سینا مهراد
سینا مهراد بازیگر سریال پدر و آقازاده امشب 18 دی ماه 99 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی میشود.

حضور سینا مهراد در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری یکی از برنامه های پرطرفدار و پربیننده شبکه نسیم است که بعد از مدتی توقف، پخش آن از شب یلدا آغاز شد.

مهران مدیری در برنامه دورهمی تابحال میزبان هنرمندان و شخصیت های متعددی از دنیای ورزش و چهره های جامعه بوده است و این هفته میزبان سینا مهراد بازیگر جوان کشورمان در برنامه دورهمی خواهد بود.

با سینا مهراد مهمان امشب دورهمی بیشتر آشنا شوید

سینا مهراد از بازیگران جوان دنیای هنر است که امشب 18 دی ماه 99 ساعت 23 پای گفتگو با مهران مدیری مینشیند و به سوالات او پاسخ خواهد داد و شبی متفاوت را برای طرفدارانش در این برنامه رقم خواهد زد.

سینا مهراد

سینا مهراد با نام واقعی سینا سهیلی پسر سعید سهیلی کارگردان و برادر ساعد سهیلی بازیگر کشورمان است که متولد 12 آذر 1370 است و بازیگری را از دوران کودکی با فیلم های پدرش آغاز کرد اما با بازی در سریال سایه بان برای اولین بار در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و نقش حمید را در این سریال ایفا کرد.

سینا مهراد با پدر و برادرش

بازی در سریال پدر از سینا مهراد چهره ای شناخته شده و محبوب نزد مردم ساخت و باعث دیده شدن او بیش از پیش گردید.

سینا مهراد در جدیدترین تجربه بازیگری اش در سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی برای شبکه نمایش خانگی مقابل دوربین رفت و نقش آقازاده ای به نام حامد تهرانی را در این سریال ایفا کرد که بازی او در این نقش هم مورد توجه هوادارانش قرار گرفت.

سینا مهراد

یکی از نقش هابی ماندگار سینا مهراد در سینما مربوط به بازی او در فیلم ژن خوک به کارگردانی پدرش سعید سهیلی بود که این هنرمند جوان به خوبی توانست از عهده ایفای نقش عماد گربه این فیلم برآید.

سینا مهراد

شب متفاوت دورهمی با سینا مهراد بازیگر سریال پدر و آقازاده

4.771
این مطلب مفید بود ؟674
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی