ویتامین d

منابع ویتامین d
مصرف ویتامین d برای بدن بسیار مهم و ضروری است و کمبود آن می تواند موجب بروز مشکلات و عوارض جدی شود، مواد غذایی و خوراکی هایی وجود دارد که منبع عالی ویتامین d هستند.
عوارض ویتامین دی

خطرات جدی مصرف زیاد ویتامین دی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویتامین دی از ویتامین های بسیار مهم برای بدن است و نقش کلیدی در عملکرد سلول های بدن دارد نکته حائز اهمیت در این موضوع اندازه مصرف این ویتامین است.
ویتامین d کودکان

بهترین راه جبران کمبود ویتامین D در کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کودکانی که دارای بیماری هایی مانند عفونت و نرمی استخوان هستند، ممکن است علت بیماری آن ها کمبود ویتامین d در بدنشان باشد.
ویتامین d3

پاسخ هر سوالی که در مورد ویتامین D3 دارید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ویتامین d3 با اهداف مختلفی توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه با اطلاعات مهم درباره ویتامین d3، نشانه های کمبود ویتامین d3 در کودک و تمام آنچه باید درباره ویتامین d3 بدانید آشنا می شوید.
تفاوت ویتامین d2 و d3

ویتامینD2 وD3 چه فرقی با هم دارند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیش از 90% مردم ما از کمبود ویتامین D رنج می برند و بسیاری از افراد زمانی متوجه این مسئله می شوند که به بیماری دچار شده اند.
آرامش اعصاب

یه نسخه ارزون برای آرامش اعصاب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ی افراد به دنبال آرامش در زندگی هستند و راه های سخت و متفاوتی را امتحان میکند اما ساده ترین نسخه برای رسیدن به آرامش اعصاب جزء موثرترین راه های ممکن است.
کمبود ویتامین دی

زبان شما هم این نشانه کمبود ویتامین دی را دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی تغییرات هستند که وقتی بر روی زبان شما اتفاق می افتد خبر از کمبود ویتامین D در بدن می دهند، البته که راه حلی برای این موضوع نیز وجود دارد.
جذب ویتامین دی

یک راه ساده برای جذب بهتر ویتامین دی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویتامین دی از ویتامین هایی است که همه افراد باید روزانه مصرف کنند اما ویتامین دی برای جذب بهتر نیاز به مصرف برخی مواد غذایی دارد.
ویتامین d

چیزهایی که همه باید درمورد ویتامین D بدانیم

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بدن ما برای حفظ سلامت و جلوگیری از انواع بیماری ها به مقدار مناسبی از ویتامین هایی نظیر “ویتامین d” نیاز دارد. دریافت این ویتامین برای تراکم استخوان ها بسیار ضروری است.
تفاوت ویتامین دی و کلسیم

فرق اصلی ویتامین دی و کلسیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کلیسیم و ویتامین دی عملکرد های متفاوتی دارند و تفاوت ویتامین دی و کلسیم در این می باشد که ویتامین دی به بدن کمک می کند تا کلسیم جذب شود.
خوردن ویتامین دی

قرص ویتامین دی رو کی بخوریم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ویتامین دی یک ویتامین مهم و حیاطی برای سلامت بدن است اما در غذاهای کمی یافت می شود، به همین دلیل جذب این ویتامین تنها از طریق رژیم غذایی ممکن نیست.
کمبود ویتامین دی

شما هم نشانه های کمبود ویتامین d را دارید اگر ..

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمبود ویتامین دی می تواند به علت مشکلات گوارشی و یا چاقی رخ دهد همچنین رنگ پوست در جذب آن موثر است و فقر آن باعث افسردگی می شود.
ویتامین دی

اوضاع نگران کننده بدنی که کمبود ویتامین دی دارد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اکثر افراد با کمبود ویتامین دی مواجه هستند زیرا این ویتامین را از طریق نور مکرر خورشید به دست می آورند که برای سلامتی بدن بسیار مهم است.
قرص ویتامین و چاقی

واقعا قرص ویتامین چاق میکنه؟

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بسیاری از افراد این موضوع سوال است که مصرف ویتامین ها باعث چاقی انسان می شود؟ و اینکه کدام قرص ویتامین ها در چاق شدن بدن تاثیرگذار است؟
لاغری با ویتامین دی

لاغری و خوش اندامی با ویتامین D

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه افراد زیادی دچار کمبود ویتامین دی هستند که برای سلامت بدن بسیار مهم است. علاوه بر این، ویتامین D به کاهش وزن و تناسب اندام کمک می کند.
صفحه 1 از 2