هر سه فصل این سریال، با حسن لفافیان همکاری میکند. سودابه سریال حکم رشد مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

ندا قاسمی

ندا قاسمی در سریال حکم رشد/ عکس از میثم محمدی

ارشیا توکلی بازیگر نقش سلیم در سریال حکم رشد

ارشیا توکلی بازیگر جوان سریال هم گناه، متولد 12 اردیبهشت 1379 است که با حضور در سریال سه شنبه شب صادق پروین آشتیانی، بازیگری را به صورت رسمی آغاز کرد، این روزها مشغول نقش آفرینی در سریال حکم رشد است و در این سریال نقش سلیم را ایفا میکند. ارشیا توکلی یکی دیگر از بازیگران مجرد سریال حکم رشد است.

عرشیا توکلی

عرشیا توکلی/ عکس از lemanblink

بازیگران مجرد سریال حکم رشد+ عکس

449
این مطلب مفید بود ؟3910
منبع : عکس: میثم محمدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی