تولد

عوارض داروها

مقاومت آنتی بیوتیکی
اگر بدون تجویز پزشک تعداد زیادی چرک خشک کن مصرف میکنید به دلایل بسیار مهم و جدی باید هرچه زودتر خوردن آن ها را متوقف کنید.
عوارض آسپرین

قرص آسپرین می تواند برای شما هم عوارض داشته باشد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خیلی از افراد برای کاهش دردهای خود آسپرین مصرف می کنند اما باید دانست که این دارو عوارض جدی دارد که می تواند سلامت بدن را به خطر بیندازد.
داروی الانزاپین

کاربرد داروی الانزاپین و تاثیر آن در چاقی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داروی الانزاپین برای درمان بیماری های روان پریشی و گاهی اوقات برای حالت تهوع بعد از شیمی درمانی استفاده می شود ولی تمرکز این دارو بر درمان اسکیزوفرنی است.
عوارض قرص خوردن زیاد

هشدار جدی به اونهایی که زیاد قرص میخورن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عادت استفاده ی بی رویه و زیاد از برخی قرص ها و ویتامین ها در بین ایرانی ها بسیار رایج است درصورتی که برای هر چیزی بدون مشورت پزشک قرص مصرف میکنند .
عوامل افسردگی

داروهایی که افسردتون میکنن!!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از داروهایی که مصرف می کنید عوارض جانبی افسردگی دارد یا افسردگی شما را بدتر می کنند. داروهایی که موجب افسردگی می شوند را بشناسید.
عوارض قطع ناگهانی دارو

عوارض قطع ناگهانی و خودسرانه داروها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قطع ناگهانی و خودسرانه بعضی داروها خطرات و عوارض جبران ناپذیری را به دنبال دارد و این کار حتما باید با تجویز پزشک صورت بگیرد.
توسیان

معرفی شربت ضد سرفه توسیان و طریقه مصرف آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از داروهای شناخته شده برای درمان سرفه های مکرر شربت توسیان است، اما استفاده از این دارو عوارضی دارد که لازم است حتما قبل مصرف آنها را بدانید.
استامینوفن طبیعی

بهترین جایگزین استامینوفن؛ قوی و بدون ضرر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مصرف خودسرانه و زیاد استامینوفن عوارض جدی را برای شما به همراه خواهد داشت پس در صورت نیاز به آن از مواد طبیعی که بهترین جایگزین استامینوفن هستند، استفاده کنید.
علائم حساسیت دارویی

نشانه های حساسیت دارویی را بشناسید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر یک ساعت بعد از مصرف دارویی دچار علائمی خاص می شوید، پس به آن دارو آلرژی دارید. با شناخت علائم حساسیت دارویی به موقع اقدامات لازم را انجام دهید .
دارو

تاریخ انقضا داروها و نکته مهم درباره داروهای تاریخ گذشته

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عوامل متعددی بر تاریخ مصرف دارو تاثیر می گذارند از جمله نوع دارو، این که چه مدت از تاریخ انقضا گذشته است، و این که دارو در چه شرایطی نگهداری شده است.
داروی جنتامایسین

عوارض نگران کننده داروی جنتامایسین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داروی جنتامایسین آنتی بیوتیکی است برای درمان عفونت های قارچی که شرایط مصرف آن خاص است و باید حتما به تجویز پزشک آن را مصرف کنید.
داروهای سرماخوردگی

داروهای سرماخوردگی که شما را به کشتن می دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از پر استفاده ترین داروها داروهای سرما خوردگی است که مصرف برخی از آن ها گاهی می تواند عوارض جدی به همراه داشته باشد.
قرص آکنه

آکنه با چه دارویی درمان می شود؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای درمان آکنه بدون مشورت پزشک قرص و دارویی را مصرف نکنید که ممکن است عوارض مخربی برای سلامت بدن شما داشته باشد.
داروهای مضر برای حافظه

قرص و داروهای مضر برای حافظه؛ مورد 4 شوکه ات میکنه!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داروها میتوانند عوارض جانبی بسیاری داشته باشند مثل فراموشی و کاهش حافظه که مشکلات زیادی به‌ همراه دارند و همچنین باعث اختلال در انجام کارهایتان خواهند شد.
داروی چاق کننده

قرص و دواهایی که به شدت چاق کننده هستن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با تجویز برخی داروها برای شما علیرغم آنکه تغییری در سبک زندگیتان به‌وجود نیامده چاق می شوید، چاقی از عوارض برخی از داروهاست که بهتر است آنها را بشناسید.
صفحه 1 از 7