تولد
سیاوش خیرابی

خاطره بازی سیاوش خیرابی با پشت صحنه آوای باران

تاریخ انتشار : 9 دی 1402کد مطلب : 91607زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیاوش خیرابی بازیگر معروف و دوست داشتنی سریال آوای باران با انتشار ویدئویی از پشت صحنه این سریال خاطرات جالب وخنده دارشان را به اشتراک گذاشت.

سیاوش خیرابی در پشت صحنه سریال آوای باران

سیاوش خیرابی بازیگر نقش فرید در سریال آوای باران پس از گذشت ده سال از پخش این مجموعه تلویزیونی پرمخاطب،ویدیویی از پشت صحنه آوای باران را در فضای مجازی منتشر نمود. در ادامه این بخش از نمناک جزئیاتی از پشت صحنه سریال آوای باران را مشاهده می کنید.

سیاوش خیرابی از بازیگران نام آشنای سینما و تلویزیون صفحه مجازی خود را با انتشار ویدیویی از پشت صحنه آوای باران به روز کرد، در این فیلم او با شوخی و خنده به ماجرای پدر و پسری خود و سام درخشانی اشاره می کند و می گوید که رفاقت دیرینه ای با سام داشته و در روزهای اول فیلمبرداری برایم سخت بود که به او پدر بگویم! این ویدیو علی رغم گذشت ده سال از پخش سریال پرمخاطب آوای باران برای بسیاری از کاربران جالب و جذاب بوده و در فضای مجازی به شدت منتشر شده است.

سیاوش خیرابی آوای باران

استوری سیاوش خیرابی از پشت صحنه آوای باران

مختصر بیوگرافی سیاوش خیرابی بازیگر نقش فرید آوای باران

سیاوش خیرابی بازیگر سینما و تلویزیون در بیست و نهمین روز از آذرماه 1363 در تهران متولد شد اما اصالتا تبریزی بوده و پسوند فامیلی تبریزی دارد، او در یک خانواده‌ پنج‌ نفره به دنیا آمده و پدرش منوچهر خیرابی و مادرش ماهرخ برهانی بوده و دو برادر به نام‌های آرش و اورنگ دارد.

سیاوش خیرابی

بیوگرافی سیاوش خیرابی بازیگر/عکس از اورنگ خیرابی

سیاوش خیرابی در سال 1375 برای نخستین بار جلوی دوربین استاد کلاری رفت و تا کنون درآثاری چون ترانه مدری، آوای باران، دلنوازان، نفوذی، لج و لجبازی، حس پنهان، یکی برای همه، خیابان یک طرفه، سه پنج دو، پرستاران، عقرب عاشق و...بازی کرده است.

خاطره بازی سیاوش خیرابی با پشت صحنه آوای باران

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : عکاس هلیا رضایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی