مراقبت از ناخن

ناخن
خانم هایی که به دنبال راهی برای داشتن ناخن های بلند طبیعی و بدون کاشت ناخن هستند می توانند با مواد طبیعی رشد ناخن هایشان را دوبرابر افزایش دهند.
مانیکور در بارداری

مانیکور در دوران بارداری ضرر داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانمها برای مراقبت و مرتب بودن ناخن ها عادت به مانیکور دارند و سوالی که برای برخی افراد به وجود می آید این است که مانیکور برای زنان باردار امن است یا خیر؟
سلامت ناخن

عادتی که برای ناخن ها مثل سمه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عادت هایی وجود دارد که با انجام آنها سلامت ناخن های شما به خطر می افتد و آشنا شدن با این عادت های خطرناک و دوری از آن سلامت ناخن شما را حفظ می کند.
تقویت و زیبایی ناخن

چند راز جدید برای زیبایی ناخن هایتان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم ناخن هایی دارید که مدام با شکننده بودن آن درگیر هستید، باید نکات مراقبت از ناخن را یاد بگیرید و ناخن هایتان را تقویت کنید تا این مشکلتان برطرف شود.
زرد شدن ناخن

زرد شدن ناخن های دست و پا علامت چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مطالعات نشان می دهد زرد شدن ناخن دست و پا می تواند ارتباط مستقیم با سلامتی داشته باشد و هرگز نباید آن را تغییری بی اهمیت دانست.
مراقبت و تقویت ناخن

برنامه کامل مراقبت و تقویت ناخن ها

زمان مطالعه : 11 دقیقه
مراقبت و تقویت ناخن ها از معضلات بانوان است که با انجام عمل مانیکور آن را از سر می گذرانند در صورتی که از ناخن ها باید روزانه مراقبت کرد.
مراقبت از ناخن

راز خانم هایی که ناخن های زیبا، سالم و قوی دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ناخن ها هم مثل دیگر اعضای بدن احتیاج به رسیدگی دارند.برای داشتن ناخن های زیبا و محکم تغذیه ، مصرف ویتامین ها و روغن های طبیعی نیازهای بسیار اساسی است.
مانیکور با پارافین

با مانیکور پارافین خیالتون از ناخن ها راحت + آموزش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای داشتن دستان نرم و زیبا و ناخن های قوی می توانید از مانیکور با پارافین در خانه بدون رفتن به آرایشگاه ها استفاده کنید که فواید شگفت انگیزی دارد.
عوارض لاک ناخن

عوارض نگران کننده لاک ناخن برای اعضای داخلی بدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لاک ناخن از جمله مواد آرایشی است که آسیبات زیادی به ناخن، دست و کل بدن وارد می کند، با انتخاب یک لاک مناسب عوارض آن را کمتر کنید.
تقویت ناخن بعد کاشت

بهترین راه تقویت ناخن ها بعد ریمو کاشت و ژلیش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای داشتن ناخن‌های زیبا باید به سلامت آن ها توجه داشت. بعد از روش های زیبایی مانند کاشت، ناخن ها به مراقبت ویژه ای برای دوباره سالم شدن احتیاج دارند.
بیماری سرخکان

علائم بیماری سرخکان و مراقبت های خانگی آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیماری سرخکان از طریق سرفه انتقتال می یابد و می تواند بر جنین درون شکم مادر مبتلا تاثیر بگذارد علائم این بیماری بعد از یک هفته خود را نشان می دهند.
ناخن زرد

درمانی کاملا طبیعی برای رفع زردی ناخن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
لاک ناخن ، عفونت قارچی ، سیگار کشیدن و برخی دیگر از موارد میتوانند از دلایل زرد شدن ناخن باشند که با روش های خانگی و گیاهی این مطلب میتوانید زردی ناخن را برطرف کنید.
ژلیش ناخن

چیزهایی که لازمه درباره ژلیش ناخن بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ژلیش ناخن یکی از بهترین روش های زیبایی ناخن می باشد که ده روز یا بیشتر ماندگاری دارد اما قبل از انجام ژلیش باید نکات مهمی در مورد آن بدانید.
افتادن ناخن پا

علامتی که ناخن پا قبل از افتادن میدهد!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مراقبت از ناخن های دست و پا یکی از مهمترین نکات بهداشت فردی است که باید رعایت شود.بیماری های مختلف و آسیب دیدگی ها می توانند باعث افتادن ناخن پا شوند.
پوسته شدن اطراف ناخن

علت پوسته شدن اطراف ناخن دقیقا چیست ؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
آیا می دانید علت پوسته شدن اطراف ناخن چیست؟ در ادامه با علت پوسته شدن اطراف ناخن کودکان و بزرگسالان و راه های مناسب برای درمان آن آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 4