دوران نامزدی

رازهای دوران نامزدی
در دوران نامزدی باید دختر و پسر برای یکدیگر نقش صندوقچه اسرار را داشته باشید و رازهای نامزدشان را به خانواده خود منتقل نکنند تا مشکلاتی در آینده نداشته باشند.
روش کلاس گذاشتن

باکلاسی دخترها در دوران نامزدی راه و روش داره!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران نامزدی دورانی است که دختر و پسر بر شخصیت و رفتار یکدیگر شناخت پیدا می کنند پس دخترها باید روشهای برخورد مناسب با همسر خود را بلد باشند.
خانواده نامزد

رفتار عاقلانه با خانواده همسر در دوران نامزدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پایه های یک زندگی در دوران نامزدی بنا می شود بنابراین باید اصول رفتار درست با خانواده همسر را در دوران نامزدی بیاموزید تا زندگی موفقی داشته باشید.
اخلاق نامزد

این اخلاق نامزدت، یه زنگ خطره!!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ازدواج یکی از تصمیمات مهم در زندگی هر فردی است، بنابراین باید در انتخاب فرد مناسب برای ازدواج بسیار دقت به خرج دهید و ویژگی های اخلاقی را به خوبی بشناسید.
چت با نامزد

موقع چت با نامزدت، هیچ وقت این کارو نکن

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1403زمان مطالعه : 2 دقیقه
چت کردن با نامزد میتواند یک راه عالی برای حفظ ارتباط، صمیمی شدن و ابراز عشق و علاقه به یکدیگر باشد اما در اینجا چند نکته برای نحوه چت کردن صحیح وجود دارد.
استرس دوران نامزدی

دچار استرس دوران نامزدی شده ام، چه کنم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در دوران نامزدی هم عروس و هم داماد به شکل های مختلف دچار اضطراب و استرس هایی می شوند که باید با انجام برخی کارها این نگرانی ها را از خود دور کنند تا از این دوران لذت ببرند.
پنهان کاری در ازدواج

موضوعی که نباید هیچوقت از نامزدتان پنهان کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فردی که به تازگی با شما نامزد کرده است باید واقعیت های مهم و اساسی زندگی شما را بداند در غیر این صورت پنهان کاری پیامدهای منفی در زندگی مشترک شما خواهد داشت.
رفتار های نامزدی

این رفتار نامزدت، یه زنگ خطره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دوران نامزدی برای شناخت بهتر و سنجیدن طرف مقابل است پس باید توجه ویژه ای به رفتارهای نامزدتان داشته باشید زیرا برخی رفتارها زنگ خطری برای شما هستند.
اشتباهات دوران عقد

اشتباهات دختر پسرای امروزی در دوران عقد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دوران عقد و نامزدی زمان خوبی برای شناختن یکدیگر است، شما در این دوران با بسیاری از نکته های اخلاقی و رفتاری طرف مقابل آشنا میشوید.
قبل ازدواج

قبل ازدواج، تکلیف این چیزها رو با نامزدت روشن کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتخاب همسری که بتوانید ادامه زندگی را با شادی و عشق همراه او باشید اهمیت زیادی داری پس قبل از ازدواج روشن کردن برخی مسائل برای داشتن ازدواج موفق الزامی است.
اختلافات دوران نامزدی

راه حل اختلافات و مشکلات دوران نامزدی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه افراد در دوران نامزدی دچار اختلافاتی با طرف مقابل می شوند نکته اینجاست که چطور می توان از پیشرفت آن جلوگیری کرد و آن را برای همیشه حل کرد.
آمادگی ازدواج

این علامت یعنی نامزدت آمادگی ازدواج نداره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روابط رمانتیک همیشه سرانجام خوبُ خوش و یکسانی نخواهند داشت برای زودتر فهمیدن سرانجام رابطه عاطفی میتوانید برخی نشانه هارا دنبال کنید.
پیشگیری از طلاق

پیشگیری از طلاق با یادآوری خاطرات نامزدی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روان شناسان یکی از راه های پیشگیری از طلاق را یادآوری خاطرات دوران نامزدی میدانند مثل هدیه دادن به همسر.
دوران نامزدی

دوران نامزدی ، زمانی مناسب برای محک زدن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دوران نامزدی، دوره ای کاملاً حساس پیش از ازدواج است که که منجر به شناخت بیشتر دختر و پسر از همدیگر می شود.صادق نبودن و نشناختن طرف مقابل می تواند در آینده باعث بروز مشکلاتی بزرگ شود.
نامزد شکاک

با نامزد شکاک چطور کنار بیاییم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در ابتدای رابطه نامزدی خود به سر می برید و با کوچکترین حدس و گمان یا حرفی امنیت رابطه شما به خطر می افتد نشان از شکاک بودن و اختلال شخصیتی نامزدتان می دهد.