ثروتمند شدن

افراد ثروتمند
افراد ثروتمند همواره به فکر آن هستند که چگونه پول بیشتری بدست آورند و هرگز در خرج کردن پول های خود بی دقتی نمی کنند.
ویژگی افراد پولدار

ویژگی های لازم برای پولدار شدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید تصور هر یک از ما از پولدار شدن این باشد که برای پولدار شدن فقط باید کار کرد و این در حالی است که بجز کار کردن باید برخی نکات دیگر را نیز رعایت کرد.
دانش ثروتمند شدن

زوج های جوان اینگونه ثروتمند می شوند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعضی از زوج های جوان می گویند اول زندگی تا به شرایط عادت کنند و راه و چاه را تشخیص دهند دچار مشکل مالی شدند چرا که از همان ابتدا دانش ثروتمند شدن را نادیده گرفته اند.
عادات افراد پولدار

کاری که پولدارها انجام نمیدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد پولدار همیشه سعی در اجرای اهداف خود دارند و هدفمند زندگی می کنند، آن ها همچنین برخی عادت و رفتارها را هرگز در زندگی انجام نمی دهند.
ذهن ثروتمند

اینطوری ذهن ثروتمند داشته باش و پولدار شو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تا به حال به این فکر کرده اید که فرق افراد ثروتمند با افراد فقیر در چیست؟ قطعا از هرکس که بپرسید به شما خواهد گفت که فرق بین این دو دسته در ذهنیت شان است.
زندگی افراد ثروتمند

کارهایی که افراد ثروتمند هرگز انجام نمی دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه افراد ثروتمند از اول موفق نبوده اند بلکه با پشتکار و سختی فراوان به این مرحله در زندگی رسیده اند، با ما باشید تا با نکات مهم افراد ثروتمند در زندگی آشنا شوید.
قانون ثروتمند شدن

قانون ثروتمند شدن لو رفت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها پولدار شدن به یکی از مهم ترین اهداف برای افراد تبدیل شده است اما تنها راه رسیدن به این هدف پیروی کردن از قانون ثروتمند شدن است.
راز پولدار شدن

این عادت رو باید داشته باشی تا پولدار شی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عادت هایی در افراد میلیونر وجود دارند که راز ثروتمند شدند آن ها است. آگاهی از راز پولدارشدن افراد میلیونر میتواند راه میانبری برای پولدار شدن شما باشد.
ثروتمند شدن

عادتی که فکرشم نمیکنی ثروتمندت کنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی عادت ها کمک زیادی به ثروتمند شدن شما میکنند. عادتی وجود دارد که به طور باورنکردنی تاثیر بسزایی در جذب ثروت در زندگی شما دارد.
رسیدن به موفقیت و ثروت

راه رسیدن به حس ثروت، موفقیت و شادی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای رسیدن به حس ثروت و موفقیت نیاز به پول زیادی ندارید فقط باید از نیروی ذهن خود کمک بگیرید تا این حس را در خود به وجود بیاورید.
موانع ثروتمند شدن

چیزی که جلوی ثروتمند شدن همه مون رو گرفته

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عواملی زیادی مانع ثروتمند و موفق شدن ما می شوند اما با آگاهی از اصلی ترین موانع برای رسیدن به ثروت و رفع و جلوگیری از آن ها میتوان به موفقیت دست پیدا کرد.
سرگرمی های پولساز

واقعاً حیفه شما از این راه ساده پولدار نشید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
راه و روش هایی که امروزه بسیاری از مردم دنیا با استفاده از آنها درآمد بالایی کسب کرده و سریع ثروتمند میشوند را بدانید و شما هم به آنها ملحق شوید.
جوانترین میلیاردر جهان

جوان ترین میلیاردر جهان کیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه افراد در دنیا دوست دارند که صاحب ثروتی تمام نشدنی باشند؛ اما ثروتمند شدن اصلا کار آسانی نیست نیازمند تلاش، پشت کار و خلاقیت است.
عوامل موفقیت جف بزوس

رازهایی که "جف بزوس" را ثروتمندترین جهان کرد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جف بزوس موسس و مالک شرکت آمازون پولدارترین مرد دنیا می باشد، دلیل موفقیت و ثروتمند شدن جف بزوس برخی رازهای بسیار مهم است.
دلایل ثروتمند نشدن

میدونید چرا ثروتمند نمیشید ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه دوست دارند ثروتمند باشند و مطمئناً توصیه های زیادی برای کسب پول بیش تر وجود دارد، اما درباره ی دلایل ثروتمند نبودن چه؟ واقعاً چه عواملی مانع شما می شود؟
صفحه 1 از 3