کیک

کیک کشمشی

طرز تهیه “کیک کشمشی” ساده و خانگی

تاریخ انتشار : 12 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
“کیک کشمشی” یکی از انواع کیک های خوشمزه و پرطرفدار است که شما می توانید از مهمان هایتان در مجالس و مهمانی ها با این کیک خوشمزه پذیرایی کنید.
کیک ماست

“کیک ماست” را با چه موادی و چگونه درست کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“کیک ماست” یکی از انواع کیک است که در آن ماست به عنوان یکی از مواد بکار برده می شود. این کیک هم بصورت پخته و هم بصورت نپخته وجود دارد.
کیک دبل چاکلت

طرز تهیه کیک دبل چاکلت دلچسب بدون فر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کیک دبل چاکلت از انواع کیک شکلاتی می باشد که میان طرفداران شکلات جایگاه ویژه ای دارد زیرا این کیک تمام شکلاتی می باشد. طرز تهیه این کیک را در ادامه بخوانید.
کیک زعفرانی

طرز تهیه کیک زعفرانی بدون فر با طعمی جذاب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کیک زعفرانی یکی از انواع خوشمزه و اسفنجی کیک ها می باشد که می تواند آن را بدون فر نیز تهیه کرد در ادامه طرز تهیه این کیک خوشمزه را بخوانید.
کیک کشمشی

طرز تهیه کیک کشمشی بدون فر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کیک کشمشی یکی از کیک های پرطرفدار و خوشمزه بین ایرانی هامی باشد که معمولا برای عصرانه یا صبحانه آن را تهیهی و سرو می کنند.
کیک خیس

طرز تهیه “کیک خیس” شکلاتی بدون فر با طعمی تکرار نشدنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“کیک خیس” خانگی دستورالعمل پیچده ای ندارد اما در عین سادگی بسیار خوشمزه و دلچسپ می باشد.
کیک چیتا

کامل ترین و بهترین آموزش درست کردن کیک چیتا یا پلنگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیک چیتا یا پلنگی کیکی است که داخل و روی آن طرحی شبیه به پوست پلنگ دارد و برای تهیه ی آن به زمان و دقت بیشتری نیاز دارید.
شورت کیک

طرز تهیه شورت کیک با لایه های شکلات و کارامل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
"شورت کیک با لایه های شکلات و کارامل" یک دسر راحت و لذیذ است که می توانید برای مهمان های عصرانه خود این دسر را خیلی سریع آماده کنید خوردن این دسر با انواع نوشیدنی ها بسیار دلچسب است.
شخصیت شناسی کیک

شخصیت شناسی عاشقان کیک شکلاتی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کیک مورد علاقه تان می تواند ویژگی ها و شخصیت شما را نشان دهد. هر کدام از این کیک ها نشان دهنده شخصیت های متفاوتی هستند. کیک مورد علاقه شما کدام است؟
کابلر هلو

طرز تهیه کیک هلو کابلر عالی و خوشمزه خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“کابلر هلو” یک دسر خوشمزه و مفید می باشد که دستور تهیه بسار آسانی دارد با ما همراه باشید تا در ادامه دستور تهیه این دسر را با شما به اشتراک بگذاریم.
قالب کمربندی

فوت و فن استفاده از قالب کمربندی کیک پزی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قالب های کمربندی وسیله ای عالی برای پختن کیک یا فریز کردن دسرها می باشند اما باید روش صحیح استفاده از آن را بدانید تا کیک یا دسر را بدون چسبیدن دربیاورید.
کیک ساده تولد

پخت یک “کیک ساده تولد” خوشمزه و زیبا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با کمی خلاقیت میتوانید بهترین و شیک ترین تزیین “کیک ساده تولد” را در منزل انجام دهید. پس در ادامه مطلب همراه ما باشید و از جذاب ترین تزیین کیک ساده با گاناش لذت ببرید.
کیک کاپوچینو

آمورش پخت “کیک کاپوچینو” به راحت ترین شکل ممکن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“کیک کاپوچینو” از دسته کیک هایست که تقریبا همه عاشقش هستند. به همین دلیل پخت این کیک خوشمزه را به شما هم پیشنهاد میکنم که در کنار خانواده میل کنید.
کیک بدون شکر

دستور ساده کیک خانگی بدون شکر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“کیک بدون شکر” یک کیک ساده و رژیمی است که بدون استفاده از شکر بسیار خوشمزه و راحت پخت میشود و یک ایده مناسب برای یک عصرانه دلچسب در کنار خانواده است.
کیک تابه ای

دستور ساده و خوشمزه “کیک تابه ای”

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کیک هر روزه در انواع مختلف و با طعم های متفاوت تهیه می شود، از این رو میخواهیم در این مطلب نحوه درست کردن “کیک تابه ای” که یک کیک بدون فر است، را برای شما آموزش دهیم.
صفحه 1 از 14