ترفند آیفون

آیفون ریپک و رفرش
برای آنکه بدانید گوشی موبایل اپل خریداری شده شما، تعمیر شده است یا نه باید درباره آیفون ریپک و رفرش بیشتر اطلاعات کسب کنید.
آپدیت نشدن آیفون

رفع مشکل آپدیت نشدن گوشی آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با انجام مراحل آپدیت گوشی آیفون، موفق به آپدیت کردن نمی شوید، در این گزارش روش هایی را برای رفع این مشکل معرفی کرده ایم که می توانند موثر واقع شوند.
وصل نشدن آیفون به وای فای

حل مشکل وصل نشدن آیفون به وای فای

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاها ممکن است بنابر دلایلی گوشی آیفون به وای فای وصل نشود از این رو در ادامه این گزارش شما را با نحوه رفع مشکل وصل نشدن آیفون به وای فای آشنا خواهیم ساخت.
کالیبره باتری گوشی

کالیبره کردن باتری گوشی اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر جدیدا باتری گوشی شما دچار مشکل خالی شدن سریع شارژ شده است، می توانید با استفاده از کالیبره کردن باتری، این مشکل را خیلی سریع رفع کنید.
تغییر اپل آیدی

تغییر اپل آیدی در آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر اپل آیدی شما اخیرا مشکل ساز شده است و هنوز موفق به رفع مشکلات آن نشده اید، می توانید آنرا در طی چند مرحله ساده تغییر دهید.
بکاپ مخاطبان آیفون

اموزش بکاپ گرفتن مخاطبین آیفون در حساب گوگل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر گوشی آیفون دارید و نگران مخاطبانی هستید که در بلند مدت آنها را ذخیره نموده اید، می توانید آنها را در حساب گوگل خود بکاپ یا نسخه پشتیبان بگیرید.
بهترین برنامه های ضبط مکالمه آیفون

برنامه های “ضبط مکالمه آیفون”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال برنامه مناسب برای ضبط مکالمات آیفون هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با برنامه های کاربردی برای “ضبط مکالمه آیفون” آشنا خواهید شد.
رفع مشکل app library

رفع مشکل کار نکردن app library در آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از قابلیت های ورژن جدید iOS، اضافه شدن قابلیت app library است که اگر در کار کردن با این قابلیت به مشکل خورده اید، در این گزارش به رفع مشکل آن خواهیم پرداخت.
برنامه شبیه ساز ios

دانلود برنامه “شبیه ساز ios” برای ویندوز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال برنامه کاربردی و همچنین ساده برای اجرای برنامه های ios در ویندوز هستید، در ادامه این گزارش با برنامه های “شبیه ساز ios” برای ویندوز آشنا خواهید شد.
آموزش تصویری ساخت اپل آیدی

آموزش ساخت اپل آیدی با گوشی و کامپیوتر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ساخت اپل آیدی، همواره یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران محصولات اپل ممکن است با آن روبرو شوند که در این گزارش از با آموزش تصویری ساخت اپل آیدی آشنا خواهید شد.
آموزش نصب آیتونز

آموزش نصب برنامه آیتونز "iTunes" در ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک به آموزش نحوه نصب آیتونز که یکی از برنامه های کاربردی و به خصوص برای مدیریت گوشی و تبلت های اپل است خواهیم پرداخت.
نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور

آموزش نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر برنامه ای خارج از فروشگاه اپ استور دانلود کرده اید و اما موفق به استفاده از آن نشده اید، در ادامه این گزارش با نحوه نصب برنامه روی آیفون بدون اپ استور آشنا خواهید شد.
انتقال فایل به آیفون

نحوه انتقال فایل به آیفون بدون آیتونز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اصلی ترین و مهم ترین برنامه برای انتقال فایل به آیفون، برنامه آیتونز است که دارای محدودیت های مختلفی می باشد. در این گزارش با 5 روش سریع بدون آیتونز آشنا خواهید شد.
اینترنت آيفون به كامپيوتر

آموزش وصل کردن “اینترنت آیفون به کامپیوتر”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران گوشی های آیفون ممکن است با آن روبرو شوند، عدم اتصال “اینترنت آیفون به کامپیوتر” می باشد که در این گزارش به 2 روش م آشنا خواهید شد.
برنامه تماس تصویری

معرفی بهترین برنامه های تماس تصویری

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای برقراری ارتباط با آشنایان خود از راه دور، می توانید از برنامه های تماس تصویری رایگان و البته با کیفیت بالا در سیستم عامل های اندروید و iOS استفاده کنید.
صفحه 1 از 4