یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی
با روش های سنتی در آموزش، یادگیری زبان انگلیسی بسیار دشوار خواهد بود. به کمک روش های جدید یادگیری زبان، با لذت زبان انگلیسی یاد خواهید گرفت.
کلمات عجیب انگلیسی

73 کلمه عجیب و غریب انگلیسی

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
در میان تمام کلماتی که در زبان انگلیسی هستند و بصورت روزمره استفاده می شوند، برخی از کلمات انگلیسی وجود دارند که کمی عجیب و غریب بنظر میرسند.
سخت ترین کلمات انگلیسی

جدول سخت ترین کلمات انگلیسی

زمان مطالعه : 13 دقیقه
در زبان انگلیسی برخی کلمات دشوار وجود دارد که اغلب افراد از معنی آن ها بی اطلاع هستند، لیست سخت ترین کلمات انگلیسی به همراه ترجمه را ملاحضه می نمایید.
کوتاه ترین کلمه انگلیسی

کوتاه ترین کلمه انگلیسی چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید برایتان عجیب باشد اما در زبان انگلیسی کلماتی وجود دارد که تنها 1 یا 2 حرف دارند. این کلمات، معنی دار و بسیار کاربردی هستند.
طولانی ترین کلمه انگلیسی

طولانی ترین کلمه انگلیسی با بیش از 1000 حرف

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در میان تمام کلماتی که در زبان انگلیسی وجود دارند و استفاده می شوند، برخی از کلمات انگلیسی هستند که بیش از 25 حرف تا 1000 حرف را درون خود جای داده اند.
قشنگ ترین کلمات انگلیسی

زیباترین کلمات انگلیسی + معنی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در میان لغات و کلماتی که در زبان انگلیسی وجود دارند و در مکالمات روزمره به کار می روند، برخی از کلمات زیبای انگلیسی وجود دارند که عبارتند از...
روز زبان انگلیسی

روز زبان انگلیسی و حقایق آن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم بسیاری از کشورهای جهان محسوب می شود و روز 23 آوریل به عنوان روز جهانی زبان انگلیسی نامگذاری شده است.
آموزش آنلاین انگلیسی

یادگیری آنلاین زبان انگلیسی با لباس راحتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله چندین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل را به شما معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.
یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان بدون کلاس بدون معلم (2)

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با “یادگیری زبان انگلیسی” می توانید با سرتاسر دنیا ارتباط برقرار کنید و یادگیری زبان بدون کلاس و معلم، راهکار خوبی است تا در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.
یادگیری زبان در منزل

یادگیری زبان بدون کلاس بدون معلم (1)

زمان مطالعه : 9 دقیقه
امروزه یادگیری زبان بسیار آسان تر شده است. شما می توانید با استفاده از اینترنت و ابزارهای آنلاین، بدون کلاس و معلم به راحتی زبان مورد علاقه تان را یاد بگیرید.
یادگیری زبان جدید

زبان جدید را سریع تر یاد بگیرید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر قصد یادگیری زبان های مختلف جهان را دارید اما به فکر طولانی شدن زمان یادگیری آن ها هستید، نگران نباشید. شما می توانید با اصول صحیح هر زبان را در 6 ماه یاد بگیرید.
ترفند یادگیری زبان

ترفندهای ساده متیو یولدون برای یادگیری زبان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
" متیو یولدن " مدر جوانی که به طور کامل می تواند به 9 زبان زنده دنیا صحبت کند از ترفندهای یادگیری زبان در دنیای شخصی اش گفت ، ترفندهایی بسیار ساده اما کاربردی.
یادگیری زبان انگلیسی

این روزها همه زبان جدید یاد میگیرن چون ...

زمان مطالعه : 12 دقیقه
یادگیری زبان انگلیسی برای همه افراد در همه رده سنی بسیار مهم است زیرا امروزه بسیاری از کار ها بدون داشتن تسلط بر زبان انگلیسی پیش نمی رود.
یادگیری زبان خارجی

هزارتوی یادگیری زبان خارجی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای یادگیری زبان میتوانید از روش های بسیار زیادی استفاده کنید اما در حال حاضر با توجه به شرایط فعلی و گسترش ویروس کرونا میتوانید برای آموزش زبان از کلاس های آنلاین استفاده کنید.
سخت ترین زبان ها

سخت ترین زبان های دنیا برای یادگیری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به دنبال یادگیری زبان جدیدی هستید اما هنوز انتخابی ندارید در این مطلب شما را با 20 مورد از سخت ترین زبانهای دنیا آشنا و راجع به آنها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم.
صفحه 1 از 2