آموزش رانندگی

هنگام رانندگی
علاوه بر رعایت نکات راهنمایی و رانندگی برای امینت در خودرو باید از استفاده وسیله ای که جان شما را در هنگام رانندگی به خطرمی اندازد، پرهیز کنید.
روش صحیح گرفتن فرمان

بهترین حالت گرفتن فرمان خودرو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه ی گرفتن فرمان از نکات مهم در رانندگی است، بهترین راننده کسی است که با روش صحیح گرفتن فرمان آشنا است و با این روش خودرو را بهترین نحو کنترل میکند.
پارک دوبل

اگه پارک دوبلت مشکل داره، بخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به دلیل تابو هایی که در جامعه وجود دارد همه فکر می کنند که یادگیری پارک دوبل بسیار کار سختی است، اما درواقع اینگونه نیست و فقط به مقداری آموزش نیاز دارید.
نکات رانندگی در برف

نکات طلایی رانندگی در برف و یخبندان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
معمولا رانندگی در برف و شرایط یخبندان برای افراد دشوار می باشد، به همین دلیل باید نکات طلایی رانندگی در برف و یخبندان زمستان را به خوبی رعایت کرد.
ترس از رانندگی

برای همیشه با ترس از رانندگی خداحافظی کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی افراد به دلایل سرعت بالا، رانندگی در شب و... ترس از رانندگی دارند، انجام برخی کارها برای فوبیای رانندگی و درمان ترس از رانندگی بسیار موثر می باشند.
جهت رانندگی در کشورها

چرا جهت رانندگی درکشورهای مختلف فرق داره ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید در کشورهای مختلف با دیدن قانون رانندگی در سمت چپ دچار سردرگمی شده اید. اختلاف در جهت رانندگی برخی از کشورها دلایل جالبی دارد.
پدال گاز

اگر پدال گاز ماشین گیر کرد چه کار کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گیر کردن پدال گاز از جمله اتفاقات هواناک در زمان رانندگی است که ممکن است باعث بخطر افتادن جان سرنشینان خودرو و دیگران شود.
رانندگی در برف

رانندگی در روزهای برفی و جاده های مه آلود

زمان مطالعه : 10 دقیقه
رانندگی در جاده های برفی ، بارانه و مه آلود نیازمند نکات بسیار ریز و کاربردی می باشد که در ادامه این گزارش با این نکات آشنا می شوید.
استرس امتحان رانندگی

بهترین راه حل برای رفع استرس امتحان رانندگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استرس امتحان رانندگی مشکلی است که شاید برای بسیاری از افراد رخ دهد، برای رفع و غلبه بر استرس امتحان رانندگی باید به برخی از نکات را به خوبی رعایت کنید.
قوانین عجیب رانندگی

قوانین عجیب رانندگی در کشورهای مختلف

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در دنیا قوانین عجیبی وجود دارند که رانندگی نیز از آن مستثنا نیست مثلا ممنوعیت کثیف بودن اتومبیل در روسیه و رانندگی با برف پاک کن خراب در لوکزامبورگ.
استارت زدن خودرو

قبل از استارت زدن خودرو حتما باید کلاچ بگیریم؟ چرا؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در هوای سرد زمستانی قبل از استارت زدن خودرو پدال کلاچ را بفشارید که باعث می شود فشار زیادی از روی موتور استارتر برداشته شود.
تعویض دنده

آموزش صفر تا صد تعویض دنده ماشین در رانندگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمانی که بخواهیم دنده را تعویض کنیم باید چند مورد را در نظر داشته باشیم یکی سرعت و دیگری موقعیت رانندگی مثل سربالایی ، پیچ و ... .
کفش رانندگی

کفشی که برای رانندگی اصلا مناسب نیست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پوشیدن یک سری از کفش ها به هنگام رانندگی باعث بروز اتفاقات ناخوشایند می شوند که حاصل از گیر کردن کفش یا دمپایی نامناسب است.
دقت راننده زن

با دقت ترین راننده زن ! + عکس جالب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
راننده خانم جوان چینی که اخیرا در حال پارک کردن اتومبیل خود بود، به عنوان با دقت ترین راننده چینی شناخته شد.
اشتباهات رانندگی

اشتباهات رانندگی که عاملان اصلی تصادف هستند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کارهایی عادی در هنگام رانندگی باعث ایجاد حواس پرتی شده و موجب بروز تصادف می شود این اشتباهات می توانند اتفاقات جبران ناپذیری را موجب شوند.
صفحه 1 از 2