آداب معاشرت

رفتار با همکاران
در محیط کاری باید با همکاران خود رفتار درست و حرفه ای داشته باشید این رفتارها و ارتباطات در موفقیت کاری شما بسیار موثر خواهد بود.
آداب رستوران

آداب غذا خوردن و رستوران رفتن در کشورهای مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آداب رستوران رفتن در کشورهای مختلف جهان بسیار متفاوت است که در ادامه از 21 قانون و آداب غذا خوردن در رستوران های سراسر جهان مطلع خواهید شد.
رفتار در مهمانی

خانم های باکلاس تو مهمونی چیکار میکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مهمانی رفتن هم مانند تمامی کارهای دیگر آداب و اصولی دارد که رعایت آنها به شما کمک می کند که با کلاس تر و با وقار تر به نظر برسید.
چگونه بحث را عوض کنیم

چطور محترمانه موضوع بحث را عوض کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وقتی دوست ندارید در مورد مسئله ای با شما صحبت و از طرفی نمیخواهید رفتارتان باعث بی احترامی به حاضرین شود باید روش درست عوض کردن موضوع بحث را بلد باشید.
آداب و معاشرت

با ادب ها این اصول آداب و معاشرت را خوب بلدند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
طرز رفتار و نحوه گفتار هر فرد در اجتماع، نشان دهنده شخصیت او می باشد؛ پس باید برای داشتن شخصیت خوب، آداب و معاشرت برخورد با دیگران را به خوبی تمرین کرد.
آداب تلفن زدن

آداب صحبت کردن با تلفن که خیلی ها بلد نیستن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه با پیشرفت تکنولوژی تماس تلفنی یکی از کارهای مهم روزانه است و اکثر کارها از این طریق انجام می شود پس بهتر است آداب حرف زدن با تلفن را به خوبی بدانید.
رستوران رفتن با نامزد

قبل رستوران رفتن با نامزدت، حتما اینو بخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رستوران رفتن یکی از راه های شناخت طرف مقابل در دوران نامزدی است. اطلاع از آداب رستوان رفتن و غذا خوردن تاثیر بسزایی در باشخصیت نشان دادن شما دارد.
آداب تشکر

باکلاس ها چجوری تشکر میکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تشکر واژه ای در ظاهر ساده است اما بسیار تاثیر گذار میتواند روابط شما را متحول کند در صورتی که از اصول و آداب تشکر کردن به درستی استفاده کنید.
باوقار بودن

با این روش ها یه خانم باوقار میشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یک خانم با شخصیت و باوقار ابتدا باید ظاهر آراسته و تمیز داشته باشد و نکات آداب و معاشرت صحیح را بداند و با دیگران رفتار سنگین و ارتباط خوبی داشته باشد.
باکلاس غذا خوردن

آداب غذا خوردن، مثل باکلاس های واقعی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غذا خوردن در مکان های مختلف آداب خاصی دارد که رعایت آنها میتواند تاثیر زیادی روی اطرافیان داشته باشد و باعث محترم شمرده شدن فرد در مجالس شود.
رفتار باکلاس در مهمانی

این کارا تو مهمونی بی کلاسیه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مهمانی رفتن آدابی دارد که ممکن از با آن آشنا نباشید اما این آداب به شما برای به درستی رفتار کردن و داشتن رفتار باکلاس در مهمانی کمک بسیاری میکند.
جملات احوال پرسی

مثل با شخصیت ها احوالپرسی کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در ارتباطات رسمی یا دوستانه اگر می خواهید مانند افراد با کلاس و با شخصیت باشید باید آداب احوالپرسی را رعایت کنید و از جملات مناسبی استفاده کنید.
آداب رستوران رفتن

باکلاس ها تو رستوران اینجوری رفتار میکنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که زیاد به رستوران میروید باید نکاتی را راجب نحوه برخورد در رستوران بدانید، تا شخصیت خودتان را به خوبی نشان دهید.
جاهایی که نباید رفت

بخاطر خودت، این جور جاها هیچ وقت نرو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انسان به دلیل احساساتی که دارد دوست دارد که افراد زیادی را ببیند و بشناسد به این منظور مرتب در رفت و آمد است، اما رفتن به بعضی از جاها اصلا کار درستی نیست.
جذب فردی که متنفره

ترفند جذب شخصی که از شما متنفره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات بنابر برخی دلایل ممکن است باعث شویم که دیگران از ما متنفر شوند. در این مواقع باید چگونه فرد آزرده خاطر که از ما متنفر است را به خودمان جذب کنیم؟
صفحه 1 از 3