ویندوز

برنامه فیلتر نور آبی
نور آبی دستگاه هایی مانند گوشی، تبلت و کامپیوترها یکی از عوامل موثر بر بینایی هستند که با استفاده از برنامه فیلتر نوری آبی می توانید این تاثیر را به حداقل برسانید.
اکتیو ویندوز

چرا باید ویندوز را اکتیو کنیم؟!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویندوز یکی از خارق العاده ترین و مهم ترین سیتم عامل ها در سرتاسر جهان می باشد که در این گزارش شما را با دلایلی که باید اقدام به اکتیو ویندوز کنید، معرفی خواهیم کرد.
سیف مود ویندوز 10

راه های وارد شدن به سیف مود ویندوز 10

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم دارید تا وارد محیط سیف مود ویندوز 10 شوید و اما با روش های آن اشنا نیستید، در این گزارش با روش های کاربردی در این زمینه آشنا خواهید شد.
برترین موزیک پلیر ویندوز

برترین موزیک پلیرهای ویندوز در سال 2020

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه انتخاب موزیک پلیر ویندوزی به دلیل تعداد بالای موزیک پلیرها کمی سخت شده است که در این گزارش با تعدادی از برترین موزیک پلیر ویندوز آشنا خواهید شد.
بالا نیامدن ویندوز

آموزش رفع مشکل “بالا نیامدن ویندوز” 10

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بوت نشدن و بالا نیامدن ویندوز یکی از مشکلاتی است که گاها برای هر یک از ما رخ خواهد داد که در این گزارش با راه های رفع مشکل “بالا نیامدن ویندوز” آشنا خواهید شد.
باز نشدن استور ویندوز

رفع مشکل باز نشدن استور ویندوز 10

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فروشگاه معروف ویندوز (windows store)، مرجعی معتبر برای دانلود و آپدیت برنامه های ویندوزی است که گاهی اوقات شاید این استور ویندوزی با برخی مشکلات روبرو شود.
بهترین مرورگر ویندوز در سال 2020

معرفی “بهترین مرورگر ویندوز” در سال 2020

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مرورگرها یکی از مهم ترین و اصلی ترین ابزارها در دنیای نوین امروزی هستند که در این گزارش از نمناک به بررسی و انتخاب “بهترین مرورگر ویندوز” در سال 2020 خواهیم پرداخت.
برنامه شبیه ساز ios

دانلود برنامه “شبیه ساز ios” برای ویندوز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال برنامه کاربردی و همچنین ساده برای اجرای برنامه های ios در ویندوز هستید، در ادامه این گزارش با برنامه های “شبیه ساز ios” برای ویندوز آشنا خواهید شد.
نحوه نصب فونت در کامپیوتر

آموزش نحوه “نصب فونت” در کامپیوتر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به تازگی تعدادی فونت فراهم کرده اید و اما با نحوه نصب آن آشنا نیستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “نصب فونت” در کامپیوتر آشنا خواهید شد.
افزودن زبان فارسی به ویندوز

آموزش اضافه کردن زبان فارسی به ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای نوشتن به زبان فارسی در هر نسخه از ویندوز، باید ابتدا آنرا به ویندوز اضافه کنید که در این گزارش با آموزش تصویری افزودن زبان فارسی به ویندوز آشنا خواهید شد.
نحوه تغییر رمز ویندوز

آموزش تغییر رمز ویندوزهای 7، 8 و 10

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر تصمیم به تغییر رمز کامپیوتر و یا لپ تاپ خود دارید و اما نحوه تغییر دادن آنرا فراموش کرده اید، در این گزارش از نمناک با نحوه تغییر رمز ویندوزهای 7، 8 و 10 آشنا خواهید شد.
رفع بوت نشدن ویندوز 10

چرا ویندوز 10 بوت نمی شود؟ + روش های ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است در استفاده از ویندوز 10 روبرو شوید، بوت نشدن ویندوز می باشد که در این آموزش به شما نحوه بوت کردن ویندوز را آموش خواهیم داد.
فعال کردن کیبورد مجازی ویندوز

آموزش فعال کردن کیبورد مجازی ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال استفاده از کیبورد مجازی ویندوز هستید و از نحوه فعال کردن آن اطلاعی ندارید، در این گزارش از نمناک با فعال کردن کیبورد ویندوز های 7، 8 و 10 آشنا خواهید شد.
پسورد تصویری ویندوز 8

آموزش پسورد تصویری ویندوز 8

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت مایکروسافت در ویندوز 8 برای کاربران امکان قرار دادن رمز عبور تصویری می دهد که در این مطلب روش ساده پسورد تصویری در ویندوز 8 را به شما آموزش می دهیم.
آموزش حذف برنامه در ویندوز

چگونه برنامه را در ویندوز حذف کنیم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به حذف یک یا چند برنامه در سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “حذف برنامه در ویندوز” 7، 8، 8.1 و 10 آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 5