مراقبت از لثه

بارداری و لثه
بیماری لثه تاثیر زیادی در بارداری خانم ها دارد و آن را به تاخیر می اندازد به این صورت که خانم هایی که بیماری لثه دارند دیرتر باردار میشوند.
پیوره لثه

درمان خانگی و طب سنتی پیوره لثه چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیوره لثه باعث پوسیدگی و از بین رفتن لثه ها و استخوان های اطراف دندان می شود که در صورت درمان نکردن منجر به از بین رفتن دندان ها می شود.
دندان و لثه سالم

دندان و لثه سالم چه شکلی است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تشخیص سالم بودن یا نبودن دندان و لثه ها باید به نکاتی مانند بافت لثه و دندان، رنگ و شکل لثه ها و دندان ها توجه کنید.
درمان جوش لثه

درمان خانگی جوش لثه از نوع ساده و چرکی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جوش لثه به دلیل عفونت و باکتری های دهان و دندان ایجاد می شود که با روش های خانگی و طب سنتی می توان به راحتی این مشکل دهان را درمان کرد.
لثه سیاه

وقتی سیاه شدن لثه علامت خوبی نیست + درمان خانگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سیاهی و یا تیره شدن لثه ها می تواند ناشی از دلالیل مختلفی مثل بیماری یا مصرف دارو و یا سیگار کشیدن باشد.
نشانه بیماری لثه

علائم هشدار دهنده و خطرناک بیماری لثه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عدم رعایت بهداشت دهان و دندان موجب ایجاد بیماری های لثه می شود و درمان نکردن بیماری های لثه، آسیب های جدی و خطرناکی به دندان ها می رساند.
تغذیه لثه

تغذیه و خوراکی های مفید برای سلامت لثه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر لثه ی حساسی دارید و زود به زود دچار عارضه می شود خوراکی های پر از فیبر را در تغذیه خود بگنجانید و بدن خود را همیشه هیدراته نگاه دارید.
جراحی لثه با لیزر

لبخندی زیباتر با لیزر کانتورینگ لثه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که لثه هایشان هنگام لبخند زدن کاملا مشخص می شود می توانند جراحی زیبایی له با لیزر انجام دهد و لبخند زیباتری داشته باشند.
پریودنتیست

برای چه مشکلاتی به متخصص پریودنتیست مراجعه کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
متخصص پریودنتیست در زمینه پیشگیری، تشخیص و معالجه بیماری پریودنتال تخصص دارد که راه های درمانی مختلفی برای درمان بیماری لثه ها ارائه می کنند.
دندان سالم

نسخه ابوعلی سینا برای داشتن دندانهای زیبا و لثه سالم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد خواهان داشتن دندان و لثه های سالم هستند اما نمی دانند برای داشتن دندان های سالم چه کارهایی باید انجام دهند، نسخه ابوعلی سینا برای رسیدن به این مهم بسیار کاربردی و مناسب است.
دلیل خونریزی لثه

دلیل خونریزی لثه وقتی خبر از بیماری می دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خونریزی لثه می تواند نشانه ای از اختلالات جدی تر خونی باشد و ممکن است بیماری لثه ها به دلیل بیماری های جدی تری از جمله دیابت، بیماری قلبی، سکته مغزی و سرطان باشد.
سلامت دهان و دندان

برای سلامت دهان ، دندان و لثه چی بخوریم؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سلامت دهان و دندان یک امر بسیار مهم و ضروری است، که به همین دلیل حتما باید برای حفظ سلامت دهان و دندان از برخی نکات جلوگیری کنید و خوراکی های مفید برای سلامت دهان و دندان را مصرف کنید.
درمان تورم لثه

درمان سریع و خانگی ورم لثه + علل و روش جلوگیری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سیگار کشیدن و دندان مصنوعی و بارداری از علل تورم لثه هستند که با روش های ساده ای مانند مصرف چای سبز و لیمو ترش درمان می شود.
درمان بیماری پریودنتال

علت و علائم بیماری پریودنتال لثه و روش های درمان آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پریودنتال نوعی بیماری دهان و دندان است که در آن لثه ها دچار عفونت و التهاب میشوند و با علائمی مثل تورم و خونریزی همراه هستند.
تحلیل لثه

علت و نشانه تحلیل لثه + 10 درمان سریع خانگی و طب سنتی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تحلیل لثه وضعیتی است که در آن ریشه دندان در معرض محیط دهان قرار می گیرد و دندان در معرض خطر بیشتری از نظر پوسیدگی و از دست دادن قرار می گیرد.
صفحه 1 از 2