پاستا

ماکارونی با سس بشامل
ماکارونی یا پاستا یکی از محبوب ترین و خوشمزه ترین غذاها در همه جای دنیاست. این بار ماکارونی را با سس خوشمزه بشامل عربی تهیه کنید و از طعم بی نظیرش لذت ببرید.
پاستا با سس بشامل

غذای خوشمزه امروز؛ پاستا با سس بشامل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاستا از پر طرفدارترین غذاها در همه جای دنیا می باشد که به روش های مختلفی تهیه می شود. این بار پاستا را با سس بشامل تهیه کنید و از طعم بی نظیرش لذت ببرید.
پخت پاستا

برای آنکه پاستا را مثل ایتالیایی ها بپزید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاستا یکی از محبوب ترین غذاهای در بین مردم است؛ بهترین پاستا همیشه متعلق به ایتالیایی ها بوده است زیرا آنها روش های فوق العاده ای برای پخت این غذا دارند.
کیک پاستا

طرز تهیه کیک پاستا با گوشت و پنیر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کیک پاستا یکی از انواع غذاهای فست فودی لذیذ و خوشمزه می باشد که طرز تهیه آسانی دارد شما می توانید در ادامه طرز تهیه این غذا را بخوانید.
پاستا فتوچینی

طرز تهیه پاستای فتوچینی آلفردو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاستا فتوچینی با سس آلفردو کی از محبوب ترین دستور تهیه های فتوچینی می باشد که طرز تهیه آسانی دارد در ادامه این طرز تهیه را بخوانید.
پاستا با سس ریحان

طرز تهیه پاستا با سس ریحان با فرمول خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پاستا یا ماکارونی از آن دست غذاهای لذیذ و پرطرفدار می باشد که میان کودکان نیز محبوبیت خاصی دارد در ادامه ما طرز تهیه پاستا با سس ریحان را به شما آموزش می دهیم.
پاستا

طرز تهیه پاستا با سس آلفردو و مرغ در سریع ترین زمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پاستا از جمله مشهور ترین غذاهای دنیای آشپزی می باشد که با سس آلفردو و مرغ نیز می توان آن را تهیه و سرو نمود.
پاستا پنه

دستور تهیه ویژه “پاستا پنه” با سس آلفردو + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از بین تمام انواع پاستا که در سرتاسر دنیا تهیه می شود “پاستا پنه” با سس آلفردو بسیار محبوب می باشد و طرز تهیه این پاستای ایتالیایی بسیار ساده می باشد.
سالاد پاستا با گوجه و مارچوبه

طرز تهیه سالاد پاستا با گوجه و مارچوبه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالاد پاستا بیشتر غذاست تا اینکه سالاد باشد. یک ظرف پر از مواد مغذی که بدن به آنها نیاز دارد به اضافه طعم و مزه ای بی نظیر. اگر مهمان گیاهخوار دارید این سالاد بهترین انتخاب است.
سالاد مرغ و پاستا

طرز تهیه سالاد مرغ و پاستای تایلندی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تایلندی ها یک نوع سالاد مرغ متفاوت و خوشمزه ای درست می کنند که برای تهیه سالاد مرغ و پاستا یک نوع سس مخصوصی درست می کنند که طعم سالاد را متفاوت می کند.
سالاد پاستا با لیمو

طرز تهیه سالاد “پاستا با لیمو” و ریحان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای درست کردن سالاد “پاستا با لیمو” در صورتی که پاستای پروانه ای نداشتید، این غذا را میتوان با انواع دیگر پاستا تهیه کرد. با صرف هزینه ای ناچیز این غذا در مدت 20 دقیقه برای 6 تا 8 نفر آماده می شود.
سالاد پاستا با قارچ و فلفل دلمه ای

طرز تهیه سالاد پاستا با قارچ و فلفل دلمه ای کبابی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالاد پاستا با قارچ و فلفل دلمه ای کبابی ترکیبی خوشمزه است که به عنوان سالاد یا وعده ی غذایی اصلی خود می توانید از آن استفاده کنید.
سالاد پاستای لاتین

طرز تهیه سالاد پاستای لاتین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالاد پاستای لاتین در بین غذا های سرد، غذای پرطرفداری است به خصوص در بین گیاهخواران. این غذا در مدت 55 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 6 تا 8 نفر مناسب می باشد.
سالاد پاستا و مرغ به سبک سیچوان

طرز تهیه سالاد پاستا و مرغ به سبک سیچوان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک غذای خوشمزه برای طرفداران پاستا داریم.سالاد پاستا و مرغ یک ترکیبب عالی است که پیشنهاد امروز ماست.
پاستا گوجه زیتون و اسفناج

شیوه درست کردن پاستا گوجه، زیتون و اسفناج با طعمی دلچسب

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“پاستا گوجه زیتون و اسفناج” بسیار خوشمزه و لذیذ است و طعی متفاوت تر از پاستاهای دیگر دارد و در کمترین زمان آماده خوردن می شود.
صفحه 1 از 6