مهران مدیری و سیامک انصاری
پخش سریال طنز شب های برره به کارگردانی مهران مدیری با حضور بازیگران مطرح عرصه طنز ، شانزده سال قبل در چنین روزی آغاز شد.

شانزده سال از آغاز پخش سریال شبهای برره گذشت

مجموعه شب های برره یکی از محبوب ترین سریالهای طنز به کارگردانی مهران مدیری است که در سال 1384 به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

پخش این سریال از تاریخ 2 مهرماه آغاز شده و تا 18 بهمن همان سال ادامه یافت. این مجموعه طنز در هر قسمت داستانی متفاوت را در میان مردم یک روستای خیالی به نام برره روایت می کرد که در برخی از قسمت ها نیز داستان آن دنباله دار بود.

شب های برره در زمان خود یکی از جذابترین و پرمخاطب ترین مجموعه های طنز تلویزیونی بود که تا مدتها گویش و جملات آن در میان مردم جامعه رواج پیدا کرده بود و بارها از شبکه های مختلف بازپخش شد.

در این مجموعه طنز، مهران مدیری علاوه بر کارگردانی، بازیگر و خواننده تیتراژ آن بود و هنرمندانی همچون سیامک انصاری ، محمد شیری ، سعید پردوست ، شقایق دهقان ، فلامک جنیدی ، محمدرضا هدایتی ، هادی کاظمی ، بهنوش بختیاری ، رضا شفیعی جم ، فاطمه هاشمی ، ساعد هدایتی ، اصغر حیدری و ... نقش آفرینی کرده بودند.

شب گذشته در شانزدهمین سالروز آغاز پخش مجموعه شبهای برره، بهنوش بختیاری بازیگر نقش «لیلون»، عکس خاطره انگیزی از این سریال را به اشتراک گذاشت.

بهنوش بختیاری با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود نوشت:

شانزده سال پیش سریال شبهای برره….

بماندبه یادگار 

سریال شبهای برره

شانزده سال از پخش سریال محبوب مهران مدیری گذشت

514
این مطلب مفید بود ؟140
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی