قرص آسپرین

تازه نگه داشتن گل
تازه نگه داشتن گل به عقیده برخی از افراد یک کار سخت و دشوار است اما در حقیقت این چنین نیست فقط باید نکاتی را برای تازه نگه داشتن گل رعایت کرد.
کاربرد آسپرین

کاربردهای جالب آسپرین مخصوص زیبایی زنان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنان رازهایی را در مورد زیبایی باید بدانند تا مشکلاتی مثل تیرگی زیربغل ، جوش و اکنه و مسائلی مربوط به زیبایی مو را رفع کنند.
جراحی زیبایی

قبل و بعد عمل های زیبایی، این قرص رو نخورید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
هر یک از افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی دارند، برای نتیجه بهتر، مایلند در مورد باید نبایدهای قبل و بعد آن اطلاعات بیشتری داشته باشند.
مصرف آسپرین

کیا نباید آسپرین بخورن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آسپرین یکی از پرکاربردترین داروها در جهان، برای طیف گسترده ای از موارد کاربرد دارد اما مصرف بدون مشورت و تجویز پزشک این دارو برای برخی افراد بسیار خطرناک است.
ماسک آسپرین

برای زیبایی آسپرین رو اینطوری استفاده کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قرص آسپرین معمولا به منظور کاهش درد و تب مورد استفاده قرار می ‎گیرد ولی خواص این قرص به این ها محدود نمی شود و داروی معجزه آسایی برای پوست صورت است.
رفع لکه لباس سفید

پاک کردن لکه لباس سفید با آسپرین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رفع لکه لباس سفیدی که بر اثر ریختن غذا و یا نوشیدنی تغییر رنگ داده است را می توانید با استفاده از 4 محلول خانگی و ارزان قیمت به سادگی انجام دهید.
مصرف آسپرین

اگه هر روز آسپرین مصرف میکنی ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از افراد که به طور روزانه اقدام به مصرف آسپرین می کنند، باید حتما اطلاعات کافی در رابطه با تاثیرات مصرف هر روز آسپرین داشته باشند.
عوارض آسپرین

قرص آسپرین می تواند برای شما هم عوارض داشته باشد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خیلی از افراد برای کاهش دردهای خود آسپرین مصرف می کنند اما باید دانست که این دارو عوارض جدی دارد که می تواند سلامت بدن را به خطر بیندازد.
کاربردهای متفاوت آسپرین در خانه و خانه داری

کاربردهای متفاوت آسپرین از شارژ باطری ماشین تا باغبانی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قرص آسپرین یک نوع مسکن می باشد که برای جلوگیری از حملات قلبی استفاده می شود اما این قرص پرخاصیت کاربردهای غیر دارویی دیگری هم دارد که بسیار جالب است.
جایگزین قرص آسپرین

خوردنی های طبیعی جایگزین قرص آسپرین را می شناسید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قرص آسپرین برای جلوگیری از حملات قلبی مصرف می شود اما این قرص جایگزین طبیعی هم در میان مواد غذایی و خوراکی ها دارد که مانند آسپرین در بدن انسان عمل می کنند.
آسپرین در زیبایی

معجزه آسپرین در زیبایی پوست و مو را ببینید + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آسپرین در زیبایی پوست و مو می تواند معجزه گر باشد تنها کافیست روش استفاده و طرز تهیه ماسک های ضد لک و چوش صورت با آسپرین را بدانید.
آسپرین سکته مغزی

به این دلیل بعد سکته مغزی حتما آسپرین مصرف کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف قرص آسپرین بعد از سکته مغزی دارای اهمیت بسیار بالایی است زیرا می تواند از یک سکته مغزی دیگر جلوگیری کند.
داروی درد استخوان

دارویی قدیمی برای درمان درد استخوان + دستورالعمل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دردهای شدید زانو ، کمر و مفاصل که اکثر افراد در طول زندگی تجربه می کنند به دلایل مختلف ایجاد می شود . برخی با ترکیبی بسیار ساده داروی درد استخوان خانگی می سازند تا به سرعت این دردها را درمان کنند.
آسپرین

درمان 11 بیماری با مصرف آسپرین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از آسپرین با دوز پایین در کسانی که دارای بیماری های قلبی و عروقی هستند و دچار سکته قلبی یا مغزی شده اند برای جلوگیری از تشدید این بیماری ها توصیه می شود. اما لازم است اطلاعات لازم در مورد نحوه صحیح مصرف به افرادداده شود .
به جای آسپرین چه بخوریم

به جای آسپرین این قرمز رنگ خوشمزه را بخورید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خیلی از افراد از عوارض جانبی آسپرین شکایت دارند و می پرسند به جای آن چه می توانیم بخوریم! یک خوراکی طبیعی وجود دارد که می تواند جایگزین مناسبی برای آسپرین باشد.