بیماری پوستی

علت دانه قرمز پوست
در برخی مواقع ممکن است که لکه ها و دانه های قرمزی روی پوست دیده شود که معمولا خطرناک هم نمی باشد، اما بهتر است که از دلایل اصلی دانه های قرمز بدون خارش روی پوست مطلع باشیم.
کف دست قرمز

کف دست قرمز از چه خبر میدهد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
قرمز شدن کف دست یک نشانه و اعلان خطر سیستم ایمنی بدن می باشد که گاهی با خارش و سوزش همراه است و علائم بیماری کف دست قرمز گوناگون می باشد.
بالش نشستن

اگه ملحفه تخت و بالشت رو به موقع نشوریم چی میشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد ساعت های طولانی از زندگی خود را در رختخواب می‌گذرانند بنابراین شستن ملحفه‌ها یکی از کارهای ضروری است تا از بروز مشکلات جدی برای بدن جلوگیری شود.
نقطه فنگ فو

با یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو شارژ شوید + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قرار دادن یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو روشی است که شرقی ها با استفاده از آن 9 تاثیر فوق العاده در سلامتی ، زیبایی و شادابی خود ایجاد می کنند.
خواص قارچ صدفی

خواصی که قارچ صدفی را دوست داشتنی تر می کند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
قارچ صدفی جز خوراکی های عالی است که معمولا در تمام جهان یافت می شود که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است، مصرف قارچ های صدفی خواص بسیاری هم برای سلامت بدن و درمان ببماری ها به همراه دارد.
اشتباهات زیبایی

اشتباهاتی که دشمن زیبایی اند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی افراد اشتباهاتی را روزانه انجام می دهند که موجب نابودی زیبایی و آسیب های پوستی می شود. برای جلوگیری از این مشکلات، روش های صحیح مراقبت پوست را بدانید.
مشکل پوستی نوزادان

مشکلی جدی روی پوست نوزاد

زمان مطالعه : 13 دقیقه
والدین باید علائم انواع بیماری های پوستی نوزادان را بدانند تا بتوانند سریع‌تر آنها را درمان کنند و از مشکلات پوستی رایج کودکان می توان به آبله مرغان، آکنه یا زردی اشاره کرد.
مشکلات روده و پوست

مشکل پوستی که میگه وضع روده تون خرابه!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکلات پوستی دغدغه ی خیلی از افراد است و آن ها فقط به دنبال درمان این مشکلات هستند درحالی که دانستن علت مشکلات پوستی کمک زیادی به جلوگیری از آن میکند.
پوست حساس

چرا پوستم اینقدر حساسه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دغدغه ی همیشگی افراد با پوست حساس مراقبت از آن بوده است. داشتن اطلاعات درست و کامل از پوست حساس به مراقبت و نگهداری بهتر آن کمک میکند.
عارضه های پوستی

بلاهایی پوستی که با خانه تکانی می آیند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از افراد بعد از خانه تکانی عید دچار عارضه های پوستی می شوند که دانستن علت این مشکل می تواند کمک شایانی به جلوگیری از این عارضه ها بکند.
پوست ترکیبی

به پوست این شکلی میگن ترکیبی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید پوست شما هم از نوع پوست ترکیبی است و خبر ندارید برای همین هرکاری برای زیبایی آن انجام میدهید نتیجه ی مطلوب ندارد، این نوع پوست را بهتر بشناسید.
لکه پوست پا

درمان لکه های پوست پا با یکم شکر!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از داشتن لکه های تیره بر روی پوست پاها رنج می برید می توانید از مواد طبیعی و خانگی استفاده کنید و برای همیشه از شر آن ها خلاص شوید.
درمان عوارض استرس بر پوست

راه حل پوستی که استرس خرابش کرده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استرس عوارض زیادی از جمله جوش ها و چین و چروک را در پوست افراد ایجاد میکند که میتوان با روشهای مناسب و تغییر سبک زندگی آن ها را درمان کرد.
لکه قرمز روی پا

لکه های قرمز روی پا، خطرناکن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر روی پاهایتان لکه های قرمز دارید و این موضوع برای شما نگران کننده است، باید بدانید این بیماری دلایل زیادی دارد که برای درمان بهتر است آنها را بشناسید.
مشکلات پوستی در پاییز

5 مشکل رایج پوستی در فصل پاییز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از عوارض فصل پاییز ایجاد مشکلات پوستی است که رایج ترین آن ها، خشکی پوست می باشد اما با مراقبت های پوستی مناسب می توانید از آن ها جلوگیری کنید.
صفحه 1 از 6