سالن مانیکور
لازم است نکاتی را در مورد پیدا کردن سالن مانیکور خوب بدانید تا مطمئن شوید ناخن هایتان سالم میمانند و مانیکورتان دوام دارد.

چگونه یک سالن مانیکور خوب انتخاب کنیم؟

مانیکور امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین روش های زیباسازی ناخن ها شناخته میشود که خانم ها به شدت از آن استقبال میکنند اما در اولین قدم باید بتوانید یک سالن مانیکور خوب انتخاب کنید تا سلامت و زیبایی دست های شما حفظ شود.

مانیکور به کار زیبایی و بهداشتی ناخن های دست گفته میشود که در سالن های خاصی انجام میشود. مانیکور شامل سوهان زدن، شکل دادن به لبه ناخن، از بین بردن گوشت اضافه دور ناخن، لاک زدن و... میشود که اگر این کارها برای ناخن های پا انجام شود به آن پدیکور ناخن گفته میشود.

مانیکور ناخن

مانیکور ناخن چگونه است؟

رعایت بهداشت در مانیکور ناخن ها فوق العاده ضروری و مهم است و باید در انتخاب سالن مانیکور حواس تان را جمع کنید، بهتر است لوازم مانیکور مخصوص داشته باشید و هر بار برای مانیکور به آرایشگاه میروید از آن ها استفاده کنید زیرا مانیکور یکی از راه های شیوع بیماری هایی مانند ایدز است.

- اگر مانیکوریست شما حرفه ای باشد و مسائل بهداشتی را رعایت کند مجوز کار او صد در صد در معرض دید است اگر وارد سالنی شدید و مجوز کاری ندیدید بهتر است از آن سالن خارج شوید و دنبال سالن دیگری باشید.

پدیکور ناخن

نکات مهم درباره مانیکور ناخن

- سالن مانیکورهای حرفه ای از استون های خالص برای پاک کردن لاک ناخن هایتان استفاده نمیکنند زیرا ارزان است و به ناخن ها آسیب وارد میکند، سالن هایی که از فرمولاسیون های بدون استون استفاده میکنند خوب هستند.

- مانیکوریست های غیر حرفه ای از سوهان های بسیار زبر استفاده میکنند تا به اصطلاح سریع ناخ هایتان فرم بگیرد اما اینگونه سوهان ها بیش از حد ساینده هستند و لایه های زیادی از ناخن هایتان را از بین میبرند.

سوهان زدن ناخن

ویژگی های سالن مانیکور خوب

- پولی که میپردازید نشانه از میزان کیفیت مانیکور ناخن هایتان است، وقتی برخی سالن های مانیکور قیمت بسیار پایینی دارند باید به کیفیت کار آن ها و ابزاری که استفاده میکنند شک کنید.

 

ویژگی های یک سالن مانیکور خوب + عکس

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی