شکیب شجره
شکیب شجره بازیگر موفق سینمای ایران از نسبت فامیلی اش با یکی از معروف ترین افراد جامعه ایرانی پرده برداری کرد.

نسبت شکیب شجره با بازیگر معروف ایرانی

بازیگران و چهره های بسیاری در ایران و سایر کشورهای دیگر وجود دارند که به واسطه استعداد خانوادگیشان در هنر و به خصوص بازیگری به صورت خانوادگی در این حرفه مشغول هستند. شکیب شجره هنرپیشه سینما و تلویزیون نیز از این قاعده مستثنی نیست و با یکی از بازیگران پیشکسوت نسبت فامیلی دارد.در ادامه این بخش از نمناک به شما خواهیم گفت که شکیب شجره با کدام بازیگر معروف فامیل است.

شکیب شجره بازیگر نقش نوید در فیلم سینمایی عروسی مردم این روزها مهمان رئالیتی شو اسکار مهران مدیری بوده و با اهدای کادوی خاصش به یوسف صیادی و انجام کاری عجیب با گوش هایش باعث خنده تمام عوامل شد. جالب است بدانید، داوود بیزاکودیل سریال هیولا برادرزاده مرحوم صدرالدین شجره گوینده، بازیگر، مجری و دوبلور معروف است. گرچه عمو و برادرزاده از لحاظ چهره زیاد شبیه به هم نیستند اما شباهت صدایشان به یکدیگر بسیار مشهود است.

صدرالدین شجره

نسبت صدرالدین شجره و شکیب شجره عکس از مهدی شمس

مختصر بیوگرافی صدرالدین شجره، عموی شکیب شجره

صدرالدین شجره گوینده، مجری، بازیگر، نمایشنامه نویس، و کارگردان نمایش رادیویی متولد 1 فروردین 1331 در سلطانیه تهران بود. او در سال 1346، در سن 15 سالگی مقام نخست کشوری در آزمون فن بیان را کسب کرد و به دنبال آن وارد رادیو شد. صدرالدین شجره، علاوه بر فعالیت در رادیو و کارگردانی نمایش رادیویی در بعضی از تله تئاترها فیلم ها و سریال های تلویزیونی نیز به عنوان بازیگر یا کارگردان فعالیت داشته است.

مرحوم صدرالدین شجره ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج و دو دختر به نام های الیشا و گیلدا است. زنده یاد شجره 30 خردادماه 1397 بر اثر بیماری گوارشی، در سن 66 سالگی درگذشت.

مختصر بیوگرافی شکیب شجره

شکیب شجره بازیگر سینما و تلویزیون مرداد ماه سال 1368 در خرمدره زنجان متولد شد. شکیب یک خواهر و یک برادر دارد،پدرش وکیل دادگستری و مادرش خانه دار است؛ او جزو بازیگران ایرانی مجرد بوده و در آثاری چون هیولا، عروسی مردم، خائن کشی، انفرادی، خوب بد جلف، پدر خوانده، ارتش سری و... به عنوان بازیگر حضور داشته است.

شکیب شجره فامیل کدام بازیگر معروف ایرانی است؟

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : عکس: نازی خوش اخلاق/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی