تولد

دلیل چاقی

چربی و چاقی

خوردنی های چربی که چاق نمیکنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید تصور کنید که هر غذای چربی می تواند باعث افزایش وزن بی رویه شما شود و اما این در حالی است که برخی از غذاهای چرب با وجود چربی، باعث چاقی نمی شوند.
چاق نشدن

10 پیشنهاد به اونایی که نمیخوان ماه رمضون چاق بشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری افراد با این تفکر که با روزه گرفتن لاغرتر از قبل می شوند با اشتباهاتی ناخواسته جواب عکس میگیرند، برای چاق نشدن در ماه رمضان، باید به چند نکته کلیدی توجه کنید.
نخوردن صبحانه باعث چاقی می شود

آیا نخوردن صبحانه باعث چاقی می شود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
باورهایی مثل نخوردن صبحانه باعث چاقی و اضافه وزن می شود و امثال اینها وجود دارد که در ادامه درستی و نادرستی آنها را می خوانید.
غذاهای چاق کننده

غذاهایی که بدجور چاقتون می کنه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یکی از دلایل مهم چاقی خوردن غذاهای پرکالری و چاق کننده می باشد. برای رسیدن به تناسب اندام ابتدا باید از خوردن این غذاها پرهیز کنید.
چاقی هورمونی

چاقی هورمونی از کجا سراغ زن و مردها میاد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه افراد با افزایش سن و معمولا بعد از 40 سالگی دچار افزایش وزن می شوند. این نوع چاقی دلایل خاصی دارد و راهکارهایی برای کاهش وزن بعد از 40 سالگی وجود دارد.
دلیل چاقی شکم

5 دلیل دور از انتظار چاق کننده شکم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چاقی شکم دلایل مختلفی دارد و برای سلامت بدن بسیار خطرناک است. برای جلوگیری از چاقی شکم باید عادات رایجی که باور نمی کنید شکم را چاق کند، ترک کنید.
عادت های اشتباه

چاقی شما تقصیر این عادات شبانه تان است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد چاقی که به دنبال کاهش وزن هستند باید قبل از آن عادت های اشتباه شبانه خود را ترک کنند تا دچار افزایش وزن بیشتری نشوند.
دلیل لاغر نشدن

8 دلیلی که نمیذاره لاغر بشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر برای کاهش وزن تلاش میکنید و به نتیجه نمیرسید و حتی با ورزش و رژیم غذایی هم لاغرنمیشوید , دلیلش توجه نکردن شما به نکات پنهان لاغری است .
چاقی

جراحی چاقی چیست و آیا جنبه درمانی دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جراحی چاقی یک روش درمانی برای کاهش وزن سریع در موارد حاد دیابت به شمار می رود.
علت بازگشت وزن

دلیل بازگشت وزن و چاقی بعد لاغر شدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از افراد با اینکه رژیم خود را به خوبی رعایت کرده و به وزن ایده آل می رسند پس از مدتی دچار بازگشت وزن می شوند. اما علت آن چیست و چگونه می توان از بازگشت وزن جلوگیری کرد؟
علت چاقی بعد از ازدواج

چرا شکم مردها بعد ازدواج بزرگ میشه ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از مردان پس از ازدواج دچار اضافه وزن و چاقی شکم می شوند، علت چاقی مردان بعد از ازدواج چیست و چه دلایل باعث بزرگ شدن شکم آقایان بعد از ازدواج می شود؟
عوامل چاقی

عواملی که نمیدانید و چاق تان می کنند!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علت چاقی و اضافه وزن همیشه خوردن بیش از حد غذا نیست، در برخی افراد عامل چاقی می تواند تغییرات هورمونی، ژنتیک و یا میکروب های روده باشد.
غذاهای رژیمی چاق کننده

مواد رژیمی که شما را چاق تر می کنند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از غذاهای رژیمی برخلاف تصور عموم موجب کاهش وزن نمی شوند و بسیار چاق کننده هستند ، در ادامه با این مواد رژیمی آشنا خواهید شد.
عامل چاقی چیست

عواملی که موجب چاقی دختران ایرانی می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از دختران ایرانی چاق هستند و این موضوع برای آن ها بسیار ناخوشایند است ولی نکته جالب در این موضوع علت چاقی این دختران است.
چاقی زنان ایرانی

آنچه که زنان ایرانی را چاق می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلات شایع در بین زنان و دختران ایرانی اضافه وزن و چاقی است که دلایل مختلفی دارد و برای رسیدن به تناسب اندام ابتدا باید علت چاقی خود را بدانند.
صفحه 1 از 4