سالمندان

بعد از 50 سالگی

مشکلات رایج بدن بعد 50 سالگی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بعد از 50 سالگی معمولا تغییرات رایجی در بدن زنان و مردان رخ می دهد، احتمال بروز برخی مشکلات و بیماری‌ها بعد از 50 سالگی بسیار بالا می‌باشد.
مشکلات پا

از یه سنی به بعد، مراقب این مشکلات پا باش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با افزایش سن افراد با بیماری های مختلفی رو به رو خواهند شد که شایع ترین آن ها مشکلات پا هستند و باید قبل از ابتلا از آن ها پیشگیر کنند.
ازدواج سالمندان

ازدواج در سالمندی خوب است چون ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ازدواج سالمندان تاثیر زیادی در روحیات آن ها می گذارد و باعث این می شود تا سال های آخر زندگی خود را با روحیه قوی تر و شاد تری ادامه دهند.
ازدواج سالمندان

تجدید فراش و ازدواج در پیری برای سالمندان خوب یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ازدواج و تجدید فراش در سنین بالا باعث می شود که سالمندان دچار افسردگی نشوند و عمر طولانی تری داشته باشند.
احترام به سالمندان

احترام به سالمندان را چطور به کودک یاد بدیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کودکان احترام به سالمندان و حفظ حرمت آن ها را از والدین خود یاد میگیرند، آن ها از پدر و مادر خود می آموزند که چطور احترام سالمندان و بزرگترها را حفظ کنند.
والدین سالمند

9 علامت نگران کننده درمورد والدین سالمند شما

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مراقبت از پدر و مادر زمانی سخت‌تر می شود که آنها سالمند باشند، پس بهتر است برای مراقبت از والدین سالمند خود بعضی نشانه هارا جدی بگیرید.
ازدواج در سالمندان

شرایط مهم و لازم برای ازدواج سالمندان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از متخصصان بر این باورند زندگی کردن در کنار همسر برای سلامت سالمندان مفید است، البته اصول اصلی ازدواج در سالمندان باید رعایت شود و شرایط لازم برای سالمندان باید فراهم باشد.
مشکلات میانسالی

مشکلی که بعد میانسالی سراغ همه مون میاد 

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما می دانیم که با افزایش سن مشکلات جسمی هم بیشتر می شوند اما با شناخت مشکلات بعد میانسالی زودتر می توانید آن ها را کنترل کنید.
رفتار با سالمند آلزایمری

بهترین شیوه ی رفتار با سالمند آلزایمری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد سالمندی که دچار بیماری زوال عقل یا آلزایمر شده اند به مرور زمان دچار تغییرات شخصیتی می شوند و به توجه، رفتارها و مراقبت های مناسبی نیاز دارند.
بوی بدن

چرا بدن در سالمندی بوی خاصی میدهد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بوی بدن انسان در طول زندگی دچار تغییراتی می شود و به طور مثال بوی بدن نوزاد، افراد جوان و سالمندان کاملا متفاوت است، اما دلیل تفاوت بوی بدن انسان در طول زندگی چیست؟
داروهای خطرناک

داروهای خطرناک برای افراد بالا 50 سال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی واکنشی که مصرف یک دارو در بدن یک فرد جوان ایجاد می کند می تواند برای یک فرد بالای 50 سال، متفاوت و حتی خطرناک باشد.
پرستار سالمند

برای استخدام پرستار سالمند کاربلد بخوانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سالمندی دوره ای است که برخی از افراد در شرایط جسمی و روحی نا متناسبی هستند و برای رفع نیاز های خود احتیاج به کمک دیگران پیدا می کنند.
ویتامین مورد نیاز بدن زنان

رژیم و ویتامین مورد نیاز بدن زنان از 20 تا 60 سالگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای تامین ویتامین های مورد نیاز بدن زنان نیازی به مصرف قرص و دارو ندارد و باید از جوانی تا سالمندی برنامه رژیم غذایی سالم با توجه به سن شان را داشته باشند تا از بروز بیماری ها جلوگیری کنند.
مشکلات و بیماری های پا

مشکلی که با افزایش سن سراغ پاهامون میاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پا در طول عمر در معرض فشارهای زیادی بوده است پس با افزایش سن مشکلات و بیمارهایی برای پاها به وجود می آید که بهتر است قبل از بروز از آن ها پیشگیری کنید.
تغذیه سالمندان

آنچه سالمندان نباید بخورند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با رعایت اصول تغذیه سالمندان و استفاده از رژیم غذایی سالم می توانید به سادگی بسیاری از بیماری های دوران سالمندی را از خود دور کنید.
صفحه 1 از 4