ماساژ بدن

ماساژ صورت
یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از افتادگی و پیری پوست صورت ماساژ می باشد که می توانید به راحتی آن را بدون هزینه در خانه انجام دهید.
ماساژ بدن

بعد ماساژ هیچ وقت این کارو نکن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماساژ که این روز ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است تاثیر زیادی بر سلامت ما دارد اما باید توجه داشت که از انجام برخی کار ها بعد از ماساژ پرهیز کرد .
گواشا تراپی

گواشا تراپی ، روش زیبایی چینی های باستان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گواشا تراپی تکنیک خراشیدن ملایم است که شبیه به ماساژ عمل می کند وجریان خون و انرژی را در بدن تحریک می کند و باعث می شودانرژی مثبت در سراسر بدن پخش شود.
روغن ماساژ

روغن ماساژی برای درمان دردهایتان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
استفاد از روغن های مانند روغن زیتون برای ماساژ فواید بسیار زیادی دارد از جمله این فوایدحفظ سلامتی پوست و کاهش درد مفاصل است.
خود ماساژدهی

چطور خودمان را ماساژ دهیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر بدنتان درد می کند و کسی را ندارید که ماساژتان بدهد از روش خود ماساژدهی بهره مند شوید و با روش صحیح درد بدنتان را با ماساژ درمان کنید.
روشن شدن لبهای تیره

خوش رنگی و روشن شدن لبهای تیره با ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای روشن شدن لبهای تیره و داشتن لبهای خوش رنگ و لطیف راه های مناسبی وجود دارد، روش های طبیعی که می توانید آن ها را به سادگی در منزل انجام دهید.
فواید ماساژ دادن پاها

مهمترین نقاط ماساژ پاها کجاست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همان گونه که می دانید، نام دوم پاها، قلب دوم می باشد چرا که پاها با سایر بخش های بدن در ارتباط می باشند و با ماساژ دادن آنها می توانید از دردها رهایی یابید.
بهترین روغن ماساژ

روغن هایی که برای ماساژ بهترین هستند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ماساژ بدن سرشار از فایده و مزیت است البته زمانی که شما برای انجام آن تنها ابزارش یعنی روغن ماساژ صحیح و مناسب را انتخاب کرده باشید.
ماساژ نوزاد

ماساژ نوزاد با این روغن گیاهی، ممنوع

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ماساژ دادن کودکان با روغن برای آرامش و رشد آن ها بسیار مفید است اما باید در انتخاب روغن مناسب پوست کودک دقت کنید تا آسیبی به پوست حساس فرزندتان وارد نشود.
روغن ماساژ نوزاد

بهترین روغن ماساژ نوزاد در زمستان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ماساژ نوزادان و کودکان برای آرامش و نرم شدن پوست آن ها بسیار مفید است اما باید با توجه به فصل و خشکی پوست کودک، مناسب ترین روغن را برای فرزندتان انتخاب کنید.
ماساژ کودک و نوزاد

یک ماساژ مفید و بی خطر برای کودک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ماساژ دادن کودک و نوزاد تاثیرات مثبتی دارد و فوایدی را برای سلامتی آن ها به همراه دارد، البته نحوه ماساژ و زمان ماساژ نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.
حرکت کششی ساده

چند کششی ساده با تاثیر ماساژ کامل بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حرکات کششی برای کاهش تنش در بدن بسیار حائز اهمیت است و البته انجام چند تمرین کششی می تواند جایگزین یک جلسه ماساژ برای بدن باشد.
ماساژ کمر و گردن

ماساژ سوئدی برای خداحافظی با درد کمر و گردن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درد کمر و گردن یک موضوع بسیار رنج آور برای افراد است، برای تسکین درد کمر و گردن ماساژ سوئدی بسیار مناسب می باشد و کمک فراوانی به درمان سریع درد کمر و گردن می کند.
ماساژ کاهش وزن

5 ماساژ مخصوص کاهش وزن و چربی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
می توانید تصور کنید با فشار های دورانی انگشتان روی قسمت های خاص بدن بتوانید چربی ها و سموم انباشته در بدنتان را رفع کنید ؟ ماساژ کاهش وزن شامل روش هایی است برای این منظور.
زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت با تکنیکی ساده و ارزان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید فکر کنید زاویه سازی صورت فقط و فقط با جراحی ممکن است اما اینگونه نیست و راه های دیگری برای فرم دهی به صورت و فک وجود دارد.
صفحه 1 از 3