صبحانه

بدترین صبحانه ها
صبحانه یکی از مهمترین وعده های غذایی می باشد که در این مقاله با بدترین نوع صبحانه برای فصول پاییز و زمستان بیشتر آشنا می شوید.
اشتباهات صبحانه

اشتباهات مخرب شما در وعده صبحانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی در روز است که باید در مصرف آن به نکات مهمی توجه کنید. برخی اشتباهات و عادات بد در این وعده ممکن است باعث چاقی شما شود.
مواد غذایی ناشتا

این مواد غذایی را هرگز ناشتا نخورید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد با معده خالی اقدام به خوردن بسیاری از خوراکی ها می کنند، در حالی که مصرف برخی از خوراکی ها و مواد غذایی به طور ناشتا برای بدن مناسب نیست.
صبحانه بیماری قلبی

وعده غذایی که حذفش قلب را بیمار میکند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن قلب سالم، نیاز به به رعایت برخی الزامات ساده ولی در عین حال حیاتی دارد چرا که ساده ترین عوامل نیز می توانند در عملکرد قلب موثر واقع شوند.
پیتزا صبحانه

این پیتزا جون میده واسه صبحونه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چند پیتزای سالم و البته بسیار خوشمزه برای وعده صبحانه وجود دارد که می توانیم با تهیه کردن آن ها روز خود را با یک صبحانه متفاوت شروع کنیم.
صبحانه ماه تولد

صبحانه محبوب ماه تولد شما

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به وعده های غذایی مصرفی افراد مختلف نگاه کنید متوجه این موضوع خواهید شد که ذائقه افراد با یکدیگر متفاوت است، همین موضوع در رابطه با صبحانه نیز وجود دارد.
صبحانه مفید کودک

صبحانه ای مقوی و سالم برای کودکان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان در هنگام صبح به انرژی زیادی نیاز دارند بنابراین باید صبحانه ای را آماده کنید که هم سرشار از کالری و ویتامین باشد و هم کودکان آن را دوست داشته باشند.
صبحانه مناسب

سحرخیزها صبحانه چی بخورن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف کردن هر نوع صبحانه ای برای افراد مختلف به هیچ وجه مناسب نمی باشد، افراد شب زنده دار و افراد سحرخیز هر کدام باید صبحانه مناسب خود را مصرف کنند.
صبحانه و سکته

صبحانه ای که نمیذاره سکته کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عادت خوردن صبحانه سالم بنابر زندگی پرمشغله در جوامع کمرنگ شده است و این در حالی است که خوردن صبحانه مقوی و مناسب می تواند در برابر سکته مقابله کند.
نخوردن صبحانه کودکان

آیا میدانید نخوردن صبحانه چه برسر کودکان می آورد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نخوردن صبحانه در کودکان می تواند به تقلید از والدین باشد اینکه خانواده در صبح چه می خورند و چه می کنند روی فرزندان تاثیر می گذارد.
صبحانه نخوردن کودک

راه چاره صبحانه نخوردن کودکان اینجاست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
صبحانه مهم ترین وعده غذایی برای کودکان می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر ذهن و هوش آن ها دارد و نخوردن آن یکی از مشکلاتی است که اکثر والدین با آن مواجه هستند.
صبحانه دیابت

صبحانه ای برای آنکه دیابت نگیرید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دیابت یا مرض قند با سرعت بسیاری در حال گسترش است و شما هم میترسید که مبتلا شوید به راحتی با خوردن این صبحانه مقوی خطر ابتلا به دیابت را از خود دور کنید.
انواع صبحانه

مردم کشورهای دیگه صبحانه چی میخورن ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دوست دارید بدانید مردم در کشورهای مختلف جهان در صبحانه چه میخورد ؟ ما گزارش و تصاویر جالبی از صبحانه در کشورهای مختلف برایتان آورده ایم.
صبحانه سالم

6 صبحانه سالم برای افرادی که خوردن صبحانه را دوست ندارند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر تجربه صبحانه های تکراری شما را از صبحانه خوردن دلزده کرده یا همیشه از بس عجله دارید، وقت نمی کنید صبحانه بخورید، شش دستور صبحانه خوشمزه، فوری و متفاوت این مقاله برای شخص شما تهیه شده است.
فرنچ تست

طرز تهیه “فرنچ تست” فرانسوی مخصوص صبحانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“فرنچ تست” یا تست فرانسوی ، از آن دسته صبحانه هاست که فقط کافیه یک بار درستش کنید و آنوقت است که میشود پای ثابت و همیشگی سفره های صبحانه تان.
صفحه 1 از 3