سالمندان

آگاهی از آزار سالمندان
تاریخ 15 ژوئن به عنوان روز جهانی آگاهی از آزار سالمندان نامگذاری شده است. این روز یادآور حمایت از سالمندان و جلوگیری از آزار آن ها می باشد.
ازدواج سالمندان

تجدید فراش و ازدواج در پیری برای سالمندان خوب یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ازدواج و تجدید فراش در سنین بالا باعث می شود که سالمندان دچار افسردگی نشوند و عمر طولانی تری داشته باشند.
داروهای خطرناک

داروهای خطرناک برای افراد بالا 50 سال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی از داروها هستند که روی همه اثر یکسان دارند اما گاهی واکنشی که مصرف یک دارو در بدن یک فرد جوان ایجاد می کند می تواند برای یک فرد بالای 50 سال، متفاوت و حتی خطرناک باشد.
ازدواج در سالمندان

شرایط مهم و لازم برای ازدواج سالمندان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از متخصصان بر این باورند زندگی کردن در کنار همسر برای سلامت سالمندان مفید است، البته اصول اصلی ازدواج در سالمندان باید رعایت شود و شرایط لازم برای سالمندان باید فراهم باشد.
رفتار با سالمند آلزایمری

بهترین شیوه ی رفتار با سالمند آلزایمری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد سالمندی که دچار بیماری زوال عقل یا آلزایمر شده اند به مرور زمان دچار تغییرات شخصیتی می شوند و به توجه، رفتارها و مراقبت های مناسبی نیاز دارند.
پیلاتس سالمندان

پیلاتس مناسب افراد مسن + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با افزایش سن متابولیسم و سوخت و ساز بدن کاهش می یابد و افراد مسن را دچار مشکلاتی می کند. این حرکات پیلاتس بسیار مناسب برای سلامت بدن سالمندان می باشند.
ویتامین مورد نیاز بدن زنان

رژیم و ویتامین مورد نیاز بدن زنان از 20 تا 60 سالگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای تامین ویتامین های مورد نیاز بدن زنان نیازی به مصرف قرص و دارو ندارد و باید از جوانی تا سالمندی برنامه رژیم غذایی سالم با توجه به سن شان را داشته باشند تا از بروز بیماری ها جلوگیری کنند.
احترام به سالمندان

احترام به سالمندان را چطور به کودک یاد بدیم ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کودکان احترام به سالمندان و حفظ حرمت آن ها را از والدین خود یاد میگیرند، آن ها از پدر و مادر خود می آموزند که چطور احترام سالمندان و بزرگترها را حفظ کنند.
بعد از 50 سالگی

مشکلات رایج بدن بعد 50 سالگی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
بعد از 50 سالگی معمولا تغییرات رایجی در بدن زنان و مردان رخ می دهد، احتمال بروز برخی مشکلات و بیماری ها بعد از سن 50 سالگی بسیار بالا می باشد.
تغذیه سالمندان

آنچه سالمندان نباید بخورند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با رعایت اصول تغذیه سالمندان و استفاده از رژیم غذایی سالم می توانید به سادگی بسیاری از بیماری های دوران سالمندی را از خود دور کنید.
ازدواج سالمندان

ازدواج در سالمندی خوب است چون ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ازدواج سالمندان تاثیر زیادی در روحیات آن ها می گذارد و باعث این می شود تا سال های آخر زندگی خود را با روحیه قوی تر و شاد تری ادامه دهند.
روز جهانی سالمندان

تبریک روز جهانی سالمند با جملات بسیار زیبا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
9 مهرماه روز جهانی سالمندان است که به مناسبت فرارسیدن این روز در ادامه جدیدترین پیامک، اس ام اس و متن های زیبا برای تبریک روز جهانی سالمند را ملاحضه می نمایید.
پرستار سالمند

برای استخدام پرستار سالمند کاربلد بخوانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سالمندی دوره ای است که برخی از افراد در شرایط جسمی و روحی نا متناسبی هستند و برای رفع نیاز های خود احتیاج به کمک دیگران پیدا می کنند.
بوی بدن

چرا بدن در سالمندی بوی خاصی میدهد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بوی بدن انسان در طول زندگی دچار تغییراتی می شود و به طور مثال بوی بدن نوزاد، افراد جوان و سالمندان کاملا متفاوت است، اما دلیل تفاوت بوی بدن انسان در طول زندگی چیست؟
سرگرمی برای سالمندان

ایده سرگرمی برای سالمندان باسواد و بی سواد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سالمندان به افرادی گفته می شود که از میانگین عمر طبیعی سنشان بالاتر باشد این افراد به تنهایی و بی حوصلگی معروف اند که سرگرم کردن آن ها راحت است.
صفحه 1 از 3