عوارض داروها

عوارض ایبوپروفن
داروهای ضد التهابی مثل ایبوپروفن داروهایی هستند که جز دسته پر مصرف قرار میگیرند، اما استفاده بیش از حد ایبوپروفن مشکلاتی برایتان بوجود میاورد.
داروی ضد افسردگی

داروهای ضد افسردگی و عوارض + تغذیه جایگزین

زمان مطالعه : 12 دقیقه
چندین داروی ضد افسردگی وجود دارد که هرکدام می توانند عوارض مخربی روی انسان بگذارند اما غذاهایی نیز وجود دارد که شادی آورند و می توانند به درمان کمک کنند.
داروی جنتامایسین

عوارض نگران کننده داروی جنتامایسین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داروی جنتامایسین آنتی بیوتیکی است برای درمان عفونت های قارچی که شرایط مصرف آن خاص است و باید حتما به تجویز پزشک آن را مصرف کنید.
استامینوفن طبیعی

دیگه استامینوفن نخور، طبیعیش رو تو خونت داری

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مصرف خودسرانه و زیاد استامینوفن عوارض جدی را برای شما به همراه خواهد داشت پس در صورت نیاز به آن از مواد طبیعی که بهترین جایگزین استامینوفن هستند، استفاده کنید.
داروهای سرماخوردگی

داروهای سرماخوردگی که شما را به کشتن می دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از پر استفاده ترین داروها داروهای سرما خوردگی است که مصرف برخی از آن ها گاهی می تواند عوارض جدی به همراه داشته باشد.
مصرف آسپرین

کیا نباید آسپرین بخورن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آسپرین یکی از پرکاربردترین داروها در جهان، برای طیف گسترده ای از موارد کاربرد دارد اما مصرف بدون مشورت و تجویز پزشک این دارو برای برخی افراد بسیار خطرناک است.
داروهای خطرناک

داروهای خطرناک برای افراد بالا 50 سال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گاهی واکنشی که مصرف یک دارو در بدن یک فرد جوان ایجاد می کند می تواند برای یک فرد بالای 50 سال، متفاوت و حتی خطرناک باشد.
قرص آکنه

آکنه با چه دارویی درمان می شود؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای درمان آکنه بدون مشورت پزشک قرص و دارویی را مصرف نکنید که ممکن است عوارض مخربی برای سلامت بدن شما داشته باشد.
مکمل های خطرناک

خطرناک ترین مکمل موجود در بازار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تداخل دارویی ممکن است برای تمامی داروها وجود داشته باشد، اما برخی از داروها و مکمل ها به خودی خود برای بدن مضر هستند که بهتر است آنهارا بشناسید.
کاهش حافظه

کاهش حافظه شما 9 دلیل دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب افراد کاهش حافظه و از دست دادن حافظه کوتاه مدت را از بیماری های دوران میانسالی و سالمندی می دانند.اما دلایلی وجود دارد که کاهش حافظه و فراموشی را در سنین مختلف نشان می دهد.
تغذیه مردان

مردان بالای 40 سال این مکمل ها رو نخورن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از چهل سالگی به بعد مردان باید بیشتر به تغذیه و سلامتشان توجه کنند زیرا با بالا رفتن سن ممنوعیت های در مصرف مکمل و دارو ها خاص دارند که بسیار حائز اهمیت است.
عوارض دارویی

این عوارض دارویی رو هیچ وقت دست کم نگیر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دارو برای درمان بیماری های متفاوت تجویز و مصرف میشود اما استفاده از آن ها عوارض خفیف یا حتی شدیدتری را به همراه دارد که اطلاع از این عوارض امری بسیار جدی است.
عوارض مصرف رانیتیدین

عوارض و خطرات مصرف زیاد داروی رانیتیدین برای معده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف خودسرانه رانیتیدین می تواند عوارض خطرناکی برای زندگی انسان داشته باشد و معمولا برای معده استفاده می شود اما بدون مشورت پزشک هرگز از این داروی مخرب استفاده نکنید.
دارو خوردن

قرص و داروهایی که بداخلاقت میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تمامی قرص ها و داروها عوارض های خاصی دارند، اما برخی از داروها تاثیر مستقیم روی اخلاق شما دارند که بهتر است آنهارا بشناسید.
خوردن قرص با غذا

قرص و داروهایی که بهتره با غذا بخوریم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف دارو اصول و قواعدی دارد که باید به آن توجه کرد زیرا استفاده برخی قرص ها با غذا الزامی است پس با شناخت این قرص ها از مصرف آن ها با معده خالی برهیزید.
صفحه 1 از 10