شمعون یوسف پیامبر
شمعون یکی از برادران یوسف پیامبر است که به دلیل نقشش در این سریال هویت اصلی اش برای طرفداران سریال یوسف پیامبر جالب شده است.

بازیگر نقش شمعون در سریال یوسف پیامبر

سریال یوسف پیامبر یکی از معروف ترین سریال های مذهبی رسانه ملی به کارگردانی فرج الله سلحشور است. در این سریال نه تنها مصطفی زمانی برای اولین بار جلوی دوربین ظاهر شد و توانست نقش اول سریال را به خوبی ایفا نماید بلکه بازیگران اصلی و فرعی زیادی در این سریال مذهبی زیبا حضور پیدا کردند که تاثیر مثبتی در روند سریال داشتند، دو تن از این بازیگران، بازیگر نقش جوانی شمعون و بازیگر نقش میانسالی شمعون برادر یوسف(ع) و پسر یعقوب نبی بودند. به بهانه بازپخش سریال یوسف پیامبر به معرفی بازیگران نقش جوانی و میانسالی شمعون می پردازیم.

محمد احمدی در نقش دوران میانسالی شمعون

محمد احمدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال 1330 در قم است، اطلاعات زیادی در مورد زندگی شخصی این بازیگر و نویسنده وجود ندارد، او در آثاری همچون انسان و اسلحه به کارگردانی مجتبی راعی، تابستان 58 به کارگردانی مجتبی راعی، فیلم کوتاه کام به کارگردانی علیرضا زهائی، جابرین حیان به کارگردانی جواد افشار، خوشید پیدا به کارگردانی علیرضا فرهادی، یوسف پیامبر به کارگردانی فرج اله سلحشور، شوق دیدار به کارگردانی حسین فرخی بازی کرده است.

محمد احمدی

محمد احمدی بازیگر نقش میانسالی شمعون برادر یوسف پیامبر

علی شمس پویا بازیگر نقش جوانی شمعون در سریال یوسف پیامبر

علی شمس پویا در سریال یوسف پیامبر نقش جوانی شمعون برادر یوسف را بازی کرد اما متاسفانه بیوگرافی و اطلاعات موثق و معتبری از این بازیگر وجود ندارد، اگر شما از اطلاعاتی از بازیگر نقش جوانی شمعون دارید، برای ما نیز ارسال نمایید.

علی شمس

علی شمس بازیگر نقش جوانی شمعون برادر یوسف پیامبر

بازیگر شمعون یوسف پیامبر در واقعیت + بیوگرافی محمد احمدی

3.116
این مطلب مفید بود ؟106
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی