ستاره سادات قطبی
ستاره سادات قطبی مجری و بازیگر که در فضای مجازی فعالیت بسیار زیادی دارد با عکس که از صورت کبودش به اشتراک گذاشت طرفداران را حیرت زده کزد.

جنجال عکس ستاره قطبی با صورت ورم کرده و کبود

ستاره سادات قطبی مجری رسانه ملی که در فضای مجازی فعالیت زیادی دارد، با صورت کبود در استوری هایش ظاهر شد و موجی از واکنش ها از طرف فالوورهایش را به راه انداخت. در ادامه این بخش از نمناک ماجرای صورت ورم کرده و کبود ستاره قطبی را می خوانید.

ستاره سادات قطبی بازیگر و مجری تلویزیون با صورتی ملتهب و کبود در استوری ها ظاهر شد، ماجرای صورت ورم کرده و کبود خانم بازیگر مربوط به کارهای زیبایی روی پوست است، خانم قطبی نیز همانند بسیاری از خانم ها روزهای آخر اسفند در حال رسیدگی به پوستش است و در استوریش عنوان نمود که به خاطر رفع لک به یک مرکز درمانی مراجعه کرده و در یک جلسه پوستش بهبود یافته اما تا 24 ساعت ملتهب است. در واقع تغییر صورت ستاره سادات قطبی بدلیل انجام روش زیبایی بوده که برای جوانسازی و زیباتر شدن پوستش انجام داده است نه چیز دیگر.

ستاره قطبی

ستاره سادات قطبی دست به جراحی زیبایی زد

جراحی زیبایی ستاره قطبی

پاسخ ستاره قطبی به حواشی کبودی صورتش

جالب بود که یکی از فالوورهای بازیگر سریال نوار زرد کبودی صورت ستاره سادات قطبی را به پاره شدن کتاب شهرام شکیبا توسط پسر کوچکشان محمد حسین ربط داد.

ستاره قطبی دریک استوری کتاب هایی شهرام شکیبا را هووهایش اعلام نمود چرا که آقای مجری بسیار کتابخوان است و به گفته خودش از کودکی تا کنون بخشی از درآمدش را به خرید کتاب اختصاص داده است.

مختصر بیوگرافی ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی مجری برنامه های تلویزیونی متولد 3 اسفند 1365 در اصفهان است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته خبرنگاری بوده و مدتی در شبکه آموزش بعنوان گرافیست مشغول بکار بود. حافظ کل قرآن می باشد و والیبال، کیک بوکس و... را به طور حرفه ای دنبال کرده است.

خانم مجری که در کارنامه هنری خود سابقه بازی در سریال های گاندو و نوار زرد و... را نیز دارد، او در سال 1393 با شهرام شکیبا ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو پسر به نام های صدرا و حسین می باشد، البته خانم و آقای مجری هر دو از ازدواج پیشین خود یک فرزند دارند، خانواده شکیبا و قطبی پرجمعیت است و آقا و خانم هنرمند با 4 فرزند خود زندگی خوبی دارند.

صورت داغون ستاره سادات قطبی بعد از عمل زیبایی!!

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : ستاره قطبی
وبگردی