بیماری پوستی

مشکلات پوستی در پاییز

5 مشکل رایج پوستی در فصل پاییز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از عوارض فصل پاییز ایجاد مشکلات پوستی است که رایج ترین آن ها، خشکی پوست می باشد اما با مراقبت های پوستی مناسب می توانید از آن ها جلوگیری کنید.
آبله مرغان

اگر کودکتان آبله مرغان گرفت چه باید بکنید؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
آبله مرغان تا 48 ساعت اول به شدت مسری است و علائم آن با ظاهر شدن جوش های آب دار شروع می شود و بعد از آن فرد دچار تب و حالت تهوع و خستگی مفرط می شود.
بیماری دوپویترن

علائم بیماری دوپویترن کف دست و درمان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیماری دوپویترن باعث ایجاد گره های بافتی زیر پوست کف دست و جمع شدن انگشتان انتهایی دست می شود که عواملی مانند ژنتیک، سن، دخانیات در بروز آن تاثیرگذار هستند.
آکانتوزیس نیگریکانس

از بیماری پوستی آکانتوزیس نیگریکانس چه میدانید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آکانتوزیس نیگریکانس یک نوع بیماری پوستیست که باعث زخیم و سیاه شدن پوست گردن و ران و ... می شود و چاقی یکی از عوامل بروز آن است.
علت دانه قرمز پوست

دلیل دانه های قرمز بدون خارش روی پوستم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در برخی مواقع ممکن است که لکه ها و دانه های قرمزی روی پوست دیده شود که معمولا خطرناک هم نمی باشد، اما بهتر است که از دلایل اصلی دانه های قرمز بدون خارش روی پوست مطلع باشیم.
مشکل پوستی نوزادان

مشکل پوستی در نوزاد که باید جدی بگیرید

زمان مطالعه : 13 دقیقه
والدین باید علائم انواع بیماری های پوستی نوزادان را بدانند تا بتوانند سریع تر آن ها را درمان کنند. از مشکلات پوستی رایج کودکان می توان به آبله مرغان، آکنه یا زردی اشاره کرد.
درمان پاهای توت فرنگی

پوست شما هم بعد شیو دون دون میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاهای توت فرنگی! شاید این اصطلاح برای شما آشنا نباشد اما اگر شما هم منافذ بزرگ شده ی پوستتان را بعد از شیو میبینید پس شما هم با این مشکل مواجه هستید.
بارداری و پیسی

پیسی در بارداری ؛ آنچه مادران باید بدانند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیسی یا پسوریازیس یک نوع بیماری پوستی است که علائمی مانند خشکی، قرمزی و خارش پوست دارد و در بارداری در برخی موارد جنین را هم درگیر پسوریازیس می کند.
کورتیکواستروئید های موضعی

کاربرد کورتیکواستروئید های موضعی و عوارض آنها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کورتیکواستروئید های موضعی کرم هایی هستند که برای مشکلات پوستی استفاده می شوند نکته قابل توجه در این موضوع عوارض استفاده از این دارو است.
درماتیت پوستی

خانم هایی که در معرض درماتیت پوستی هستند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
درماتیت پوستی که به همان التهاب و قرمزی پوست گفته می شود که می تواند علل بسیاری داشته باشد. نانواها و آشپزها، خانم های خانه دار بیشتر در معرض درماتیت اند.
درماتوگرافی

درماتوگرافی ؛ این بیماری عجیب پوستی چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
درماتوگرافی یا همان پوست نگاری اختلال عجیبی است که طی آن با لمس پوست با ناخن و یا خراشیدگی سبب ایجاد خطوط برجسته قرمز رنگ روی پوست می شود.
لیزر درمانی پوست

مشکلات پوستی که درمانشان لیزر است

زمان مطالعه : 8 دقیقه
لیزر درمانی پوست روشی است که انواع مشکلاتی پوستی اعم ازرفع چین و چروک رفع موهای زائد ... را حل می کند که امروزه ترویج یافته است.
علائم پوستی کرونا

وقتی پوست کرونایی می شود !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ویروس کرونا تا به امروز علائم مختلفی مانند تب، سرفه، تنگی نفس و اسهال داشته است. به گفته پزشکان کووید 19 در برخی افراد علائم پوستی بر روی دست و پاها هم دارد.
زرد شدن پوست

چرا پوستم زرد شده ؟ کدوم مدل زردی خطرناکه ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
علت زرد شدن پوست چیست و علامت چه بیماری هایی می تواند باشد؟ زرد شدن پوست می تواند 21 دلیل داشته باشد، البته روش هایی مناسبی برای درمان یرقان و زرد شدن پوست صورت وجود دارد.
نقطه فنگ فو

با یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو شارژ شوید + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قرار دادن یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو روشی است که شرقی ها با استفاده از آن 9 تاثیر فوق العاده در سلامتی ، زیبایی و شادابی خود ایجاد می کنند.
صفحه 1 از 5