فلش مموری

سلامت هارد اکسترنال
اگر هارد اکسترنال و یا فلش مموری جدیدی را خریداری کرده اید و می خواهید از سلامت آن مطمئن شوید، می توانید از برنامه های مختلف در این زمینه کمک بگیرید.
انتقال فایل از فلش به گوشی

آموزش “انتقال فایل از فلش به گوشی”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به “انتقال فایل از فلش به گوشی” یا بالعکس دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه صحیح و آسان این ترفند بصورت تصویری و قدم به قدم آشنا خواهید شد.
راه های رفع مشکل شناخته نشدن فلش

رفع مشکل “شناخته نشدن فلش” USB

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر با برقراری ارتباط بین فلش به کامپیوتر، هیچ عکس العملی را در کامپیوتر نمی بینید، در این گزارش از نمناک با نحوه رفع مشکل “شناخته نشدن فلش” آشنا خواهید شد.
قفل فلش مموری

آموزش مرحله به مرحله باز کردن قفل فلش مموری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
USB ها یکی از ابزارهای بروز هستند که ممکن است دچار مشکلات مهمی اعم از قفل شدن فلش مموری شوند. در ادامه این آموزش با برطرف کردن آن آشنا خواهید شد.
رفع مشکل کپی نشدن فایل در فلش

حل مشکل “کپی نشدن فایل در فلش” مموری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر چند فایل آماده را برای کپی کردن بر روی فلش مموری آماده کرده اید و اما موفق به کپی نشده اید، در این گزارش از نمناک با رفع مشکل “کپی نشدن فایل در فلش” آشنا خواهید شد.
وصل نشدن فلش به ضبط ماشین

مشکلات “وصل نشدن فلش به ضبط ماشین”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است امروزه در کابین اتومبیل با آن روبرو شوید، “وصل نشدن فلش به ضبط ماشین” می باشد که در این مطلب با آموزش کامل آن آشنا خواهید شد.
آموزش قفل کردن فلش

روش قفل کردن فلش مموری در ویندوز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فلش مموری ها نوعی حافظه اکسترنال هستند که اطلاعات آنها طبیعتا باید برای ما مهم می باشند که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه قفل کردن فلش مموری آشنا خواهید شد.
رمزگذاری روی درایوها

رمزگذاری روی درایوهای کامپیوتر بدون نرم افزار در ویندوز 8

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رمزگذاری روی درایوها حتی فلش ها بدون نرم افزار از امکانات ویندوز است که می توان از داده های خود در آنها محافظت کرد. برای دانستن بیشتر مطالب جمع آوری شده در سایت نمناک را مشاهده کنید.
کپی کردن اطلاعات فلش خراب

چگونه اطلاعات فلش آسیب دیده را کپی کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر فلش شما خراب شده است و با انجام هر کاری موفق به کپی کردن اطلاعات آن نشده اید، در این گزارش از نمناک شما را با نحوه “کپی اطلاعات فلش” خراب آشنا خواهیم ساخت.
فلش مموری

کاربردهای فلش مموری را بهتر بشناسید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فلش مموری یکی از مهم ترین و کارآمدترین ابزارهایی است که امروزه با با برخی ترفندها می توانید به بیشترین میزان ممکن از آن در زمینه های مختلف استفاده نمائید.
رفع مشکل فرمت نشدن فلش مموری

رفع مشکل “فرمت نشدن فلش” مموری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما هم با مشکل “فرمت نشدن فلش” مموری روبرو شده اید و راه حل مناسبی پیدا نکرده اید، در ادامه این گزارش از نمناک با چند روش اصولی آشنا خواهید شد.
فلش درایو

طراحی های خلاقانه فلش درایو ها + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
علاوه بر کیفیت فلش درایو ها ، طراحی زیبا و خلاقانه آنها نیز دنیای عجیبی را برای طراحان به وجود آورده است .اغلب کاربران مایل به خرید فلش های فانتزی و جالبی هستند که کیفیت خوبی نیز داشته باشند.
فلش مموری

فلش مموری های جالب و دیدنی با ظاهری متفاوت + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
انواع فلش مموری های زیبا با طراحی های خاص که مخصوص جوانان و نوجوانان است با ایده های بامزه و متفاوت را می توان قبل از خرید آن تنها با یک کلیک مشاهده کرد.
برنامه تست فلش مموری

برنامه های کاربردی و رایگان برای “تست فلش مموری”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال برنامه های کاربردی برای “تست فلش مموری” هستید، در این گزارش از نمناک با 5 نرم افزار کامپیوتری قدرتمند برای تست سلامت فلش مموری آشنا خواهید شد.
آموزش رفع رایت پروتکت فلش مموری

رفع مشکل رایت پروتکت فلش مموری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر فلش شما در اصطلاح قفل شده است و نمی توانید فایلی را به آن انتقال دهید، در این گزارش از نمناک با رفع مشکل رایت پروتکت فلش آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 2