سلامت بدن

بیماری های نوروز
از مهمترین و شایع ترین بیماری های نوروزی مشکلات گوارشی می باشد که با رعایت توصیه های بهداشتی می توان از این بیماری ها جلوگیری کرد.
دیرتر پیر شدن

شرط اول واسه اونایی که میخوان جوون بمونن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیری موضوعی است که دیر یا زود با آن مواجه خواهیم شد، اما می توان با تکنیک ها و راه کارهایی روند پیری را کند کرد و مدت بیشتری جوان ماند.
شیرین شدن دهان

شیرین شدن دهان نشونه کدوم بیماریه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر بدون خوردن چیزی که حاوی قند است، حس مزه شیرین در دهان حس می کنید ممکن است علامت یک بیماری در بدن شما باشد.
تغییر بدن

تغییری که 10 سال دیگر در بدن شما رخ می دهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بدن انسان یک سیستم حرفه‌ای و البته پیچیده می‌باشد که به مرور زمان رشد می‌کند و جالب است بدانید در طی هر دهه از زندگی، تغییراتی در آن رخ می‌دهند.
همیشه سالم باشیم

5 قانون طلایی برای اینکه همیشه سالم باشیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اینکه همیشه سالم باشیم خواسته ی دور از دسترسی نیست و نیاز به انجام کارهای سخت و عجیب نیست بلکه به سادگی می توان با رعایت 5 قانون ساده و طلایی به این مهم دست یافت.
سلامت بدن

5 علامت نگران کننده در مورد سلامت بدن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
وقتی شما به سلامت بدن بی توجه باشید بدن خود علامت هایی برای هشدار دادن به شما از خود بروز می دهد، نشانه هایی که باید شما را نگران کند.
انواع سلامتی

نوعی از سلامتی که همه مون بهش نیاز داریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سلامتی انواع مختلفی دارد و تعدادی از آن ها نقش مهمی در تعادل و پیشرفت زندگی ایفا میکنند بنابراین آگاهی از انواع سلامتی برای داشتن زندگی سالم ضروری است.
تفاوت بدن زن و مرد

تفاوت جالب اثر مسکن در بدن زن و مرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تفاوت بیولوژیک بدن زنان و مردان باعث متفاوت بودن اثر بسیاری از چیزها بر بدن آنهاست. دانستن مواردی که اثر متفاوت روی زنان و مردان دارند برایتان جالب خواهد بود.
هوس خوردن

هوس های غذایی که نشانه بیماری اند!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تا حالا به این فکر کرده اید که هوس خوردن یک نوشیدنی یا غذا علت وجود بیماری یا مشکل سلامتی در جسم شماست؟ تمام هوس های شما نشانه هایی هستند که نمی دانید.
فواید ترک نوشابه

اتفاقاتی که بعد از ترک نوشابه در بدن می افتد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از افراد همانند شیرینی به نوشابه نیز علاقه زیادی دارند و خوردن نوشابه برایشان تبدیل به عادت شده ولی ترک کردن نوشابه؛ برای سلامتی شما بسیار مفید است.
مشکلات دندان

اثر باورنکردنی مشکلات دندان روی فرم بدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ارتباط باورنکردنی میان مشکلات دندان با فرم بدن وجود دارد، به طوری که دندان ها و حتی نحوه جویدن می تواند تاثیرات بسیاری در فرم بدن بگذارد.
خطر برف شادی

هشداری مهم درباره برف شادی؛ فورا بخونید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برف شادی یکی از هیجان انگیزترین وسیله ها در جشن های مختلف برای کودکان و بزرگسالان می باشد اما این اسپری خطراتی برای سلامت بدن دارد که شاید کسی نداند.
کم آبی بدن

خطر کم آبی بدن در روزهای سرد سال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آب یکی از حیاتی ترین موارد برای بدن است که کمبود آن خطرات جدی را به همراه داد .چطور میتوان از کمبود آب در فصل های مختلف جلوگیری کرد.
علائم بدن

علائمی کوچک که خبر از مشکلی بزرگ در بدن میدهند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی اوقات تغییرات کوچکی در بدن ایجاد می شود که باید آن ها را جدی بگیرید زیرا ممکن است نشانه وجود بیماری خطرناکی در بدن باشد.
چکاپ های مهم

چکاپ هایی که باید جدی گرفت

زمان مطالعه : 12 دقیقه
زنان و مردان از جوانی تا پیری باید چکاپ های مهم برای سلامت بدن را به موقع انجام دهند تا از بیماری های خطرناک و سرطان ها جلوگیری کنند.
صفحه 1 از 13