ثروتمند شدن

جوانترین میلیاردر جهان

جوان ترین میلیاردر جهان کیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه افراد در دنیا دوست دارند که صاحب ثروتی تمام نشدنی باشند؛ اما ثروتمند شدن اصلا کار آسانی نیست نیازمند تلاش، پشت کار و خلاقیت است.
عادات افراد پولدار

کاری که پولدارها انجام نمیدن

تاریخ انتشار : 21 شهریور 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد پولدار همیشه سعی در اجرای اهداف خود دارند و هدفمند زندگی می کنند، آن ها همچنین برخی عادت و رفتارها را هرگز در زندگی انجام نمی دهند.
زندگی افراد ثروتمند

کارهایی که افراد ثروتمند هرگز انجام نمی دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه افراد ثروتمند از اول موفق نبوده اند بلکه با پشتکار و سختی فراوان به این مرحله در زندگی رسیده اند، با ما باشید تا با نکات مهم افراد ثروتمند در زندگی آشنا شوید.
ذهن ثروتمند

اینطوری ذهن ثروتمند داشته باش و پولدار شو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تا به حال به این فکر کرده اید که فرق افراد ثروتمند با افراد فقیر در چیست؟ قطعا از هرکس که بپرسید به شما خواهد گفت که فرق بین این دو دسته در ذهنیت شان است.
ویژگی افراد پولدار

ویژگی های لازم برای پولدار شدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید تصور هر یک از ما از پولدار شدن این باشد که برای پولدار شدن فقط باید کار کرد و این در حالی است که بجز کار کردن باید برخی نکات دیگر را نیز رعایت کرد.
رسیدن به موفقیت و ثروت

راه رسیدن به حس ثروت ، موفقیت و شادی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای رسیدن به حس ثروت و موفقیت نیاز به پول زیادی ندارید فقط باید از نیروی ذهن خود کمک بگیرید تا این حس را در خود به وجود بیاورید.
عوامل موفقیت جف بزوس

رازهایی که "جف بزوس" را ثروتمندترین جهان کرد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جف بزوس موسس و مالک شرکت آمازون پولدارترین مرد دنیا می باشد، دلیل موفقیت و ثروتمند شدن جف بزوس برخی رازهای بسیار مهم است.
دلایل ثروتمند نشدن

میدونید چرا ثروتمند نمیشید ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه دوست دارند ثروتمند باشند و مطمئناً توصیه های زیادی برای کسب پول بیش تر وجود دارد، اما درباره ی دلایل ثروتمند نبودن چه؟ واقعاً چه عواملی مانع شما می شود؟
چرا ثروتمند نمی شویم

دلایل اینکه ثروتمند نمی شویم چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چرا ثروتمند نمی شویم؟ این سوالیست که بسیاری از افراد در سر دارند و پاسخ آن کارها و افکار اشتباهی است که مانع پیشرفت و پولدار شدن آن ها می شوند.
ذهن میلیونر

اسرار پنهان در ذهن یک میلیونر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می توان گفت که افراد ثروتمند در جهان افکار بسیار متفاوتی نسبت به افراد با ثروت معمولی دارند، رازهای ساده اما تاثیرگذاری در ذهن میلیونرها وجود دارد.
دانش ثروتمند شدن

زوج های جوان اینگونه ثروتمند می شوند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعضی از زوج های جوان می گویند اول زندگی تا به شرایط عادت کنند و راه و چاه را تشخیص دهند دچار مشکل مالی شدند چرا که از همان ابتدا دانش ثروتمند شدن را نادیده گرفته اند.
نکات ثروتمند شدن

نکات طلایی برای تضمین ثروتمند شدن تان

زمان مطالعه : 11 دقیقه
ثروتمند شدن آورزوی هر فردی است شاید گفتن اینکه رسیدن به آن اسان است تمسخر آمیز باشد ولی این آرزو با دانستن چندین نکته مهم و رعایت آن ها امکان پذیر است.
طالع بینی ثروتمند شدن

طالع بینی ثروتمند شدن متولدین 12 ماه سال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این طالع بینی توصیه هایی بر اساس طالع ماه تولدتان برای پولدار شدن در اختیارتان گذاشته شده است، این فال جدیدترین نوع فال و طالع بینی ازدیاد ثروت و مال بر اساس ماه تولد افراد می باشد.
در مورد کفش

باورهای قدیمی در مورد ثروتمند شدن با کفش!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در مورد کفش و انتخاب آن خیلی نکات گفته شده است اما باورهایی که در طلاع بینی های قدیمی در این زمینه وجود دارد حتما برایتان نو و جالب خواهد بود ، اینکه چه رنگ کفشی بپوشیم و چه زمانی کفش نپوشیم!
راز ثروتمند شدن

میلیونرها راز ثروتمند شدن خود را فاش کردند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
راز ثروتمند شدن میلیونرها چیزی است که اکثر افراد دوست دارند بدانند. با دانستن این رازها شما هم ثروتمند شوید.
صفحه 1 از 2