تمیزکردن ظروف

تمیز کردن قابلمه سوخته تفلون
معمولا تمیز کردن قابلمه های سوخته کاری بس دشوار و طاقت فرسا است مخصوصا اگر ظرف تفلون باشد که نمی توان از هر اسکاچی برای شستنش استفاده کرد.
تميز كردن پشت قابلمه تفلون و چدنی

راهکار تمیز کردن پشت انواع قابلمه و ماهیتابه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای تمیز کردن پشت قابلمه های کثیفتان روش های ساده و کاربردی وجود دارد، با سرکه و جوش شیرین و... به راحتی می توان این لکه های پشت قابلمه را تمیز کرد.
رفع زردی لیوان

رفع کامل زردی لیوان بدون مواد شیمیایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لیوان و استکان ها با گذشت زمان به دلایل مختلفی شفافیت خود را از دست می دهد و زرد رنگ می شود، البته روش های مناسبی برای رفع زردی لیوان ها وجود دارد.
عوارض ظروف استیل

از عوارض ظروف استیل چیزی میدانید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتقال کم حرارت و چسبیدن مواد غذایی به ظروف چند نمونه از عوارض استفاده از ظروف استیل در آشپزی و آشپزخانه است، البته رعایت نکات مهم برای خرید و نگهداری ظروف استیل مهم است.
ظروف آلومینیومی

نحوه براق کردن ظروف آلومینیومی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بعد از آشپزی با ظروف آلومینیوم تیرگی به جا مانده از آشپزی به راحتی پاک نمی شود اما برای پاک کردن آن هم روش هایی وجود دارد که در ادامه از آن ها مطلع خواهید شد.
پلاستیک زرد شده

روشی مخصوص تمیز کردن پلاستیک های زرد شده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زرد شدن و کدر شدن پلاستیک ها یک معضل آزار دهنده برای خانم ها در خانه است، تمیز کردن پلاستیک زرد شده دشوار است اما با استفاده از روشی مخصوص می توان به این مهم دست یافت.
ظروف تفلون

نگهداری ظروف تفلون با نکاتی که احتمالا نمیدانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در استفاده و نگهداری از ظروف تفلون باید نکاتی را رعایت کنید تا به آن ها آسیبی نرسد و بتوانید مانند روز اول از ظروف با کیفیت استفاده کنید.
برق انداختن نقره

براق کردن ظروف نقره با نرم کننده موی سر !

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر شما هم لوازم یا ظروف نقره دارید که سیاه یا کدر شده است می توانید برای تمیز کردن و برق انداختن آن ها از روش های ساده و خانگی استفاده کنید.
شستشوی ظروف استیل

ظروف و لوازم استیل را بدون مواد شیمیایی بشویید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شستشوی ظروف استیل کار بسیار دشوار و سختی است که اغلب خانم ها در شستن آن ها با مشکل مواجه هستند، نکات بسیار مهمی را باید در شستن ظروف استیل در نظر گرفت.
تمیزکاری خانه

تمیز کاری خانه با نکاتی که هرکسی نمیداند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تمیزکاری خانه اگر براساس برنامه ریزی و اصولی باشد کار سختی نیست.روش های زیر راه هایی برای یک تمیزکاری راحت و سالم است.
تمیز کردن سینک

روش تمیز کردن سینک ظرفشویی در جنس های مختلف

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شما باید بدانید جنس سینک آشپزخانه منزلتان چیست تا بتوانید به راحتی آن را تمیز کنید و تمیز کردن سینک آشپزخانه را برای خود کاری آسان کنید.
شستشوی ظروف

با پوست سیب زمینی ظرف هارو برق بندازید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای شستشوی ظروف بهتر است از محلول های شوینده طبیعی و بدون ضرر برای سلامتی استفاده کنید، پوست سیب زمینی یکی از بهترین مواد طبیعی برای تمیز کردن انواع سطوح می باشد.
ظروف چوبی

روش ضدعفونی و براق کردن ظروف چوبی آشپزخانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه ظروف چوبی آشپزخانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد که البته تمیز کردن و براق کردن این ظروف هم دشوار است، برای ضدعفونی و براق کردن ظروف آشپزخانه باید از روش های مناسب استفاده کرد.
کاهش مصرف پلاستیک

راهی برای آنکه مصرف پلاستیک در محرم را کم کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از ظروف پلاستیکی یک بار مصرف مضراتی برای سلامت انسان و محیط زیست دارد بنابراین باید با روش های مناسب مصرف این ظروف در ماه محرم و صفر کاهش یابد.
شستشوی ظروف

شستشوی ساده و عجیب ظروف به سبک ژاپنی ها + فیلم

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1397زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید تا به حال ماشین های ظرف شویی بسیاری را مشاهده کرده باشید اما جالب است بدانید که کشور ژاپن موفق به اختراع دستگاه بسیار فوق العاده برای شستشوی ظروف شده است.
صفحه 1 از 2