سلامت بدن

معاینه دندان
تحقیقات دانشمندان نشان داده با معاینه دندان ها می توان بسیاری از بیماری ها مانند بیماری های قلبی، پوکی استخوان و کم خونی را تشخیص داد.
چکاپ های مهم

چکاپ هایی که باید جدی گرفت

زمان مطالعه : 12 دقیقه
زنان و مردان از جوانی تا پیری باید چکاپ های مهم برای سلامت بدن را به موقع انجام دهند تا از بیماری های خطرناک و سرطان ها جلوگیری کنند.
بیماری های نوروز

در سفرهای نوروزی مراقب این بیماری ها باشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از مهمترین و شایع ترین بیماری های نوروزی مشکلات گوارشی می باشد که با رعایت توصیه های بهداشتی می توان از این بیماری ها جلوگیری کرد.
مراقبت از سلامت

علائمی که میگه مراقب سلامتی تون نیستید !!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از علائم و مشکلات بدن نشان دهنده مراقبت نکردن شما از سلامت بدنتان است. از این نشانه ها می توان به استرس، خواب آلودگی و خارش پوست اشاره کرد.
تغییرات بدن بعد از سی سالگی

تغییرات بدن بعد 30 سالگی ؛ برای پیرنشدن بخوانید !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعد از سی سالگی بدن دچار تغییرات واضحی می شود این تغییرات موجب پیر نشان دادن شخص می شود با مراقبت هایی می توان از این مشکل جلوگیری کرد.
بیماری های زنان

وقتی موهای بدن هشدار می دهند !

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رشد زیاد و همچنین ریزش موها را باید بسیار جدی گرفت چون هر کدام از این موارد از علائم بیمارهای پنهان و جدی هستند که هر چه سریعتر باید درمان شوند.
عوارض لباس های تنگ

به دلیلی مهم ، دیگه لباس تنگ نپوشید !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوشیدن لباس های تنگ شاید ظاهر شما را جذاب تر می کند ولی عوارض زیادی برای بدن دارد که می تواند خطر آفرین باشد.
پیش بینی مرگ

تست جالب پیش بینی مرگ در چند ثانیه !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیش بینی مرگ مسئله ای است که بسیاری از افراد دوست دارند که زمان آن را بدانند و در پی این موضوع تست های نیز ایجاد شده است که یکی از این تست ها تست نشستن است.
بیماری ذخیره گلیکوژن

از بیماری جدی ذخیره سازی گلیکوژن چیزی میدانید ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماری ذخیره سازی گلیکوژن بیماری ژنتیکی است و از والدین به فرزندان منتقل می شود و انواع مختلفی دارد که اکثر آن ها بر کبد و ماهیچه ها تاثیر می گذارند.
تجمع سموم در بدن

علامت تجمع سموم در بدن دارید اگر ..

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خستگی دائمی یا ایجاد آکنه و خارش روی پوست از علائم نشان دهنده تجمع سموم در بدن هستند که برای درمان آن ها باید با روش های طبیعی بدن خود را سم زدایی کنید.
بیماری زنان

بیماری هایی که در زنان شایع تر است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از بیماری ها به دلایلی در زنان شایع تر از مردان است که دانستن این بیماری ها از قبل کمک بسیار بزرگی برای پیشگیری و درمان آن ها به شما می کنیم.
درد جسمی

کاهش آنی دردهای جسمی با تکنیک های جالب

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در هر لحظه از زندگی ممکن است با درد های جسمی مختلفی مثل بریدگی و نیش حیوانات مواجه شویم بهتر است نکات کمک اولیه آن را بدانیم.
کار روزانه

کارهایی که یک خانم باید در طول روز انجام دهد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر می خواهید سبک زندگی سالم تری داشته باشید و از سلامت بیشتری برخوردار شوید، این 10کار روزانه را از زندگیتان حذف نکنید.
تست سلامت بدن

تست سلامت بدن فقط در 30 ثانیه !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از راه های آگاهی از میزان سلامتی بدن مراجعه به پزشک است اما راه های دیگری هم وجود دارد که می توانید به راحتی در خانه در 30 ثانیه از سلامت بدن خود باخبر شوید.
دهه 20 سالگی

تغییری که بدن هر زن در دهه 20 سالگی تجربه می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان و دختران در دهه 20 سالگی تغییرات و اتفاقاتی را با افزایش سن در بدن خود تجربه می کنند که برخی از آن ها برایشان ناخوشایند است.
صفحه 1 از 11