ترفند آیفون

بهترین برنامه های ضبط مکالمه آیفون
اگر به دنبال برنامه مناسب برای ضبط مکالمات آیفون هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه های کاربردی برای “ضبط مکالمه آیفون” آشنا خواهید شد.
ذخیره آهنگ در آیفون

آموزش ذخیره آهنگ از تلگرام و اینترنت در آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما از کاربران ios هستید، احتمالا از اینکه نمی توانید آهنگی را به صورت مستقیم در گوشی ذخیره کنید کلافه شده اید که در این گزارش با ذخیره آهنگ در آیفون آشنا خواهید شد.
رفع مشکل app library

رفع مشکل کار نکردن app library در آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از قابلیت های ورژن جدید iOS، اضافه شدن قابلیت app library است که اگر در کار کردن با این قابلیت به مشکل خورده اید، در این گزارش به رفع مشکل آن خواهیم پرداخت.
برنامه شبیه ساز ios

دانلود برنامه “شبیه ساز ios” برای ویندوز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال برنامه کاربردی و همچنین ساده برای اجرای برنامه های ios در ویندوز هستید، در ادامه این گزارش با برنامه های “شبیه ساز ios” برای ویندوز آشنا خواهید شد.
آموزش تصویری ساخت اپل آیدی

آموزش ساخت اپل آیدی با گوشی و کامپیوتر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ساخت اپل آیدی، همواره یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران محصولات اپل ممکن است با آن روبرو شوند که در این گزارش از با آموزش تصویری ساخت اپل آیدی آشنا خواهید شد.
آموزش نصب آیتونز

آموزش نصب برنامه آیتونز "iTunes" در ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک به آموزش نحوه نصب آیتونز که یکی از برنامه های کاربردی و به خصوص برای مدیریت گوشی و تبلت های اپل است خواهیم پرداخت.
نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور

آموزش نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر برنامه ای خارج از فروشگاه اپ استور دانلود کرده اید و اما موفق به استفاده از آن نشده اید، در ادامه این گزارش با نحوه نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور آشنا خواهید شد.
انتقال فایل به آیفون

نحوه انتقال فایل به آیفون بدون آیتونز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اصلی ترین و مهم ترین برنامه برای انتقال فایل به آیفون، برنامه آیتونز است که دارای محدودیت های مختلفی می باشد. در این گزارش با 5 روش سریع بدون آیتونز آشنا خواهید شد.
اینترنت آيفون به كامپيوتر

آموزش وصل کردن “اینترنت آیفون به کامپیوتر”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران گوشی های آیفون ممکن است با آن روبرو شوند، عدم اتصال “اینترنت آیفون به کامپیوتر” می باشد که در این گزارش به 2 روش م آشنا خواهید شد.
بکاپ گرفتن از آیفون

آموزش بکاپ گرفتن از آیفون و آیپد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از راه های مناسب برای ذخیره کردن اطلاعات گوشی در فضایی دیگر، بکاپ گرفتن است که در این گزارش با نحوه بکاپ گرفتن از آیفون و آیپد آشنا خواهید شد.
ریست کردن پسورد اپل آیدی

آموزش ریست کردن پسورد اپل آیدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی رمز و پسورد اپل آیدی خود را فراموش کرده اید، می توانید با این آموزش از نمناک اقدام به ریست پسورد اپل آیدی کنید.
لوکیشن گوشی آیفون

ترفندهای خاموش کردن لوکیشن گوشی آیفون

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کاربران آیفون می توانند با استغاده از ترفندهایاین مطلب از نمناک، لوکیشن گوشی آیفون خود را از دسترس خارج کنند.
انتقال عکس از آیفون

آموزش انتقال عکس از آیفون قدیمی به جدید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما قصد انتقال عکس از آیفون به آیفون جدید دارید، می توانید از روش های مختلفی که در این گزارش به شما آموزش داده ایم استفاده کنید.
آپدیت آیفون

آموزش غیرفعال کردن آپدیت خودکار آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
علیرغم مزیت هایی که آپدیت آیفون داراست، معایبی را نیز به همراه دارد که در ادامه این مطلب از نمناک شما را با نحوه متوقف کردن آپدیت خودکار گوشی آیفون آشنا خواهیم کرد.
امکانات مخفی آیفون

با امکانات مخفی گوشی های آیفون آشنا شوید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گوشی های آیفون یکی از محبوب ترین گوشی های هوشمند هستند که در ادامه این گزارش از نمناک شما را با امکانات مخفی آیفون آشنا خواهیم کرد.
صفحه 1 از 3