مراقبت از لثه

درمان جوش لثه
جوش لثه به دلیل عفونت و باکتری های دهان و دندان ایجاد می شود که با روش های خانگی و طب سنتی می توان به راحتی این مشکل دهان را درمان کرد.
لثه بیماری قلبی

این علامتو داخل دهانت دیدی نگران قلبت شو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوعی تغییر وجود دارد که در زمانی که داخل دهان شما اتفاق می افتد خبر از وجود بیماری قلبی در شما می دهد، بنابراین باید این نوعی تغییر دهانی را کاملا جدی بگیرید.
دندان و لثه سالم

دندان و لثه سالم چه شکلی است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تشخیص سالم بودن یا نبودن دندان و لثه‌ها باید به نکاتی متعددی مانند بافت لثه و دندان، رنگ و شکل لثه‌ها و دندان‌‎ها توجه کنید.
بارداری و لثه

درمان بیماری لثه و بوی بد دهان در حاملگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری لثه تاثیر زیادی در بارداری خانم ها دارد و آن را به تاخیر می اندازد به این صورت که خانم هایی که بیماری لثه دارند دیرتر باردار میشوند.
تغذیه لثه

تغذیه و خوراکی های مفید برای سلامت لثه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر لثه ی حساسی دارید و زود به زود دچار عارضه می شود خوراکی های پر از فیبر را در تغذیه خود بگنجانید و بدن خود را همیشه هیدراته نگاه دارید.
سلامت دهان و دندان

برای سلامت دهان ، دندان و لثه چی بخوریم؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سلامت دهان و دندان یک امر بسیار مهم و ضروری است، که به همین دلیل حتما باید خوراکی های مفید برای حفظ سلامت دهان و دندان و لثه ها را مصرف کنید.
خارش لثه

دلیل اصلی خارش لثه در هر سن و سالی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خارش لثه ها از مشکلاتی است که افراد در سنین مختلف به آن دچار میشوند. بهترین راه حل برای پیشگیری از این مشکل شناخت دلایل ابتلا به خارش لثه است.
فواید کلاژن

اثر عجیب کلاژن روی دندان ها!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کلاژن به عنوان فراوان‌ترین پروتئین در بدن شناخته شده است همچنین تاثیر باورنکردنی و عجیب کلاژن بر دندان ها بسیاری را متعجب کرده است.
نشانه بیماری لثه

علائم هشدار دهنده و خطرناک بیماری لثه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عدم رعایت بهداشت دهان و دندان موجب ایجاد بیماری های لثه می شود و درمان نکردن بیماری های لثه، آسیب های جدی و خطرناکی به دندان ها می رساند.
پیوره لثه

درمان خانگی و طب سنتی پیوره لثه چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیوره لثه باعث پوسیدگی و از بین رفتن لثه ها و استخوان های اطراف دندان می شود که در صورت درمان نکردن منجر به از بین رفتن دندان ها می شود.
لثه سیاه

وقتی سیاه شدن لثه علامت خوبی نیست + درمان خانگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سیاهی و یا تیره شدن لثه ها می تواند ناشی از دلالیل مختلفی مثل بیماری یا مصرف دارو و یا سیگار کشیدن باشد.
پریودنتیست

برای چه مشکلاتی به متخصص پریودنتیست مراجعه کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
متخصص پریودنتیست در زمینه پیشگیری، تشخیص و معالجه بیماری پریودنتال تخصص دارد که راه های درمانی مختلفی برای درمان بیماری لثه ها ارائه می کنند.
جراحی لثه با لیزر

لبخندی زیباتر با لیزر کانتورینگ لثه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که لثه هایشان هنگام لبخند زدن کاملا مشخص می شود می توانند جراحی زیبایی له با لیزر انجام دهد و لبخند زیباتری داشته باشند.
دندان سالم

نسخه ابوعلی سینا برای داشتن دندانهای زیبا و لثه سالم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب افراد خواهان داشتن دندان و لثه های سالم هستند اما نمی دانند برای داشتن دندان های سالم چه کارهایی باید انجام دهند، نسخه ابوعلی سینا برای رسیدن به این مهم بسیار کاربردی و مناسب است.
دلیل خونریزی لثه

دلیل خونریزی لثه وقتی خبر از بیماری می دهد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خونریزی لثه می تواند نشانه ای از اختلالات جدی تر خونی باشد و ممکن است بیماری لثه ها به دلیل بیماری های جدی تری از جمله دیابت، بیماری قلبی، سکته مغزی و سرطان باشد.
صفحه 1 از 2